Richelieu
01-02-2010, 09:39
Op zondag 21 maart zal wederom het K1 MAX geweld in de Vechtsebanen losbarsten. De toernooivechters zijn inmiddels bekend gemaakt en de loting zal op en later tijdsstip plaatsvinden. Bij deze alvast de poster en de superfights:
http://www.plaatjesupload.nl/bekijk/2010/02/01/1265003665-760.jpg
Vechters K1 World Max toernooi:
- Mootje Khamal (Vos Gym - Marocco)
- Anthony Kane (Team Slamm!! - Ireland)
- Hafid El Boustati (Ringsensation - Marocco)
- Robin van Roosmalen (Roosmalen - The Netherlands)
- Tarik El Idrissi (Black Label - Marocco)
- Bruno Carvalho (Portugal)
- Harut Gregorian (Showtime - Belgium)
- Chris van Venrooij (Bully's Gym - The Netherlands)
Reservepartij:
Marvin Sansaar (SC IJsselmuiden - The Netherlands) vs Saro Presti (Italie)
Superfights:
A - Aussie (Top Team Beverwijk) vs Khalid Chabrani (Team Realfighters)
A - Leroy Kaestner (Team Aerts) vs Menno Dijkstra (Pancration)
A - Ricardo v/d Bos (Loekies Gym) vs Brian Douwes (Top Team Beverwijk)
A - Ismael Londt (Team Slamm!!) vs Goran Radonjic (Top Team Beverwijk)
B - Michael Smit (Hejena Gym) vs Masoud Rahmini (MTC van Dams)
B - Jason Wilnis (Colloseum) vs Joey Kaptijn (Jellema)
B - Jafharr Wilnis (Colloseum) vs Mitchell de Ligny (Pancration)
C - Raz Sarkisyan (Top Team Beverwijk) vs Fabian Finisie (Oscar vd Veen)
C - Rene v/d Belt (Tabonon) vs Fernando Goodings (Meijro Gym Friesland)
http://www.plaatjesupload.nl/bekijk/2010/02/01/1265003665-760.jpg
Vechters K1 World Max toernooi:
- Mootje Khamal (Vos Gym - Marocco)
- Anthony Kane (Team Slamm!! - Ireland)
- Hafid El Boustati (Ringsensation - Marocco)
- Robin van Roosmalen (Roosmalen - The Netherlands)
- Tarik El Idrissi (Black Label - Marocco)
- Bruno Carvalho (Portugal)
- Harut Gregorian (Showtime - Belgium)
- Chris van Venrooij (Bully's Gym - The Netherlands)
Reservepartij:
Marvin Sansaar (SC IJsselmuiden - The Netherlands) vs Saro Presti (Italie)
Superfights:
A - Aussie (Top Team Beverwijk) vs Khalid Chabrani (Team Realfighters)
A - Leroy Kaestner (Team Aerts) vs Menno Dijkstra (Pancration)
A - Ricardo v/d Bos (Loekies Gym) vs Brian Douwes (Top Team Beverwijk)
A - Ismael Londt (Team Slamm!!) vs Goran Radonjic (Top Team Beverwijk)
B - Michael Smit (Hejena Gym) vs Masoud Rahmini (MTC van Dams)
B - Jason Wilnis (Colloseum) vs Joey Kaptijn (Jellema)
B - Jafharr Wilnis (Colloseum) vs Mitchell de Ligny (Pancration)
C - Raz Sarkisyan (Top Team Beverwijk) vs Fabian Finisie (Oscar vd Veen)
C - Rene v/d Belt (Tabonon) vs Fernando Goodings (Meijro Gym Friesland)