E.Ouwerkerk
04-02-2010, 22:13
http://www.mixfight.nl/forum/images/icons/icon1.gif Line up Back in History
Hier het progamma,zoals het nu staat.
De volgorde van de partijen veranderd nog.
Kaartverkoop gaat weer hard,dus we adviseren de mensen die willen komen,
om een kaartje in de voorverkoop te kopen.
Er zijn op dit moment nog een kleine 200 kaarten te koop.
gr Erik en Kamal.
Tussenstand Back in History 13 februari.
1 dave Huizing(Seconds Out) v.s. A.Leverington(the Fightclub)
75kg 3x1,5min K.B.C-kl
2 Tonnie Visser(volgt) v.s. Henk Kappel (Seconds Out)
84kg 4x2min boksen.A-kl
3 Boris v.d.Vorst(Utrecht) v.s. R.Scheurwater(the Fightclub)
90kg.3x1,5min boksenC-kl
4 Erik Heida.38jr,84kg,0-0-0 v.s.Frank Rosema.37jr.85kg.0-1-0-
(Cl.v.Dams) 2x1,5min K.B (Hejena Gym)
5 Suat Cetintas.39jr.85kg.0-0-0 v.s.Charrel Raven.42jr,85kg,0-1-0
(P.Brinkman) 2x1,5min K.B. (Hejena Gym)
6 Rody Troost(Hejena Gym) v.s. Rowan Tol(Petres Gym)
Ringsfight Max 94kg 2x5min
7 Rick Ollebek,35jr,84kg,0-0-0.v.s.Herjan Schutte.36jr.82kg 0-1-0
(Hejena Gym)KB 2x1,5min(Pascal Brinkman)
8 Ed v.d.Waard.37jr.96kg.0-0-0 v.s Patrick Scholte 32jr.98kg.0-0-0
(v.Hellemond)2x1,5min K.B. (Hejena Gym)
9 Lahbib el Atiaoui.46jr.92kg.0-0-0 v.s Ton Loose 46jr 89kg.1-0-0
(Pascal Brinkman) 3x1,5min. K.B. (Hejena Gym)
10 Tarkan Kaygusuz.36jr.73kg0-0-0 v.s. Ivan.73kg.35jr.)0-0-0
(Pascal Brinkman)2x1,5min.K.B. (Bodyplan)
11 Bert Penraat.50jr.0-0-0 v.s.Francesco Ricci 48jr.0-0-0
(Everybody Gym) max 95kg 2x1,5min.min (Hejena Gym)
12 Randy(max 76kg)0-0-0 v.s.Vitorio.75kg.0-0-0
(Petres Gym)2x1,5min K.B. (v.Helmond)
13 (F)Sanja Petrovic.1-1-0.dames max 64kg Shirley.3-1-0
(Ringfighter Gym)3x1,5min K.B. (C.Petres)
14 Appie Al Allabbi.68kg.2-2-0-v.v.Rob Weinreder.31.68kg.1-2-0
(The Fightclub)3x1,5min K.B.(Scorpio Gym)
15 Erwina v Beurden.dames.max72kg.v.s. Mik v.d.Berg
(Hejena Gym)2x1,5min(Chabrani Gym)
16 (F)Gert Dijkman.zwaar 3x1,5min Sontje Harrison
(Hejena Gym) (Yamato Gym)
17 (F)Ton VastenburgFree-fight v.s. Kelvin
v.d.Vathorst. zwaar 2x1,5min ( Hejena Gym)
18 (F)Vicret v Doorn(38) max 61kg.vs. (38)Theo Hagen
(Everybody Gym) 2x1,5min (Hejena Gym)
19 Gordon Loswijk.(30jr)max 82kg.v.s.Marc v Hooft(30jr)
(Ringfighter Gym)2x1,5min K.B. (team Sikking)
20 Jacky Ouwerkerk 11jr..v.s Maxime Blom
Everybody Gym openingspartij the Fightclub
21 Anouk 24jr.64kg.0-0-0.v.s Sophie 30jr.63kg.0-0-0.
v.Hellemond K.B .2x1,5min Ropy,s Gym
22 Richard de Haas.1-0-0 v.s.Andres Jongerden.(vroeger C-kl bokser)
(v.Hellemond.) Zwaar K.B. 3x1.5min (Hejena Gym)
Zoeken nog voor;
-------------------------------------
Orlando v.d.Bosse 37jr.77kg.C-niv.
Eva Bakker.31jr.69kg.1-1-1(Hejena Gym)
Hier het progamma,zoals het nu staat.
De volgorde van de partijen veranderd nog.
Kaartverkoop gaat weer hard,dus we adviseren de mensen die willen komen,
om een kaartje in de voorverkoop te kopen.
Er zijn op dit moment nog een kleine 200 kaarten te koop.
gr Erik en Kamal.
Tussenstand Back in History 13 februari.
1 dave Huizing(Seconds Out) v.s. A.Leverington(the Fightclub)
75kg 3x1,5min K.B.C-kl
2 Tonnie Visser(volgt) v.s. Henk Kappel (Seconds Out)
84kg 4x2min boksen.A-kl
3 Boris v.d.Vorst(Utrecht) v.s. R.Scheurwater(the Fightclub)
90kg.3x1,5min boksenC-kl
4 Erik Heida.38jr,84kg,0-0-0 v.s.Frank Rosema.37jr.85kg.0-1-0-
(Cl.v.Dams) 2x1,5min K.B (Hejena Gym)
5 Suat Cetintas.39jr.85kg.0-0-0 v.s.Charrel Raven.42jr,85kg,0-1-0
(P.Brinkman) 2x1,5min K.B. (Hejena Gym)
6 Rody Troost(Hejena Gym) v.s. Rowan Tol(Petres Gym)
Ringsfight Max 94kg 2x5min
7 Rick Ollebek,35jr,84kg,0-0-0.v.s.Herjan Schutte.36jr.82kg 0-1-0
(Hejena Gym)KB 2x1,5min(Pascal Brinkman)
8 Ed v.d.Waard.37jr.96kg.0-0-0 v.s Patrick Scholte 32jr.98kg.0-0-0
(v.Hellemond)2x1,5min K.B. (Hejena Gym)
9 Lahbib el Atiaoui.46jr.92kg.0-0-0 v.s Ton Loose 46jr 89kg.1-0-0
(Pascal Brinkman) 3x1,5min. K.B. (Hejena Gym)
10 Tarkan Kaygusuz.36jr.73kg0-0-0 v.s. Ivan.73kg.35jr.)0-0-0
(Pascal Brinkman)2x1,5min.K.B. (Bodyplan)
11 Bert Penraat.50jr.0-0-0 v.s.Francesco Ricci 48jr.0-0-0
(Everybody Gym) max 95kg 2x1,5min.min (Hejena Gym)
12 Randy(max 76kg)0-0-0 v.s.Vitorio.75kg.0-0-0
(Petres Gym)2x1,5min K.B. (v.Helmond)
13 (F)Sanja Petrovic.1-1-0.dames max 64kg Shirley.3-1-0
(Ringfighter Gym)3x1,5min K.B. (C.Petres)
14 Appie Al Allabbi.68kg.2-2-0-v.v.Rob Weinreder.31.68kg.1-2-0
(The Fightclub)3x1,5min K.B.(Scorpio Gym)
15 Erwina v Beurden.dames.max72kg.v.s. Mik v.d.Berg
(Hejena Gym)2x1,5min(Chabrani Gym)
16 (F)Gert Dijkman.zwaar 3x1,5min Sontje Harrison
(Hejena Gym) (Yamato Gym)
17 (F)Ton VastenburgFree-fight v.s. Kelvin
v.d.Vathorst. zwaar 2x1,5min ( Hejena Gym)
18 (F)Vicret v Doorn(38) max 61kg.vs. (38)Theo Hagen
(Everybody Gym) 2x1,5min (Hejena Gym)
19 Gordon Loswijk.(30jr)max 82kg.v.s.Marc v Hooft(30jr)
(Ringfighter Gym)2x1,5min K.B. (team Sikking)
20 Jacky Ouwerkerk 11jr..v.s Maxime Blom
Everybody Gym openingspartij the Fightclub
21 Anouk 24jr.64kg.0-0-0.v.s Sophie 30jr.63kg.0-0-0.
v.Hellemond K.B .2x1,5min Ropy,s Gym
22 Richard de Haas.1-0-0 v.s.Andres Jongerden.(vroeger C-kl bokser)
(v.Hellemond.) Zwaar K.B. 3x1.5min (Hejena Gym)
Zoeken nog voor;
-------------------------------------
Orlando v.d.Bosse 37jr.77kg.C-niv.
Eva Bakker.31jr.69kg.1-1-1(Hejena Gym)