jury
21-02-2010, 14:09
Uitslagen Hoogwoud Sokudo-gym 20-02-2010
.................................................. ........................................
Rob iwaarden Sokudo gym jgd vs Solaiman Zattouti Team ben nasser W.O.P
Serena blokdijk Sokudo gym jgd vs Verena veninga TT Beverwijk W.O.P
Mo boudassghout team fighting spirit jgd ONB vs ONB Can uysal Team ben nasser
Santino verbeek Sokudo gym jgd ONB vs ONB Bilal el baray Bully´s gym
Shannon hogendijk Team ben ali-najim W.O.P jgd vs Anne kamminga Team hans vos
Duro doverman FC purmerend W.O.P nkl vs Steven kok SC enkhuizen
Dennis slagter Sokudo W.O.P nkl vs Rick hopman Waltman gym
jamal mohamed vathorst gym W.R.S.C nkl vs Ibrahim asabdoun Gym international
Mally calmus Day´s gym ONB Ckl vs ONB Dennis veldkamp Spider gym
Jannes van schaik Sokudo ONB Ckl vs ONB Mikail taskin Gym international
Clay bobeldijk Mike´s gym W.O.P nkl vs Walid boumou Kimekai gym
Koen kramer Sokudo gym W.O.P nkl vs Pepijn de jong Kamakura katwijk
Mika tahito FFC continental W.O.P Ckl vs Gerard hop Waltman gym
Brendan Cadogan day´s gym nkl vs Ervin wongsodimedjo Bully´s gym W.O.P
Darryl gaadi Sokudo W.D.OPG nkl vs Aart jan lasseur Waltman gym
Marvin van bosse KB cairo nkl vs Leander hoetink Sportsart W.T.K.O
Devon leeuwin FFC continental W.O.P Ckl vs Henk duist Waltman gym
Ismail miskin day´s gym W.D.OPG nkl vs Jorne wijnker Team ben ali- najim
Junior brunswijk day´s gym W.T.K.O Nkl vs Arjan thomassen waltman gym
Jorien de ruiter Sokudo gym Ckl vs Marieke post Sportsart W.O.P
Maarten kok SC enkhuizen W.O.P nkl vs Etienne nagel Waltman gym
Robin Vriend Sokudo Gym W.K.O 1ronde A kl K1 3x3 67kg vs Mason Harris Engeland
Duoli chen Continental FFC W.O.P B kl 5x2 81 kg vs Arno vd Lugt Gym International
Glen Groen Day´s Gym B kl 72,5 kg 5x2 vs Hanifi Cecen Rock Gym W.O.P
.................................................. .................................................. .........
.................................................. ........................................
Rob iwaarden Sokudo gym jgd vs Solaiman Zattouti Team ben nasser W.O.P
Serena blokdijk Sokudo gym jgd vs Verena veninga TT Beverwijk W.O.P
Mo boudassghout team fighting spirit jgd ONB vs ONB Can uysal Team ben nasser
Santino verbeek Sokudo gym jgd ONB vs ONB Bilal el baray Bully´s gym
Shannon hogendijk Team ben ali-najim W.O.P jgd vs Anne kamminga Team hans vos
Duro doverman FC purmerend W.O.P nkl vs Steven kok SC enkhuizen
Dennis slagter Sokudo W.O.P nkl vs Rick hopman Waltman gym
jamal mohamed vathorst gym W.R.S.C nkl vs Ibrahim asabdoun Gym international
Mally calmus Day´s gym ONB Ckl vs ONB Dennis veldkamp Spider gym
Jannes van schaik Sokudo ONB Ckl vs ONB Mikail taskin Gym international
Clay bobeldijk Mike´s gym W.O.P nkl vs Walid boumou Kimekai gym
Koen kramer Sokudo gym W.O.P nkl vs Pepijn de jong Kamakura katwijk
Mika tahito FFC continental W.O.P Ckl vs Gerard hop Waltman gym
Brendan Cadogan day´s gym nkl vs Ervin wongsodimedjo Bully´s gym W.O.P
Darryl gaadi Sokudo W.D.OPG nkl vs Aart jan lasseur Waltman gym
Marvin van bosse KB cairo nkl vs Leander hoetink Sportsart W.T.K.O
Devon leeuwin FFC continental W.O.P Ckl vs Henk duist Waltman gym
Ismail miskin day´s gym W.D.OPG nkl vs Jorne wijnker Team ben ali- najim
Junior brunswijk day´s gym W.T.K.O Nkl vs Arjan thomassen waltman gym
Jorien de ruiter Sokudo gym Ckl vs Marieke post Sportsart W.O.P
Maarten kok SC enkhuizen W.O.P nkl vs Etienne nagel Waltman gym
Robin Vriend Sokudo Gym W.K.O 1ronde A kl K1 3x3 67kg vs Mason Harris Engeland
Duoli chen Continental FFC W.O.P B kl 5x2 81 kg vs Arno vd Lugt Gym International
Glen Groen Day´s Gym B kl 72,5 kg 5x2 vs Hanifi Cecen Rock Gym W.O.P
.................................................. .................................................. .........