Ellen
26-02-2010, 15:12
Beste trainers,
Voor het gala van Mejiro Gym op zaterdag 6 maart te Zaandam zoeken we nog tegenstanders voor onderstaande vechters. Reacties kunnen naar [email protected]
TBA
Robert Scheper Mejiro Drenthe B klasse -95 kg............1e B 32 jr
Mike de Snoo Mejiro Gym B-klasse 79,38 kg....................
Mally Calmus Days Gym C-klasse 69,85 kg .....................
Bob Koks SportsArt C-klasse 76,20 kg ..
Martin Terpstra Mejiro Friesland N klasse 95 + kg 0/0/0 22 jr
Adil Boularous Mejiro Friesland N klasse -95 kg .
Robin Jansen Mejiro Gym N-klasse -95 kg
Mia Kolenbrander Mejiro Gym N klasse 69,85 kg dame..eind n
Jim van t Hof Team Schreiber N-klasse 66,68 kg ..16 jr..0-0-0
Matchmaking tot dusver:
2 x 5 min
Sasa Lazic Mejiro Gym MMA PROF 95+ kg Sander Duyvis Mikes Gym
5x3 min
Raemon Welboren Mejiro Gym A-klasse 95+ kg Christiano Delgado Team vd Giessen
Milo El Geubli Mejiro Gym A-klasse 69,85 kg Atik Taliban Continental FFC
3 x 3 min
Kim Toko Mejiro Gym A-klasse 69,85 kg Andy Risti Suriname
5 x 2 min
Vural Sen Mejiro Gym B klasse 66,68 kg Youness Latik FC Purmerend
Hasmie Kassriou Mejiro Gym B-klasse 69,85 kg Glenn Groen Days Gym
Roy Tan Mejiro Gym B klasse 63,50 kg Mac Rakong Kim้ Sports
Ashgar Ghambari Mejiro Gym B klasse 69,85 kg Rdoine Koubini MT Delft
Jairzinho Rozenstruik Suriname B-klasse 100 kg Jamal Ben Bushidos Belgie
3 x 2 min
Fatih Cam Van Os Gym C-klasse 95+ kg Sergio Pique Team Slamm
Regilio Morssen Mejiro Gym C klasse 63,50 kg. Kevin Bromet Days Gym
Steve Reezigt Continental FFC C-klasse -95 kg Jesse van Langen TT Beverwijk
Danielle Gart Mejiro Gym C klasse 66,68 kg Tessa Mulder TT Beverwijk
2 x 2 min
Ali Okri Mejiro Friesland 17 jr N klasse 58,97 kg Brendon Cadogan Days Gym 17 jr
Amin MดBarek Mejiro Friesland N klasse 79,38 kg Emre Rosyagulu Kim้ Sports
Ahmet Paker Team vd Giessen 18 jr N-klasse 76,20 kg Rick Hopman Waltman Gym 18 jr
Javier Ishak Shinbukai Gym N-klasse 72,50 kg Arjen Thomassen Waltman Gym
Marciano Fraenk Mejiro Gym N klasse 69,85 kg Gino Dixon Shinbukai Gym
Leander Hoetink SportsArt N-klasse 66,68 kg Anouar Lahmaj Shinbukai Gym
Robin Scholtens Mejiro Drenthe N-klasse 79,38 kg Claudio Blackman Casa di Charro
James Amasouah Mejiro Gym N-klasse 82,55 kg Mert Gurn Team vd Giessen
Pui Wan Man Mejiro Gym N-klasse 61,23 kg Gina van Kralingen Kim้ Sports
Michelle Fafieanie Mejiro Drenthe N-klasse 58,97 kg Laura Sciacca Team vd Giessen
Klaas Lelie Mejiro Gym N-klasse 76,20 kg Rydell Etnel Casa di Charro
Ruchen Marchena Days Gym N-klasse 72,50 kg Nouh Chaboune Bushido Belgie
2 x 1,5 min
Yusuf Caliskan Rock Gym 14 jr JEUGD 60 kg Johannes Huisman Team vd Giessen 14 jr
Wegen van 17.00-18.00 uur in de zilvermeeuwen. Start 19.00 uur.
Voor het gala van Mejiro Gym op zaterdag 6 maart te Zaandam zoeken we nog tegenstanders voor onderstaande vechters. Reacties kunnen naar [email protected]
TBA
Robert Scheper Mejiro Drenthe B klasse -95 kg............1e B 32 jr
Mike de Snoo Mejiro Gym B-klasse 79,38 kg....................
Mally Calmus Days Gym C-klasse 69,85 kg .....................
Bob Koks SportsArt C-klasse 76,20 kg ..
Martin Terpstra Mejiro Friesland N klasse 95 + kg 0/0/0 22 jr
Adil Boularous Mejiro Friesland N klasse -95 kg .
Robin Jansen Mejiro Gym N-klasse -95 kg
Mia Kolenbrander Mejiro Gym N klasse 69,85 kg dame..eind n
Jim van t Hof Team Schreiber N-klasse 66,68 kg ..16 jr..0-0-0
Matchmaking tot dusver:
2 x 5 min
Sasa Lazic Mejiro Gym MMA PROF 95+ kg Sander Duyvis Mikes Gym
5x3 min
Raemon Welboren Mejiro Gym A-klasse 95+ kg Christiano Delgado Team vd Giessen
Milo El Geubli Mejiro Gym A-klasse 69,85 kg Atik Taliban Continental FFC
3 x 3 min
Kim Toko Mejiro Gym A-klasse 69,85 kg Andy Risti Suriname
5 x 2 min
Vural Sen Mejiro Gym B klasse 66,68 kg Youness Latik FC Purmerend
Hasmie Kassriou Mejiro Gym B-klasse 69,85 kg Glenn Groen Days Gym
Roy Tan Mejiro Gym B klasse 63,50 kg Mac Rakong Kim้ Sports
Ashgar Ghambari Mejiro Gym B klasse 69,85 kg Rdoine Koubini MT Delft
Jairzinho Rozenstruik Suriname B-klasse 100 kg Jamal Ben Bushidos Belgie
3 x 2 min
Fatih Cam Van Os Gym C-klasse 95+ kg Sergio Pique Team Slamm
Regilio Morssen Mejiro Gym C klasse 63,50 kg. Kevin Bromet Days Gym
Steve Reezigt Continental FFC C-klasse -95 kg Jesse van Langen TT Beverwijk
Danielle Gart Mejiro Gym C klasse 66,68 kg Tessa Mulder TT Beverwijk
2 x 2 min
Ali Okri Mejiro Friesland 17 jr N klasse 58,97 kg Brendon Cadogan Days Gym 17 jr
Amin MดBarek Mejiro Friesland N klasse 79,38 kg Emre Rosyagulu Kim้ Sports
Ahmet Paker Team vd Giessen 18 jr N-klasse 76,20 kg Rick Hopman Waltman Gym 18 jr
Javier Ishak Shinbukai Gym N-klasse 72,50 kg Arjen Thomassen Waltman Gym
Marciano Fraenk Mejiro Gym N klasse 69,85 kg Gino Dixon Shinbukai Gym
Leander Hoetink SportsArt N-klasse 66,68 kg Anouar Lahmaj Shinbukai Gym
Robin Scholtens Mejiro Drenthe N-klasse 79,38 kg Claudio Blackman Casa di Charro
James Amasouah Mejiro Gym N-klasse 82,55 kg Mert Gurn Team vd Giessen
Pui Wan Man Mejiro Gym N-klasse 61,23 kg Gina van Kralingen Kim้ Sports
Michelle Fafieanie Mejiro Drenthe N-klasse 58,97 kg Laura Sciacca Team vd Giessen
Klaas Lelie Mejiro Gym N-klasse 76,20 kg Rydell Etnel Casa di Charro
Ruchen Marchena Days Gym N-klasse 72,50 kg Nouh Chaboune Bushido Belgie
2 x 1,5 min
Yusuf Caliskan Rock Gym 14 jr JEUGD 60 kg Johannes Huisman Team vd Giessen 14 jr
Wegen van 17.00-18.00 uur in de zilvermeeuwen. Start 19.00 uur.