Lam
03-03-2010, 00:16
A-Klasse
Benjey Zimmerman (Golden Glory) VS. Bas v/d Muijsenberg (Bulls Gym)
Cagri Ermis (Team Gunyar) VS. Jimmy Eimers (KB Arnhem)
Angelo Wilkens (Team Gunyar) VS. Kees Vergouwen (SC Hank)
B-Klasse
Yassine Ikouaa (Team Iron) VS. Mustapha El Messaoudi (Team Slamm)
Nicky Hemmers (Team Dekkers) VS. Samir Zahraoui (FC Gorinchem)
Joury Smans (Team Iron) VS. Terence de Bye (Team Slamm)
Justin Ahuluheluw (SC Hank) VS. Lopes (KB Arnhem)
Younes Kassrioui (FTK) VS. Ali Dermirci (Team Gunyar)
Robbie Hageman (Team Dekkers) VS. Tony Jansen (Team Discipline)
C-Klasse
Asseil Lahrech (Team Iron) VS. Sergio Pique (Team Slamm)
Mozes Haumahu (SC Hank) VS. Keoma (Jai-Ti)
Lutciano Zimmerman (Team Zimmerman) VS. Mayari Mailoa (TMA Tiel)
Hessel Duijts (Team Iron) VS. Ruud Bonne (FC Den Bosch)
Tommy Dieckmann (Team Dekkers) VS. Brahim B (Team Gunyar)
Zerdin Felten (Calmaro gym) VS. Nikhil Eland (Kimi)
Dennis Cheang (Team Zimmerman) VS. Glenn Liem (Kickboksing Tilburg)
Debby Deursen (FC Den Bosch) VS. Karin Kuyt (Kamakura Katwijk)
Jarno( (Penthera) VS. Soufian Kadori (FC Den Bosch)
Jernildo Kersoud (Team Gunyar) VS. Jay Leito (Bulls Gym)
Glenn Rodgers (KB Arnhem) VS. Pepijn de Jong (Kamakura Katwijk)
N-Klasse
Linh Nguyen (Team Iron) VS. Ashraf (TMA Tiel)
Bert van Veen (SC Hank) VS. Tijn Geerts (Team Dekkers)
Gaby van Heeswijk (Team Iron) VS. Yasmine (FC Den Bosch)
Manon Ribbers (SC Hank) VS. Anouk van Baalen (FC Gorinchem)
Roy Pruisen (Team Gunyar) VS. Joey Uiter (Team Dicipline)
Jaina Kawarmala (Jai-Ti) VS. Mustafa el Hamdi (Team Dekkers)
James D. Latumarisa (SC Hank) VS. Danny Wijnands (Kamakura Katwijk)
Adil Korucu (Kickboksing Tilburg) VS. Tim Louwaars (Jai-Ti)
Weng Tien (Kickboksing Tilburg) VS. Beijtulla (Team Gunyar)
Mausoli de Gelder (Team Waddingxveen) VS. Samir Khalid (Luc Hollander)
Kevin Schuppen (Team Waddingxveen) VS. Foad Arbib (Hambakangym)
Jeugd
Nando van Wanrooy (Team Dekkers) VS. TBA
Meer info check www.eastwoodfightnight.nl (http://www.eastwoodfightnight.nl)
Benjey Zimmerman (Golden Glory) VS. Bas v/d Muijsenberg (Bulls Gym)
Cagri Ermis (Team Gunyar) VS. Jimmy Eimers (KB Arnhem)
Angelo Wilkens (Team Gunyar) VS. Kees Vergouwen (SC Hank)
B-Klasse
Yassine Ikouaa (Team Iron) VS. Mustapha El Messaoudi (Team Slamm)
Nicky Hemmers (Team Dekkers) VS. Samir Zahraoui (FC Gorinchem)
Joury Smans (Team Iron) VS. Terence de Bye (Team Slamm)
Justin Ahuluheluw (SC Hank) VS. Lopes (KB Arnhem)
Younes Kassrioui (FTK) VS. Ali Dermirci (Team Gunyar)
Robbie Hageman (Team Dekkers) VS. Tony Jansen (Team Discipline)
C-Klasse
Asseil Lahrech (Team Iron) VS. Sergio Pique (Team Slamm)
Mozes Haumahu (SC Hank) VS. Keoma (Jai-Ti)
Lutciano Zimmerman (Team Zimmerman) VS. Mayari Mailoa (TMA Tiel)
Hessel Duijts (Team Iron) VS. Ruud Bonne (FC Den Bosch)
Tommy Dieckmann (Team Dekkers) VS. Brahim B (Team Gunyar)
Zerdin Felten (Calmaro gym) VS. Nikhil Eland (Kimi)
Dennis Cheang (Team Zimmerman) VS. Glenn Liem (Kickboksing Tilburg)
Debby Deursen (FC Den Bosch) VS. Karin Kuyt (Kamakura Katwijk)
Jarno( (Penthera) VS. Soufian Kadori (FC Den Bosch)
Jernildo Kersoud (Team Gunyar) VS. Jay Leito (Bulls Gym)
Glenn Rodgers (KB Arnhem) VS. Pepijn de Jong (Kamakura Katwijk)
N-Klasse
Linh Nguyen (Team Iron) VS. Ashraf (TMA Tiel)
Bert van Veen (SC Hank) VS. Tijn Geerts (Team Dekkers)
Gaby van Heeswijk (Team Iron) VS. Yasmine (FC Den Bosch)
Manon Ribbers (SC Hank) VS. Anouk van Baalen (FC Gorinchem)
Roy Pruisen (Team Gunyar) VS. Joey Uiter (Team Dicipline)
Jaina Kawarmala (Jai-Ti) VS. Mustafa el Hamdi (Team Dekkers)
James D. Latumarisa (SC Hank) VS. Danny Wijnands (Kamakura Katwijk)
Adil Korucu (Kickboksing Tilburg) VS. Tim Louwaars (Jai-Ti)
Weng Tien (Kickboksing Tilburg) VS. Beijtulla (Team Gunyar)
Mausoli de Gelder (Team Waddingxveen) VS. Samir Khalid (Luc Hollander)
Kevin Schuppen (Team Waddingxveen) VS. Foad Arbib (Hambakangym)
Jeugd
Nando van Wanrooy (Team Dekkers) VS. TBA
Meer info check www.eastwoodfightnight.nl (http://www.eastwoodfightnight.nl)