View Full Version : vanavond 23:00 It's Showtme op RTL7
Richelieu
15-03-2010, 21:32
Milaan?
Enjoy! :thup:
18:05 (http://www.mixfight.nl/forum/~)RTL Gp: Formule 1 - Bahrein (samenvatting) (http://www.mixfight.nl/forum/~)
19:05 (http://www.mixfight.nl/forum/~)Knight Rider 2009 (http://www.mixfight.nl/forum/~)
20:00 (http://www.mixfight.nl/forum/~) 24 (http://www.mixfight.nl/forum/~)
20:55 (http://www.mixfight.nl/forum/~) 24 (http://www.mixfight.nl/forum/~)
21:40 Ooggetuige: Levensgevaarlijke Steden
22:30 Extreme Fishing2
3:25 Arrestatieteam Usa
23:45 Stom, Stommer, Stomst
00:10 (http://www.mixfight.nl/forum/~)Business Class (http://www.mixfight.nl/forum/~)
01:16 (http://www.mixfight.nl/forum/~)Poker Babes (http://www.mixfight.nl/forum/~)
http://www.rtl.nl/experience/rtl7/
que~!?
Dat is de programmering van gister.
18:05 (http://www.mixfight.nl/forum/~)RTL Gp: Formule 1 - Bahrein (samenvatting) (http://www.mixfight.nl/forum/~)
19:05 (http://www.mixfight.nl/forum/~)Knight Rider 2009 (http://www.mixfight.nl/forum/~)
20:00 (http://www.mixfight.nl/forum/~) 24 (http://www.mixfight.nl/forum/~)
20:55 (http://www.mixfight.nl/forum/~) 24 (http://www.mixfight.nl/forum/~)
21:40 Ooggetuige: Levensgevaarlijke Steden
22:30 Extreme Fishing2
3:25 Arrestatieteam Usa
23:45 Stom, Stommer, Stomst
00:10 (http://www.mixfight.nl/forum/~)Business Class (http://www.mixfight.nl/forum/~)
01:16 (http://www.mixfight.nl/forum/~)Poker Babes (http://www.mixfight.nl/forum/~)
http://www.rtl.nl/experience/rtl7/
que~!?
Slome ik kijk net op rtl7 en zie dit:
Vandaag op RTL 7
18:00 Stom, Stommer, Stomst!
18:30 Stom, Stommer, Stomst!
18:55 (http://www.rtl.nl/reality/depolitieopjehielen/) De Politie Op Je Hielen! (http://www.rtl.nl/reality/depolitieopjehielen/)
19:50 (http://www.rtl.nl/reality/depfaffs/home/) De Pfaff's (http://www.rtl.nl/reality/depfaffs/home/)
20:30 (http://www.rtl.nl/sport/rtlvoetbal/home/) Voetbal International (http://www.rtl.nl/sport/rtlvoetbal/home/)
22:00 (http://www.rtl.nl/reality/deadliestwarrior/) Deadliest Warrior (http://www.rtl.nl/reality/deadliestwarrior/)
23:00 It's Showtime Kickboxgala - Lommel
00:00 The Black Donnellys
00:50 Andromeda
01:36 (http://www.rtl.nl/games/rtlpoker/home/) Poker Babes (http://www.rtl.nl/games/rtlpoker/home/)
;-) http://www.rtl.nl/experience/rtl7/ ;-)
Milaan?
Nope, er zal nu wekelijks op maandagavond kickboxen te zien zijn. Te beginnen met Lommel, en daarna komen ook Ernesto Hoost presents, Praag, Milaan en de rest
Slome ik kijk net op rtl7 en zie dit:
Vandaag op RTL 7
18:00 Stom, Stommer, Stomst!
18:30 Stom, Stommer, Stomst!
18:55 (http://www.rtl.nl/reality/depolitieopjehielen/) De Politie Op Je Hielen! (http://www.rtl.nl/reality/depolitieopjehielen/)
19:50 (http://www.rtl.nl/reality/depfaffs/home/) De Pfaff's (http://www.rtl.nl/reality/depfaffs/home/)
20:30 (http://www.rtl.nl/sport/rtlvoetbal/home/) Voetbal International (http://www.rtl.nl/sport/rtlvoetbal/home/)
22:00 (http://www.rtl.nl/reality/deadliestwarrior/) Deadliest Warrior (http://www.rtl.nl/reality/deadliestwarrior/)
23:00 It's Showtime Kickboxgala - Lommel
00:00 The Black Donnellys
00:50 Andromeda
01:36 (http://www.rtl.nl/games/rtlpoker/home/) Poker Babes (http://www.rtl.nl/games/rtlpoker/home/)
;-) http://www.rtl.nl/experience/rtl7/ ;-)
o'en mijn copy-paste dan...?! ik snap er de ballen niet van.... t zal allemaal wel... (wel dezelfde link)...
"now breaks my wooden shoe..."
grim reaper
15-03-2010, 21:55
Slome doet zijn naam echt eer aan...........
ok dan nu de hamvraag..... wie vochten er op het gala in Lommel ?
ok dan nu de hamvraag..... wie vochten er op het gala in Lommel ?
http://www.theonlinemom.com/images/MvA-Game-logo.jpg
ok dan nu de hamvraag..... wie vochten er op het gala in Lommel ?
Voor wie vanavond wil kijken en geen uitslagen wil zien? Kijk dan niet hieronder;)
1) Mohammed Abdi vs Stief van Gestel ==> Mohammed Abdi WOP
2) Eva Berben vs Marianka Bestebreur ==> Eva Berben WOP
3) Khalid Ouali vs Sonny Dagraed ==> Sonny WOP
4) Ilman vs Ronald Robijns ==> Ilman WOP
5) Mohammed Benayich vs Erol Turgut ==> Erol WOP
6) Romeo Almazidis vs Yassin Boudrouz ==> Boudrouz WOP
7) Marat vs Mohamed Medhar ==> Marat wins by medical intervention
8) Ali Cinik vs Murthel Groenhart ==> Ali Cinik wins by KO round 2
9) Morad Salhi vs Sahin 'Kaas' Yakut ==> Sahin 'Kaas' Yakut WOP
10) Michael Lallemand vs Marijn Geuens ==> Michael WOP after extra round
11) Harut vs Chris Ngimbi ==> Harut WOP after extra round
12) William Diender vs Kenneth van Eesvelde ==> William Diender WOP
13) Chahid vs Murat ==> No-contest
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.