PDA

View Full Version : UFC on Versus Vera vs. Jones VIDEOS



TheForce
22-03-2010, 06:59
Brandon Vera vs. Jon Jones Video UFC on Versus (http://mixedmartialartvideos.com/brandon-vera-vs-jon-jones-video-ufc-on-versus/)
Junior Dos Santos vs. Gabriel Gonzaga Video UFC on Versus (http://mixedmartialartvideos.com/junior-dos-santos-vs-gabriel-gonzaga-video-ufc-on-versus/)
James Irvin vs. Alessio Sakara Video UFC on Versus (http://mixedmartialartvideos.com/james-irvin-vs-alessio-sakara-video-ufc-on-versus/)
Paul Buentello vs. Cheick Kongo Video UFC on Versus (http://mixedmartialartvideos.com/paul-buentello-vs-cheick-kongo-video-ufc-on-versus/)

Tommy v Wijngaarden
22-03-2010, 07:21
thanks voor de video's!!

Richelieu
22-03-2010, 07:47
Thanks!

MMAFAN-1122
22-03-2010, 08:18
Bedankt!

superfreak
22-03-2010, 08:41
Heeft iemand toevallig beelden van Clay Guida en die van Brandon Schaub?

Kemal
22-03-2010, 08:43
dank u!

Sendur
22-03-2010, 09:56
Heeft iemand toevallig beelden van Clay Guida en die van Brandon Schaub?

x2

Ook graag die van John Howard.

Sendur
22-03-2010, 10:11
Hier staat Howard al op.

Blijf checken voor updates.

http://www.mmavideolinks.to/mma-events/49-ufc/7951-ufc-on-versus-1-videos.html

joost
22-03-2010, 10:42
thanks

Gokhan
22-03-2010, 10:54
thnx!

Slome
22-03-2010, 12:23
dank u

bazooka
22-03-2010, 12:27
thanks, mooie partijen!!!

steftheboxer
22-03-2010, 12:27
goede nacht voor mijn vcash!

GnP
22-03-2010, 14:19
iemand de rest vd videos?

TheCarnage
22-03-2010, 17:02
Thanks!

Dos santos is het echte werk hoor... zie hem elke HW wel pakken op dit moment!

ICON
22-03-2010, 18:28
thanks man

jk
30-03-2010, 19:04
Het einde van deze partij is vrij nasty!!!!
FIGHT HYMN: [UFC on Versus] Duane Ludwig vs Darren Elkins (2010-03-21) (http://www.fighthymn.net/2010/03/ufc-on-versus-duane-ludwig-vs-darren.html)

Andere partijen die nog niet in het topic stonden;

FIGHT HYMN: [UFC on Versus] Chase Gormley vs Brendan Schaub (2010-03-21) (http://www.fighthymn.net/2010/03/ufc-on-versus-chase-gormley-vs-brendan.html)

FIGHT HYMN: [UFC on Versus] Mike Pierce vs Julio Paulino (2010-03-21) (http://www.fighthymn.net/2010/03/ufc-on-versus-mike-pierce-vs-julio.html)

FIGHT HYMN: [UFC on Versus] Irvin vs Sakara (2010-3-21) (http://www.fighthymn.net/2010/03/ufc-on-versus-irvin-vs-sakara-2010-3-21.html)

Vale Tudo
30-03-2010, 21:03
Weet iemand toevallig waar ik de partij van Kongo vs Buentello kan bekijken? Op alle sites waar ik heb gekeken is ie d'r af gehaald!

Kemal
30-03-2010, 21:07
Weet iemand toevallig waar ik de partij van Kongo vs Buentello kan bekijken? Op alle sites waar ik heb gekeken is ie d'r af gehaald!


hier doet ie het gewoon:

http://www.mmavideolinks.to/mma-events/49-ufc/7951-ufc-on-versus-1-videos.html