Shooto Holland
24-03-2010, 01:50
http://www.ma-skills.com/upcomingglory/wp-content/uploads/2010/03/poster-upcoming-glory-2010_def-212x300.jpg
UPCOMING GLORY 7
Shooto & Striking
Zaterdag 27 maart 2010
Sportstudio H & A
Nijhoffgaarde 4
7414 WG DEVENTER
weging: 14.00 uur tot 15.00 uur
deuren open: 15.00 uur
event start: 16.00 uur
vvk: € 15,-
deur: € 20,-
Voor meer info en e-tickets kijk op http://www.upcomingglory.com (http://www.upcomingglory.com/).
Tot zaterdag!
Osu,
Martijn
Line up Upcoming Glory 7
SH C+ -76kg Gary van Lange (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Max Schmid (GTT, DE)
SH C+ -83kg Mohammed Safe (Golden Glory Helmond, NL) vs Daniel Caspar (Gracie Barra, DE)
SH C+ -83kg Julien Wessels (Tatsujin Nijmegen, NL) vs Miodrag Vignjevic (GTT, DE)
SH C+ -76kg Oscan Kekik (Tatsujin Goor, NL) vs Anastassiadis Kiriakos (GTT, DE)
SH C+ -83kg Wouter Weersink (Tatsujin Nijmegen, NL) vs Olivier Stanke (GTT, DE)
SH C -66kg Geronnimo Burgers (All Inn Sports, NL) vs Harry Sauter (GTT, DE)
SH C+ -65kg Farid el Said (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Gideon Kemper (Tatsujin Deventer, NL)
SH C+ -83kg Albert Brunst (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Julian Koch (GTT, DE)
SH C+ -76kg Danny van Kooten (B.A. Physical, NL) vs Kristijan Zadro (Gracie Barra, DE)
SH C+ -76kg Iwan Dokic (GTT, DE) vs Christopher Martha (G-Force, NL)
SH C -65kg Selvin Ramcilovic (GTT, DE) vs Ruben van Kooten (B.A. Physical, NL)
SH C+ -76kg Arne Totz (GTT, DE) vs Nima Kayvanfar (Angelo Gym, NL)
SH C+ -70kg Johnny van Kempen (Cool Gym, NL) vs Mario Leinweber (GTT, DE)
SH ST +100kg Roderik (Golden Glory Helmond, NL) vs Rocky Hellegers (Tatsujin Nijmegen, NL)
SH ST -64kg Michel Santing (Muay Boran, NL) vs Steve Selk (Budo Blok, NL)
SH B -76kg Eddy ter Veen (Team Duncan, NL) vs Ufuk Isguzarer (B.A. Physical, NL)
MT N -84kg Ramon Steunebrink (Budo Blok) vs Dave Gijbels (Gforce-gym)
MT J -60kg Dyllan Wien (B.A. Physical, NL) vs Marovan Toutouch (Bora gym)
MT J -64kg Hubert Geven (Budo Blok, NL) vs Cyrano Gerrits (Team Akdeniz, NL)
MT J -58kg Yannick Pleket (Bora Gym, NL) vs Dagduan (Budo Blok, NL)
MT J -46 kg Rachel Michiels (Muay Boran, NL) vs Stien Wolters (Team Akdeniz, NL)
MT N -76kg Michael Gölz (GTT, DE) vs David Hogendam (B.A. Physical, NL)
Women’s Tournament:
-135lbs:
Titiana van Polanen Petel (Tatsujin Amsterdam/Colleseum, Holland)
Maiju Kujala (MMA Lappeenranta, Finland)
Sabrina Dolch (Cage Fighters, Germany)
Akvile Vitkauskaite (Living Room Gym, Lithuania)
-145lbs:
Lena Buytendijk (Complxx, Holland)
Romy Ruyssen (Team GSDI, France)
Sheila Gaff (Energy Gym, Germany)
Dit evenement wordt o.a. mede mogelijk gemaakt door:
KickboxTV.nl: KickboxTV is de nieuwe internetzender voor iedereen die helemaal idolaat is van kickboxing en alles wat met deze sport te maken heeft. Home (http://www.kickboxtv.nl)
http://www.nikkosports.nl
Fitphysio - online sportvoeding, fitness, vechtsport producten kleding bestellen. (http://www.fitphysio.nl)
Mixfight.nl (http://www.mixfight.nl)
MMA-Playtime Nederland - MMA Fightwear and Fightgear (http://www.mmaplaytime.nl)
http://www.martijndejong.tv
UPCOMING GLORY 7
Shooto & Striking
Zaterdag 27 maart 2010
Sportstudio H & A
Nijhoffgaarde 4
7414 WG DEVENTER
weging: 14.00 uur tot 15.00 uur
deuren open: 15.00 uur
event start: 16.00 uur
vvk: € 15,-
deur: € 20,-
Voor meer info en e-tickets kijk op http://www.upcomingglory.com (http://www.upcomingglory.com/).
Tot zaterdag!
Osu,
Martijn
Line up Upcoming Glory 7
SH C+ -76kg Gary van Lange (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Max Schmid (GTT, DE)
SH C+ -83kg Mohammed Safe (Golden Glory Helmond, NL) vs Daniel Caspar (Gracie Barra, DE)
SH C+ -83kg Julien Wessels (Tatsujin Nijmegen, NL) vs Miodrag Vignjevic (GTT, DE)
SH C+ -76kg Oscan Kekik (Tatsujin Goor, NL) vs Anastassiadis Kiriakos (GTT, DE)
SH C+ -83kg Wouter Weersink (Tatsujin Nijmegen, NL) vs Olivier Stanke (GTT, DE)
SH C -66kg Geronnimo Burgers (All Inn Sports, NL) vs Harry Sauter (GTT, DE)
SH C+ -65kg Farid el Said (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Gideon Kemper (Tatsujin Deventer, NL)
SH C+ -83kg Albert Brunst (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Julian Koch (GTT, DE)
SH C+ -76kg Danny van Kooten (B.A. Physical, NL) vs Kristijan Zadro (Gracie Barra, DE)
SH C+ -76kg Iwan Dokic (GTT, DE) vs Christopher Martha (G-Force, NL)
SH C -65kg Selvin Ramcilovic (GTT, DE) vs Ruben van Kooten (B.A. Physical, NL)
SH C+ -76kg Arne Totz (GTT, DE) vs Nima Kayvanfar (Angelo Gym, NL)
SH C+ -70kg Johnny van Kempen (Cool Gym, NL) vs Mario Leinweber (GTT, DE)
SH ST +100kg Roderik (Golden Glory Helmond, NL) vs Rocky Hellegers (Tatsujin Nijmegen, NL)
SH ST -64kg Michel Santing (Muay Boran, NL) vs Steve Selk (Budo Blok, NL)
SH B -76kg Eddy ter Veen (Team Duncan, NL) vs Ufuk Isguzarer (B.A. Physical, NL)
MT N -84kg Ramon Steunebrink (Budo Blok) vs Dave Gijbels (Gforce-gym)
MT J -60kg Dyllan Wien (B.A. Physical, NL) vs Marovan Toutouch (Bora gym)
MT J -64kg Hubert Geven (Budo Blok, NL) vs Cyrano Gerrits (Team Akdeniz, NL)
MT J -58kg Yannick Pleket (Bora Gym, NL) vs Dagduan (Budo Blok, NL)
MT J -46 kg Rachel Michiels (Muay Boran, NL) vs Stien Wolters (Team Akdeniz, NL)
MT N -76kg Michael Gölz (GTT, DE) vs David Hogendam (B.A. Physical, NL)
Women’s Tournament:
-135lbs:
Titiana van Polanen Petel (Tatsujin Amsterdam/Colleseum, Holland)
Maiju Kujala (MMA Lappeenranta, Finland)
Sabrina Dolch (Cage Fighters, Germany)
Akvile Vitkauskaite (Living Room Gym, Lithuania)
-145lbs:
Lena Buytendijk (Complxx, Holland)
Romy Ruyssen (Team GSDI, France)
Sheila Gaff (Energy Gym, Germany)
Dit evenement wordt o.a. mede mogelijk gemaakt door:
KickboxTV.nl: KickboxTV is de nieuwe internetzender voor iedereen die helemaal idolaat is van kickboxing en alles wat met deze sport te maken heeft. Home (http://www.kickboxtv.nl)
http://www.nikkosports.nl
Fitphysio - online sportvoeding, fitness, vechtsport producten kleding bestellen. (http://www.fitphysio.nl)
Mixfight.nl (http://www.mixfight.nl)
MMA-Playtime Nederland - MMA Fightwear and Fightgear (http://www.mmaplaytime.nl)
http://www.martijndejong.tv