Kaoklai
25-03-2010, 20:52
Hierbij de A-partijen van het grote gala wat zal plaatsvinden in Tilburg op 11 april 2010.
Het voorprogramma zal om exact 13-00 beginnen,we verwachten rond 15-00/15-30 met het hoofdprogramma te beginnen.
Het gala valt onder auspiciën van de nover ( www.nover.nl )
er zijn twee titelgevechten van 5x3 , de rest van de A-partijen gaan over 3x3 minuten
voor meer info kijk op www.balansevent.com
de rest van de informatie word nog bekendgemaakt op alle fora.
m.v.g
hamdi abouzia:thup:
1-NADIR LARECHE vs YUCEL FIDAN
2-KARIM EL JOUHARTI vs WALID WESLEY PFAFF
3-MARIE KRÜSE vs JOANNA JEDRZEJCZYK
4-AJAY BALGOBIND vs ZAKARIA SABBAR
5-HALIM HARYOULI vs JORDY V/D SLUIS
6-DAVID DA COSTA vs MOHAMMAD CHARKAOUI
7-OMAR SALHI VS MARC DE BONTE
8-AIT SAID HOUKHARI VS FATIH OZKAN
9-TAYFUN OZCAN vs ZANTOVIDIS CHARALABOS (greece) /(B-klasse Europese titelgevecht)
10-BAS MUISENBERG VS FIKRI AMEZIAN
11-MICHEL ANDRADE VS BOB VAN BOXMEER
12-ANDRES JANSSEN VS SEBASTIAN TUSCHERER ( boksen)
13-BIG MO VS TOMMY VAN WIJNGAARDE
14-RACHIDA BOUHOUT VS MARIANKA BESTEBREUR
15-SALLAH EL ALLAOUI VS JOUAD ERRAIJ
16-SERDAR KARACA VS CHRISTIAAN VELAER
17-NAJAT /UNIVERSAL vs ORINTA /VOS
18-DENNIS STOLZENBACH VS JANTJE SIERSEMA
Het voorprogramma zal om exact 13-00 beginnen,we verwachten rond 15-00/15-30 met het hoofdprogramma te beginnen.
Het gala valt onder auspiciën van de nover ( www.nover.nl )
er zijn twee titelgevechten van 5x3 , de rest van de A-partijen gaan over 3x3 minuten
voor meer info kijk op www.balansevent.com
de rest van de informatie word nog bekendgemaakt op alle fora.
m.v.g
hamdi abouzia:thup:
1-NADIR LARECHE vs YUCEL FIDAN
2-KARIM EL JOUHARTI vs WALID WESLEY PFAFF
3-MARIE KRÜSE vs JOANNA JEDRZEJCZYK
4-AJAY BALGOBIND vs ZAKARIA SABBAR
5-HALIM HARYOULI vs JORDY V/D SLUIS
6-DAVID DA COSTA vs MOHAMMAD CHARKAOUI
7-OMAR SALHI VS MARC DE BONTE
8-AIT SAID HOUKHARI VS FATIH OZKAN
9-TAYFUN OZCAN vs ZANTOVIDIS CHARALABOS (greece) /(B-klasse Europese titelgevecht)
10-BAS MUISENBERG VS FIKRI AMEZIAN
11-MICHEL ANDRADE VS BOB VAN BOXMEER
12-ANDRES JANSSEN VS SEBASTIAN TUSCHERER ( boksen)
13-BIG MO VS TOMMY VAN WIJNGAARDE
14-RACHIDA BOUHOUT VS MARIANKA BESTEBREUR
15-SALLAH EL ALLAOUI VS JOUAD ERRAIJ
16-SERDAR KARACA VS CHRISTIAAN VELAER
17-NAJAT /UNIVERSAL vs ORINTA /VOS
18-DENNIS STOLZENBACH VS JANTJE SIERSEMA