Jeru
28-03-2010, 00:37
Hierbij de (onofficiële) uitslagen van Upcoming Glory 7 van zaterdag 27 maart. Vanwege het gehussel in de line-up en gekloot aan mijn kant ben ik niet zeker van de namen in alle partijen. Dus waar twijfel geef het dan even aan ;)
Het uitgebreide fotoverslag zal zondag in de avond of maandagochtend hier uiteraard ook op Mixfight verschijnen.
MT J -46 kg
Rachel Michiels (Muay Boran Gym, NL) vs Stien Wolters (Team Akdeniz, NL)
Winnaar: Rachel Michiels op punten
SH C -65kg
Selvin Ramcilovic (GTT, DE) vs Ruben van Kooten (B.A. Physical, NL)
Winnaar: Ruben van Kooten in de 1e ronde op RNC
MMA -135 lbs toernooi
Maiju Kujala (MMA Lappeenranta, Finland) vs Akvile Vitkauskaite (Living Room Gym, Lithuania)
Winnaar: Maiju Kujala in de 2e ronde op choke
Celeste Margarita – Shedya Manz (Muay Boran Gym)
Winnaar: Shedya Manz op punten
MMA -145 lbs toernooi
Lena Buytendijk (Complxx, Holland) vs Sheila Gaff (Energy Gym, Germany)
Winnaar: Sheila Gaff in de 1e ronde op armklem
MT J -60kg
Dyllan Wien (B.A. Physical, NL)vs Marovan Toutouch (Bora gym)
Winnaar: Marovan Toutouch op punten
SH C+ -65kg
Farid el Said (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Gideon Kemper (Tatsujin Deventer, NL)
Winnaar: Farid el Said in de 2e ronde op RNC
SH C+ -76kg
Gary van Lange (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Max Schmid (GTT, DE)
Winnaar: Gary van Lange in de 1e ronde op (T)KO
Onderstaande partij zat ik te snurken dus geen idee of dit wel de juiste namen waren....
SH C+ -83kg
Wouter Weersink (Tatsujin Nijmegen, NL) vs Olivier Stanke (GTT, DE)
Winnaar: Wouter Weersink (of in ieder geval de rode hoek) op punten
MT J -64kg
Hubert Geven (Budo Blok, NL) vs Cyrano Gerrits (Team Akdeniz, NL)
Winnaar: Hubert Geven in de 1e ronde op KO (knie op lichaam)
SH C+ -76kg
Danny van Kooten (B.A. Physical, NL) vs Nima Kayvanfar (Angelo Gym, NL)
Winnaar: Danny van Kooten in de 2e ronde op triangle choke
SH C+ -83kg
Julien Wessels (Tatsujin Nijmegen, NL) vs Miodrag Vignjevic (GTT, DE)
Winnaar: Julien Wessels in de 1e ronde op RNC
MT N -76kg
Michael Gölz (GTT, DE) vs David Hogendam (B.A. Physical, NL)
Winnaar: David Hogendam op punten
SH C+ -76kg
Iwan Dokic (GTT, DE) vs Christopher Martha (G-Force, NL)
Winnaar: Christopher Martha in de 1e ronde op side choke
SH C+ -83kg
Albert Brunst (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Julian Koch (GTT, DE)
Winnaar: Julian Koch in de 1e rond op guillotine choke
SH ST -64kg
Michel Santing (Muay Boran Gym/Tatsujin Deventer, NL) vs Steve Selk (Budo Blok, NL)
Winnaar: Steve Selk in de 3e ronde na opgave (hoek gooit handdoek)
SH C+ -70kg
Johnny van Kempen (Cool Gym, NL) vs Mario Leinweber (GTT, DE)
Winnaar: Johnny van Kempen in de 1e ronde op submission (stoot en daarna guillotine)
SH ST +100kg
Roderik (Golden Glory Helmond, NL) vs Rocky Hellegers (Tatsujin Nijmegen, NL)
Onbeslist
SH B -76kg
Eddy ter Veen (Team Duncan, NL) vs Ufuk Isguzarer (B.A. Physical, NL)
Onbeslist
Finale MMA -135 lbs toernooi
Maiju Kujala (MMA Lappeenranta, Finland) vs Titiana van Polanen Petel (Tatsujin Amsterdam/Colleseum, Holland)
Winnaar: Maiju Kujala op punten
Finale MMA -145 lbs toernooi
Romy Ruyssen (Team GSDI, France) vs Sheila Gaff (Energy Gym, Germany)
Winnaar: Romy Ruyssen op armklem in de 1e ronde
Het uitgebreide fotoverslag zal zondag in de avond of maandagochtend hier uiteraard ook op Mixfight verschijnen.
MT J -46 kg
Rachel Michiels (Muay Boran Gym, NL) vs Stien Wolters (Team Akdeniz, NL)
Winnaar: Rachel Michiels op punten
SH C -65kg
Selvin Ramcilovic (GTT, DE) vs Ruben van Kooten (B.A. Physical, NL)
Winnaar: Ruben van Kooten in de 1e ronde op RNC
MMA -135 lbs toernooi
Maiju Kujala (MMA Lappeenranta, Finland) vs Akvile Vitkauskaite (Living Room Gym, Lithuania)
Winnaar: Maiju Kujala in de 2e ronde op choke
Celeste Margarita – Shedya Manz (Muay Boran Gym)
Winnaar: Shedya Manz op punten
MMA -145 lbs toernooi
Lena Buytendijk (Complxx, Holland) vs Sheila Gaff (Energy Gym, Germany)
Winnaar: Sheila Gaff in de 1e ronde op armklem
MT J -60kg
Dyllan Wien (B.A. Physical, NL)vs Marovan Toutouch (Bora gym)
Winnaar: Marovan Toutouch op punten
SH C+ -65kg
Farid el Said (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Gideon Kemper (Tatsujin Deventer, NL)
Winnaar: Farid el Said in de 2e ronde op RNC
SH C+ -76kg
Gary van Lange (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Max Schmid (GTT, DE)
Winnaar: Gary van Lange in de 1e ronde op (T)KO
Onderstaande partij zat ik te snurken dus geen idee of dit wel de juiste namen waren....
SH C+ -83kg
Wouter Weersink (Tatsujin Nijmegen, NL) vs Olivier Stanke (GTT, DE)
Winnaar: Wouter Weersink (of in ieder geval de rode hoek) op punten
MT J -64kg
Hubert Geven (Budo Blok, NL) vs Cyrano Gerrits (Team Akdeniz, NL)
Winnaar: Hubert Geven in de 1e ronde op KO (knie op lichaam)
SH C+ -76kg
Danny van Kooten (B.A. Physical, NL) vs Nima Kayvanfar (Angelo Gym, NL)
Winnaar: Danny van Kooten in de 2e ronde op triangle choke
SH C+ -83kg
Julien Wessels (Tatsujin Nijmegen, NL) vs Miodrag Vignjevic (GTT, DE)
Winnaar: Julien Wessels in de 1e ronde op RNC
MT N -76kg
Michael Gölz (GTT, DE) vs David Hogendam (B.A. Physical, NL)
Winnaar: David Hogendam op punten
SH C+ -76kg
Iwan Dokic (GTT, DE) vs Christopher Martha (G-Force, NL)
Winnaar: Christopher Martha in de 1e ronde op side choke
SH C+ -83kg
Albert Brunst (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Julian Koch (GTT, DE)
Winnaar: Julian Koch in de 1e rond op guillotine choke
SH ST -64kg
Michel Santing (Muay Boran Gym/Tatsujin Deventer, NL) vs Steve Selk (Budo Blok, NL)
Winnaar: Steve Selk in de 3e ronde na opgave (hoek gooit handdoek)
SH C+ -70kg
Johnny van Kempen (Cool Gym, NL) vs Mario Leinweber (GTT, DE)
Winnaar: Johnny van Kempen in de 1e ronde op submission (stoot en daarna guillotine)
SH ST +100kg
Roderik (Golden Glory Helmond, NL) vs Rocky Hellegers (Tatsujin Nijmegen, NL)
Onbeslist
SH B -76kg
Eddy ter Veen (Team Duncan, NL) vs Ufuk Isguzarer (B.A. Physical, NL)
Onbeslist
Finale MMA -135 lbs toernooi
Maiju Kujala (MMA Lappeenranta, Finland) vs Titiana van Polanen Petel (Tatsujin Amsterdam/Colleseum, Holland)
Winnaar: Maiju Kujala op punten
Finale MMA -145 lbs toernooi
Romy Ruyssen (Team GSDI, France) vs Sheila Gaff (Energy Gym, Germany)
Winnaar: Romy Ruyssen op armklem in de 1e ronde