Yoseikan Ede
29-03-2010, 22:19
Sorry allemaal dat de uitslagen zolaat worden gepost.
Dames "open"
1 Cindy Dandois
2 Marjolein Groeve
3 Megan v. Houten
-65 Beginners
1 Hekki Till
2 Brendan Davids
3 Clark Tjon
3 Mouten Anthony
-65 gevorderd
1 Daan Decoster
2 Farid el Said
3 Franky v.d. Hoove
-70 beginners
1 Gregor krasoka
2 Kenneth vd broucke
3 Kazkbiyev Osman
3 Christopher martha
-70 gevorderd
1 Remco v. Baardewijk
2 Mario Witteman
3 Joost Wageman
3 Daan Bauwens
-76 Beginners
1 Mohammed EL Mesaoudi
2 Demitri De Sutter
3 WEsley veldhoven
3 Maurice kessels
- 76 Gevorderd ONTBREEKT!!! weet wel dat Yaël Tersluijsen (3de plek) en Wim Deputter in ieder geval in de kruisfinales zaten.
1
2
3
3
-83 Beginners
1 Abou Bakr el Mahdaoi
2 Nick Bond
3 Niels voskuil
3 Martijn Gransier
-83 gevorderd
1 Malte Janssen
2 Brian van Miltenburg
3 Marc Blom
3 Oren Sivil
-91 Beginners
1 Marlan denic
2 Souren Arzianian
3 Bernt Winkel
3 Sait Esen
-91 Gevorderd
1 Hraco Darpinyan
2 Amir Sadollah
3 Peter Stringer
3 Martijn Oosterveen
- 100 Beginners
1 Nicolai Salchon
2 Ghanssan Younes
3 Mathijs Rolsma
3 Michiel Huizinga
-100 Gevorderd ONTBREEKT!!!
1
2
3
3
+ 100 beginners
1 Kaan Posteci
2 Robert Klasen
3 Roberto Westerik
3 Mark Blaauw
+100 Gevorderd
1 Dion Staring
2 Pedro Jeffrey
3 Roy Dreijling
Zoals jullie zien missen wij van 2 gewichtklasses de uitslagen, deze papieren zijn waarschijnlijk per ongeluk op een grote stapel terrecht gekomen die weg zijn gegooid. :blush: :fp:Wie oh wie wilt ons helpen deze aan te vullen?
Alvast bedankt voor jullie hulp
Team Yoseikan Ede
Dames "open"
1 Cindy Dandois
2 Marjolein Groeve
3 Megan v. Houten
-65 Beginners
1 Hekki Till
2 Brendan Davids
3 Clark Tjon
3 Mouten Anthony
-65 gevorderd
1 Daan Decoster
2 Farid el Said
3 Franky v.d. Hoove
-70 beginners
1 Gregor krasoka
2 Kenneth vd broucke
3 Kazkbiyev Osman
3 Christopher martha
-70 gevorderd
1 Remco v. Baardewijk
2 Mario Witteman
3 Joost Wageman
3 Daan Bauwens
-76 Beginners
1 Mohammed EL Mesaoudi
2 Demitri De Sutter
3 WEsley veldhoven
3 Maurice kessels
- 76 Gevorderd ONTBREEKT!!! weet wel dat Yaël Tersluijsen (3de plek) en Wim Deputter in ieder geval in de kruisfinales zaten.
1
2
3
3
-83 Beginners
1 Abou Bakr el Mahdaoi
2 Nick Bond
3 Niels voskuil
3 Martijn Gransier
-83 gevorderd
1 Malte Janssen
2 Brian van Miltenburg
3 Marc Blom
3 Oren Sivil
-91 Beginners
1 Marlan denic
2 Souren Arzianian
3 Bernt Winkel
3 Sait Esen
-91 Gevorderd
1 Hraco Darpinyan
2 Amir Sadollah
3 Peter Stringer
3 Martijn Oosterveen
- 100 Beginners
1 Nicolai Salchon
2 Ghanssan Younes
3 Mathijs Rolsma
3 Michiel Huizinga
-100 Gevorderd ONTBREEKT!!!
1
2
3
3
+ 100 beginners
1 Kaan Posteci
2 Robert Klasen
3 Roberto Westerik
3 Mark Blaauw
+100 Gevorderd
1 Dion Staring
2 Pedro Jeffrey
3 Roy Dreijling
Zoals jullie zien missen wij van 2 gewichtklasses de uitslagen, deze papieren zijn waarschijnlijk per ongeluk op een grote stapel terrecht gekomen die weg zijn gegooid. :blush: :fp:Wie oh wie wilt ons helpen deze aan te vullen?
Alvast bedankt voor jullie hulp
Team Yoseikan Ede