family-sports
14-04-2010, 12:33
North-Side kickboxing zaterdag, mei 22, 2010
Rode hoek Blauwe hoek
Akram Mtalssi Fighting Talents vs Anour Siam Siam Gym
Mariska beatings Family Sports vs Stephany Overkamp Superpiele
Erdam Team Wijchen vs Dalli Mattiz
Divano Termeer Team TMA vs Bakkali Omar gym
Lisa Habox vs rachelle team kraus
Rachel Hoefnagel Calmaro Gym vs Aaliyah Renjaan Team x-plosion
Joussef Benhaddi Mattiz gym vs Abdelillah Ahbouk Omar Gym
Attilan Gungur Team x-plosion vs Issam Mattiz
Wahib Team Wijchen vs Ilias Omar Gym
Nourdine H Midouch Team Ooms vs Tba
Waylon Team Wijchen vs Jaoud Omar Gym
Fransje Reuvers Kraus vs Ekrhem Oszen Team x-Plosion
Bagduan Karadimir Budo blok vs Tba
Niqel Muay Boran vs Akodad Jassien Mattiz
Martijn Metselaar Muay Boran Gym vs Guido Gym A.M. Gym
Jim Team Wijchen vs Kelsie Speyers Gym
Nouria Lamzari Mattiz vs Marieke Kaal Speyers Gym
Nicky v Boxtel Team wijchen vs Pali Grave
Jordy Driesse Team Wijchen vs Tobias Malicic***** * Team TMA
Micheal Team Wijchen vs Angelo Siam Gym
Samir Siam Gym vs Steve Selk Budo Blok
Hubert Geven Budo Blok vs Tba
Yassin Omar gym vs Yuce Gym
Ramon Steunenbring Budo blo vs Kevin Bully's Gym
Dominique Family-Sports vs Melissa Ten Bokkel Team Ooms
Ashraf zayoune Family Sports vs Gregory Koeiman Team Ooms
Mayari Malloa Team TMA vs Martijn Emonds Calmaro Gym
Sheyda mans Muay Boran Gym vs Rosan Schinnij. A.M. Gym
Bart Korteray Team Kraus vs Souhail Bounjaoui Mattiz Gym
Peter Janssen Calmaro Gym vs Mohammed Abdulahi Bully's Gym
Ramdan Mattiz Gym vs Martijn Dirks Calmaro Gym
Rick Jansen Muay Boran Gym vs Regillio Mattiz Gym
Robin Team Wijchen vs Chevarro Vrede Muay Boran Gym
Yassin El Morabert Toi Gym vs Tun Bunta Kraus
Issam Chamou Fighting Talents vs Tba
Melvin Calmaro Gym vs Tba
Soraya Haurrissa deds-style vs Tba
Emad Budaya vs tba
Mohammed Bojada Fighting Talents vs Tba
Michel Santing Muay boran gym vs Papuna Margvlashvili Toi Gym
Noud Schoenmaker Budaya vs Mohammed El Bouziri Bully's Gym
Toernooi 54 kg 8mans North-side belt
Tba
Jeremy v/d putten North-Side
Faysel Mtalssi Fighting Talents
Yessin El Meftah Team Ooms
Demien Gokoel Toi gym
Tba
Hamid Ouaaa Team x-Plosion
prestige fight
Helmich Zandberg Bully’s gym vs Rob Wansink team superpiele
JEUGD TITEL 30 kg
Cengiz Kirat diamond gym vs Menne Siam Gym
indien u tba kunt aanvullen mail naar [email protected]
Kaarten aan de kassa 17,50
Vip tafels op aanvraag: Bart Bourgonje 0634780188
Maurice v Boxtel 0653916606
live on stage THC & YS
Team Wijchen
Family-Sports
Rode hoek Blauwe hoek
Akram Mtalssi Fighting Talents vs Anour Siam Siam Gym
Mariska beatings Family Sports vs Stephany Overkamp Superpiele
Erdam Team Wijchen vs Dalli Mattiz
Divano Termeer Team TMA vs Bakkali Omar gym
Lisa Habox vs rachelle team kraus
Rachel Hoefnagel Calmaro Gym vs Aaliyah Renjaan Team x-plosion
Joussef Benhaddi Mattiz gym vs Abdelillah Ahbouk Omar Gym
Attilan Gungur Team x-plosion vs Issam Mattiz
Wahib Team Wijchen vs Ilias Omar Gym
Nourdine H Midouch Team Ooms vs Tba
Waylon Team Wijchen vs Jaoud Omar Gym
Fransje Reuvers Kraus vs Ekrhem Oszen Team x-Plosion
Bagduan Karadimir Budo blok vs Tba
Niqel Muay Boran vs Akodad Jassien Mattiz
Martijn Metselaar Muay Boran Gym vs Guido Gym A.M. Gym
Jim Team Wijchen vs Kelsie Speyers Gym
Nouria Lamzari Mattiz vs Marieke Kaal Speyers Gym
Nicky v Boxtel Team wijchen vs Pali Grave
Jordy Driesse Team Wijchen vs Tobias Malicic***** * Team TMA
Micheal Team Wijchen vs Angelo Siam Gym
Samir Siam Gym vs Steve Selk Budo Blok
Hubert Geven Budo Blok vs Tba
Yassin Omar gym vs Yuce Gym
Ramon Steunenbring Budo blo vs Kevin Bully's Gym
Dominique Family-Sports vs Melissa Ten Bokkel Team Ooms
Ashraf zayoune Family Sports vs Gregory Koeiman Team Ooms
Mayari Malloa Team TMA vs Martijn Emonds Calmaro Gym
Sheyda mans Muay Boran Gym vs Rosan Schinnij. A.M. Gym
Bart Korteray Team Kraus vs Souhail Bounjaoui Mattiz Gym
Peter Janssen Calmaro Gym vs Mohammed Abdulahi Bully's Gym
Ramdan Mattiz Gym vs Martijn Dirks Calmaro Gym
Rick Jansen Muay Boran Gym vs Regillio Mattiz Gym
Robin Team Wijchen vs Chevarro Vrede Muay Boran Gym
Yassin El Morabert Toi Gym vs Tun Bunta Kraus
Issam Chamou Fighting Talents vs Tba
Melvin Calmaro Gym vs Tba
Soraya Haurrissa deds-style vs Tba
Emad Budaya vs tba
Mohammed Bojada Fighting Talents vs Tba
Michel Santing Muay boran gym vs Papuna Margvlashvili Toi Gym
Noud Schoenmaker Budaya vs Mohammed El Bouziri Bully's Gym
Toernooi 54 kg 8mans North-side belt
Tba
Jeremy v/d putten North-Side
Faysel Mtalssi Fighting Talents
Yessin El Meftah Team Ooms
Demien Gokoel Toi gym
Tba
Hamid Ouaaa Team x-Plosion
prestige fight
Helmich Zandberg Bully’s gym vs Rob Wansink team superpiele
JEUGD TITEL 30 kg
Cengiz Kirat diamond gym vs Menne Siam Gym
indien u tba kunt aanvullen mail naar [email protected]
Kaarten aan de kassa 17,50
Vip tafels op aanvraag: Bart Bourgonje 0634780188
Maurice v Boxtel 0653916606
live on stage THC & YS
Team Wijchen
Family-Sports