Dragon Tail
14-04-2010, 16:21
Op het gala FIGHT FOR DELIGHT van 8 mei in Almelo vinden onderstaande partijen plaats.
Onderstaand het 1e hoofdprogramma vanaf C-klasse op MT rules
en het 2e hoofdprogramma vanaf +80 kg op K-1 rules incl. het 4-men max 70kg tournament.
Er is ook nog een voorprogramma met Jeugd en N-klassers.
19.00 MUAYTHAI FIGHTS PAUZE 30m
C 3x2 Peter Bergrok Scorpio Gym 58.00 Chevaro Vrede Muay Boran Gym
C 3x2 Gerrit Beumer Scorpio Gym 69.00 Dion van Giessel Angelo Gym
C 3x2 Ara Marteros TBOTE 60.00 Yassin el Morabeth Tooy Gym
C 3x2 Rob Weinreder Scorpio Gym 70.00 Andre Weinbender No Fear Gym - Duitsland
C 3x2 Niels Wilmink Team Schilt 76.00 Rick Janssen Muay Boran Gym
C 3x2 Mustafa Kazmaz Scorpio Gym 65.00 Christiaan Jasper MT Ommen
B 5x2 Önder Ural Team Zweers 73.00 Quincy Keriadge Team Iron
B 5x2 Omar Baqi TBOTE 69.85 Souhail Loukili Yamato Gym
B 5x2 Jaleesa Alfons (dame) Scorpio Gym/FD 66.00 Tel Zilan (dame) Dawsu, Belgie
A 5x3 ER Piet Doorjé Continental FFC/Fightsport MM 63.50 Joury Smans Team Iron
PAUZE K-1 FIGHTS + 80 kg PAUZE 20m
C 3x2 ER Thomas Poortman 1st FIGHT TOURNAMENT << vs >> loting
C 3x2 ER Gijs van Tellingen 2nd FIGHT TOURNAMENT << vs >> loting
N 3x1.5 Vasyl Babukhivskuu Scorpio Gym 81.00 Sven Grijzen Garuda Gym
N 3x1.5 Erik Bennink Team El Toro/Olympic Gym 84.00 Oliver Dietz Fight-Club Sömmerda - Duitsland
N 3x1.5 Bryan Boudrie Team Turkish Lion 83.00 John Mulder Garuda Gym
N 3x1.5 Piet Janmaat Team El Toro/Olympic Gym 92.00 Jurgen Ekkelenkamp Gideon's Gym
B 3x3 Garik Sarkisjan Scorpio Gym/FD 88.00 Mohammed Zourakhti HABOX Gym
B 3x3 Daniel Lazar Golden Glory Roemenie 82.50 Samir el Mansouri TBOTE
C 3x2 ER FINAL TOURNAMENT
A 3x3 ER Mutlu Karabulut Team Aerts/Zweers 95.00 Razvan Ghita Golden Glory Roemenie
4-men K-1 MAX Tournament WINS EURO 250 KG MAX
3x2 ER Thomas Poortman 21 jr. Scorpio Gym 70.00
3x2 ER Gijs van Tellingen 19 jr. MT Hoogeveen 70.00
3x2 ER Harald Koot 17 jr. Team Schilt 70.00
3x2 ER Baptist Rastetter 17 jr. Team Wiet - Frankrijk 70.00
ER = Possible Extra Round
Onderstaand het 1e hoofdprogramma vanaf C-klasse op MT rules
en het 2e hoofdprogramma vanaf +80 kg op K-1 rules incl. het 4-men max 70kg tournament.
Er is ook nog een voorprogramma met Jeugd en N-klassers.
19.00 MUAYTHAI FIGHTS PAUZE 30m
C 3x2 Peter Bergrok Scorpio Gym 58.00 Chevaro Vrede Muay Boran Gym
C 3x2 Gerrit Beumer Scorpio Gym 69.00 Dion van Giessel Angelo Gym
C 3x2 Ara Marteros TBOTE 60.00 Yassin el Morabeth Tooy Gym
C 3x2 Rob Weinreder Scorpio Gym 70.00 Andre Weinbender No Fear Gym - Duitsland
C 3x2 Niels Wilmink Team Schilt 76.00 Rick Janssen Muay Boran Gym
C 3x2 Mustafa Kazmaz Scorpio Gym 65.00 Christiaan Jasper MT Ommen
B 5x2 Önder Ural Team Zweers 73.00 Quincy Keriadge Team Iron
B 5x2 Omar Baqi TBOTE 69.85 Souhail Loukili Yamato Gym
B 5x2 Jaleesa Alfons (dame) Scorpio Gym/FD 66.00 Tel Zilan (dame) Dawsu, Belgie
A 5x3 ER Piet Doorjé Continental FFC/Fightsport MM 63.50 Joury Smans Team Iron
PAUZE K-1 FIGHTS + 80 kg PAUZE 20m
C 3x2 ER Thomas Poortman 1st FIGHT TOURNAMENT << vs >> loting
C 3x2 ER Gijs van Tellingen 2nd FIGHT TOURNAMENT << vs >> loting
N 3x1.5 Vasyl Babukhivskuu Scorpio Gym 81.00 Sven Grijzen Garuda Gym
N 3x1.5 Erik Bennink Team El Toro/Olympic Gym 84.00 Oliver Dietz Fight-Club Sömmerda - Duitsland
N 3x1.5 Bryan Boudrie Team Turkish Lion 83.00 John Mulder Garuda Gym
N 3x1.5 Piet Janmaat Team El Toro/Olympic Gym 92.00 Jurgen Ekkelenkamp Gideon's Gym
B 3x3 Garik Sarkisjan Scorpio Gym/FD 88.00 Mohammed Zourakhti HABOX Gym
B 3x3 Daniel Lazar Golden Glory Roemenie 82.50 Samir el Mansouri TBOTE
C 3x2 ER FINAL TOURNAMENT
A 3x3 ER Mutlu Karabulut Team Aerts/Zweers 95.00 Razvan Ghita Golden Glory Roemenie
4-men K-1 MAX Tournament WINS EURO 250 KG MAX
3x2 ER Thomas Poortman 21 jr. Scorpio Gym 70.00
3x2 ER Gijs van Tellingen 19 jr. MT Hoogeveen 70.00
3x2 ER Harald Koot 17 jr. Team Schilt 70.00
3x2 ER Baptist Rastetter 17 jr. Team Wiet - Frankrijk 70.00
ER = Possible Extra Round