E.Ouwerkerk
14-04-2010, 21:32
http://www.fighttalk.nl/vforum/images/icons/icon1.gif Matchmaking 17 april Hilton Antwerpen.
xxx 17-apr-10 xxx Hilton Antwerpen xxx
Blauwe hoek Rode Hoek
nr. Naam Sportschool Sportschool Naam Kg Rondes Rust Klasse
1 Deniz Demirkapi Valon Team vs Bulldogs Keanu Alen 29kg 2x1,5min 1 min J-klasse
2 Mehmet-can Ulu Chabrani Gym vs Fight Plaza Galid Akajou 80kg 2x2min 1 min N-klasse
3 Amir Taghavi Chabrani Gym vs Bulldogs Mehdi Bentoutouh 85kg 3x2min 1 min C-klasse
4 Sakir Muay Thai Genk vs Clyde van Dams Ilker Ozkan 100+ 3x3min 1 min K1-B
5 Huseyin Baskurt Chabrani Gym vs Super Pro Miodrag Olar 73kg 3x3min 1 min K1-B
7 Mohammed Ouaali Chabrani Gym vs Queens Bury Said Karaveli 59kg 3x3min 1 min K1-B
8 Arman Valon Team vs Fight Plaza Samir 70kg 3x3min 1 min K1-B
9 Romano Morjoner Twight Gym vs Bushido Gym Frank Bushido 70kg 3x3min 1 min K1-A
10 Khalid Chabrani Real Fighters vs Engeland James King 78kg 4x3min 1 min Prof Box
- PAUZE -
11 Sebastiaan Tielen Bulldogs vs Valon Team Roland Dabinozchi 3x3min 1 min K1-A
12 Michael Smit Hejena gym vs Portugal Octavio Vasco 79kg 3x3min 1 min K1-A
13 Tim Tubbax Bushido Gym vs Fight Plaza Omar Bellahmar 3x3min 1 min K1-A
14 Tugrul Okay Oosterbaan Gym vs T.B.A 95kg 2x5min 1 min MMA
15 Mohammed Rahoui Friends Gym vs Super Pro Arian Vatnika 70kg 3x3min 1 min K1-A
16 Mehdi Acikyol Universal Gym vs Bulldogs Sven 3x3min 1 min K1-B
17 Badboy Yilmaz Valon Team vs Portugal Joeo Diogo 65kg 3x3min 1 min K1-A
18 Anthony Kane slamm vs Bulldogs Jan van Denderen 70Kg 3x3min 1 min K1-A
xxx 17-apr-10 xxx Hilton Antwerpen xxx
Blauwe hoek Rode Hoek
nr. Naam Sportschool Sportschool Naam Kg Rondes Rust Klasse
1 Deniz Demirkapi Valon Team vs Bulldogs Keanu Alen 29kg 2x1,5min 1 min J-klasse
2 Mehmet-can Ulu Chabrani Gym vs Fight Plaza Galid Akajou 80kg 2x2min 1 min N-klasse
3 Amir Taghavi Chabrani Gym vs Bulldogs Mehdi Bentoutouh 85kg 3x2min 1 min C-klasse
4 Sakir Muay Thai Genk vs Clyde van Dams Ilker Ozkan 100+ 3x3min 1 min K1-B
5 Huseyin Baskurt Chabrani Gym vs Super Pro Miodrag Olar 73kg 3x3min 1 min K1-B
7 Mohammed Ouaali Chabrani Gym vs Queens Bury Said Karaveli 59kg 3x3min 1 min K1-B
8 Arman Valon Team vs Fight Plaza Samir 70kg 3x3min 1 min K1-B
9 Romano Morjoner Twight Gym vs Bushido Gym Frank Bushido 70kg 3x3min 1 min K1-A
10 Khalid Chabrani Real Fighters vs Engeland James King 78kg 4x3min 1 min Prof Box
- PAUZE -
11 Sebastiaan Tielen Bulldogs vs Valon Team Roland Dabinozchi 3x3min 1 min K1-A
12 Michael Smit Hejena gym vs Portugal Octavio Vasco 79kg 3x3min 1 min K1-A
13 Tim Tubbax Bushido Gym vs Fight Plaza Omar Bellahmar 3x3min 1 min K1-A
14 Tugrul Okay Oosterbaan Gym vs T.B.A 95kg 2x5min 1 min MMA
15 Mohammed Rahoui Friends Gym vs Super Pro Arian Vatnika 70kg 3x3min 1 min K1-A
16 Mehdi Acikyol Universal Gym vs Bulldogs Sven 3x3min 1 min K1-B
17 Badboy Yilmaz Valon Team vs Portugal Joeo Diogo 65kg 3x3min 1 min K1-A
18 Anthony Kane slamm vs Bulldogs Jan van Denderen 70Kg 3x3min 1 min K1-A