Richelieu
18-04-2010, 12:47
Bron: http://fightclub.be/ (http://fightclub.be/)
1) Deniz Demirkapu (valon team) vs Keanu Alen (bulldogs) 29 kg Jeugd 2x1.5
Winnaar: Deniz Demirkapu op KO in ronde 1
2) Mehmet-can Ulu (Chabrani gym) vs Galid akajou (Fight Plaza) 80 kg 3x2 N-klasse
Winnaar: Mehmet–Can Ulu op punten
3) Amir Taghavi (chabrani gym) vs Mehdi Bentoutouh (bulldogs) 85 kg 3x2 C-klasse
Winnaar: Mehdi Bentoutouh op punten
4) Huseyin Baskurt (chabrani gym) vs Miodrag Olar (super pro) B-klasse 5x2
Winnaar: Huseyin Baskurt op KO in ronde 4
5) Ramin Rezai (clyde van dams) vs Alka Matewa (Friends gym) B-klasse 5x2
Winnaar: Alka Matewa op TKO in ronde 2
6) Mustafa Jaffaoui (chabrani gym) vs Said Karaveli (queens bury) B-klasse 5x2 59kg
Onbeslist
7) Arman (valon team) vs Samir (fight plaza) B-klasse 5x2 72 kg
Winnaar: Samir door middel van Disqualificatie
8) Roland Dabinozchi (valon team) vs Sebastian v Thielen (Bulldogs) A-klasse 3x3 100kg
Winnaar: Sebastian Van Thielen door middel van opgave in ronde 2
9) Michael Smit (hejena gym) vs Octavio Vasco (portugal) A-klasse 3x3 79 kg
Winnnaar Michael Smit op punten
10) Yassin Baitar (Universal gym) vs Romano Morjoner(Twight gym) A-klasse 3x3 70 kg
Winnaar: Yassin baitar op punten
11) Rozenstruik (slamm) vs Sakir Uzun (muay thai genk) B-klasse 5x2 + 100 kg
Winnaar: Rozenstruik door middel van medische interventie in ronde 3
12) Mohammed ‘Rawizz’ Rahhaoui (friends gym) vs Arian Vatnikai (super pro)
Winnaar: Mohamed ‘Rawizz’ Rahhaoui op punten
13) Tim Tubbax (Bushido’s) vs Omar Bellahmar (fight plaza) A-klasse 3x3 +100 kg
Winnaar: Omar Bellahmar op punten
14) Anthony’de kabouter’ Kane (Slamm) vs Jan van denderen (Bulldogs) A-klasse 3x3 70 kg
Winnaar: Anthony ‘de kabouter ‘ Kane op punten
1) Deniz Demirkapu (valon team) vs Keanu Alen (bulldogs) 29 kg Jeugd 2x1.5
Winnaar: Deniz Demirkapu op KO in ronde 1
2) Mehmet-can Ulu (Chabrani gym) vs Galid akajou (Fight Plaza) 80 kg 3x2 N-klasse
Winnaar: Mehmet–Can Ulu op punten
3) Amir Taghavi (chabrani gym) vs Mehdi Bentoutouh (bulldogs) 85 kg 3x2 C-klasse
Winnaar: Mehdi Bentoutouh op punten
4) Huseyin Baskurt (chabrani gym) vs Miodrag Olar (super pro) B-klasse 5x2
Winnaar: Huseyin Baskurt op KO in ronde 4
5) Ramin Rezai (clyde van dams) vs Alka Matewa (Friends gym) B-klasse 5x2
Winnaar: Alka Matewa op TKO in ronde 2
6) Mustafa Jaffaoui (chabrani gym) vs Said Karaveli (queens bury) B-klasse 5x2 59kg
Onbeslist
7) Arman (valon team) vs Samir (fight plaza) B-klasse 5x2 72 kg
Winnaar: Samir door middel van Disqualificatie
8) Roland Dabinozchi (valon team) vs Sebastian v Thielen (Bulldogs) A-klasse 3x3 100kg
Winnaar: Sebastian Van Thielen door middel van opgave in ronde 2
9) Michael Smit (hejena gym) vs Octavio Vasco (portugal) A-klasse 3x3 79 kg
Winnnaar Michael Smit op punten
10) Yassin Baitar (Universal gym) vs Romano Morjoner(Twight gym) A-klasse 3x3 70 kg
Winnaar: Yassin baitar op punten
11) Rozenstruik (slamm) vs Sakir Uzun (muay thai genk) B-klasse 5x2 + 100 kg
Winnaar: Rozenstruik door middel van medische interventie in ronde 3
12) Mohammed ‘Rawizz’ Rahhaoui (friends gym) vs Arian Vatnikai (super pro)
Winnaar: Mohamed ‘Rawizz’ Rahhaoui op punten
13) Tim Tubbax (Bushido’s) vs Omar Bellahmar (fight plaza) A-klasse 3x3 +100 kg
Winnaar: Omar Bellahmar op punten
14) Anthony’de kabouter’ Kane (Slamm) vs Jan van denderen (Bulldogs) A-klasse 3x3 70 kg
Winnaar: Anthony ‘de kabouter ‘ Kane op punten