Richelieu
26-04-2010, 17:15
1. J 3x1 40 Kg Adnan (Mhassani Gym) WOP vs Dylan Lesage (Rock Gym)
2. J 3x1 65 Kg Youssef (Vos Gym) vs Anzor Tsjintsjajev (Golden Glory Helmond) WOP
3. NW 3x1.5 75 Kg Joyce Medenblik (Top Team Beverwijk) vs Anouska Hagedoorn (Everybody Gym) WOP
4. NW 3x1.5 70 Kg Junior Brunswijk (Day’s Gym) vs Chris (Sidyodtong) WOP
5. NW 3x1.5 63 Kg Dennis van Berne (Golden Glory Helmond) vs Nader Fahrou (Pancration) WIN OPGAVE 3de RONDE
6. NW 3x1.5 60 Kg Iliasse (Team Amrani) vs Julian Main (Day’s Gym) WOP
7. NW 3x1.5 55 Kg Melani Bounou (Mike’s Gym) WOP vs Gennie Brinkman (Fightclub Purmerend)
8. NW 3x1.5 55 Kg Walid Bounou (Kimekai) WIN OPGAVE 2de RONDE vs Ersin Dulkadir (Sances Gym)
9. C 3x2 66 Kg Kenny Keste (Tempel Fighschool) vs Dominick Daalhuizen (Top Team Beverwijk) DRAW
10. C 3x2 69 Kg Hakim Bouchiba (Team Slamm!!) WTKO 1ste RONDE vs Kevin Bromet (Day’s Gym)
11. B 5x2 63 Kg Roy Tan (Mejiro Gym) vs Mohammed Ouali (Realfighters) WOP
12. A 3x3 -69 Kg Miloud el Geubli (Mejiro Gym) WIN OPGAVE 2de RONDE vs Emre Top (Tempel Fightschool)
13. NW 3x1.5 62 Kg Hafsa Debaieb (Team Simson Almere) vs Heloise van Raamsdonk (Mousid Gym) WOP
14. NW 3x1.5 73 Kg Mike Sprang (Kimekai) WTKO 2de RONDE vs Wim Luijkz (Team Iron)
15. C 3x2 66 Kg Simon Gambier (Team Slamm!!) WOP vs Jose Vlug (Day’s Gym)
16. C 3x2 70 Kg Anwar Karsters (The Gym, Suriname) WIN MED INTER vs Mario (Sidyodtong)
17. B 5x2 70 Kg Miles Simon (Vos Gym) WTKO 3de RONDE vs Yassin Ikouaa (Team Iron)
18. MMA 2x5 -72,5 Kg Viktor "Tigri" Kuku (Team Slamm!!) WTKO 1ste RONDE vs Andre Simon Montoya (Tempel Fightschool)
19. A 5x3 90 Kg Redouan Cairo (Team Slamm!!) WOP vs Hicham de Haagse Killer (TB Den Haag)
20. A 5x3 95 Kg Rodney Glunder (Mike’s Gym) WIN OPGAVE 3de RONDE vs Bas van de Muizenberg (Team Iron)
Heb de uitslagen zojuist even nagekeken van de foto's die nog op mijn camera stonden, dus misschien dat ik sommige ronde uitslagen verkeerd heb ingeschat. Had niet echt de mogelijkheid om alles zelf die avond bij te houden. Het complete fotoverslag zal later in de week volgen ivm werkzaamheden.
2. J 3x1 65 Kg Youssef (Vos Gym) vs Anzor Tsjintsjajev (Golden Glory Helmond) WOP
3. NW 3x1.5 75 Kg Joyce Medenblik (Top Team Beverwijk) vs Anouska Hagedoorn (Everybody Gym) WOP
4. NW 3x1.5 70 Kg Junior Brunswijk (Day’s Gym) vs Chris (Sidyodtong) WOP
5. NW 3x1.5 63 Kg Dennis van Berne (Golden Glory Helmond) vs Nader Fahrou (Pancration) WIN OPGAVE 3de RONDE
6. NW 3x1.5 60 Kg Iliasse (Team Amrani) vs Julian Main (Day’s Gym) WOP
7. NW 3x1.5 55 Kg Melani Bounou (Mike’s Gym) WOP vs Gennie Brinkman (Fightclub Purmerend)
8. NW 3x1.5 55 Kg Walid Bounou (Kimekai) WIN OPGAVE 2de RONDE vs Ersin Dulkadir (Sances Gym)
9. C 3x2 66 Kg Kenny Keste (Tempel Fighschool) vs Dominick Daalhuizen (Top Team Beverwijk) DRAW
10. C 3x2 69 Kg Hakim Bouchiba (Team Slamm!!) WTKO 1ste RONDE vs Kevin Bromet (Day’s Gym)
11. B 5x2 63 Kg Roy Tan (Mejiro Gym) vs Mohammed Ouali (Realfighters) WOP
12. A 3x3 -69 Kg Miloud el Geubli (Mejiro Gym) WIN OPGAVE 2de RONDE vs Emre Top (Tempel Fightschool)
13. NW 3x1.5 62 Kg Hafsa Debaieb (Team Simson Almere) vs Heloise van Raamsdonk (Mousid Gym) WOP
14. NW 3x1.5 73 Kg Mike Sprang (Kimekai) WTKO 2de RONDE vs Wim Luijkz (Team Iron)
15. C 3x2 66 Kg Simon Gambier (Team Slamm!!) WOP vs Jose Vlug (Day’s Gym)
16. C 3x2 70 Kg Anwar Karsters (The Gym, Suriname) WIN MED INTER vs Mario (Sidyodtong)
17. B 5x2 70 Kg Miles Simon (Vos Gym) WTKO 3de RONDE vs Yassin Ikouaa (Team Iron)
18. MMA 2x5 -72,5 Kg Viktor "Tigri" Kuku (Team Slamm!!) WTKO 1ste RONDE vs Andre Simon Montoya (Tempel Fightschool)
19. A 5x3 90 Kg Redouan Cairo (Team Slamm!!) WOP vs Hicham de Haagse Killer (TB Den Haag)
20. A 5x3 95 Kg Rodney Glunder (Mike’s Gym) WIN OPGAVE 3de RONDE vs Bas van de Muizenberg (Team Iron)
Heb de uitslagen zojuist even nagekeken van de foto's die nog op mijn camera stonden, dus misschien dat ik sommige ronde uitslagen verkeerd heb ingeschat. Had niet echt de mogelijkheid om alles zelf die avond bij te houden. Het complete fotoverslag zal later in de week volgen ivm werkzaamheden.