Fightmasters Events
07-05-2010, 03:09
Update: 03:00 uur 7-5-2010
A klasse 3 x 3 min K-1 rules
1. Henriques Zowa (Team Simson) vs Ismael Londt(Team Slamm)
95+
2. Jannie schmits(Team Superpro) vs Lisanne v/d molen(Day’s gym)
58.98kg - 61.23kg(dames)
A klasse 5 x 3 min
3. Henrie Akdeniz (FFC/Continental) vs Donald Berner (Every body gym)
83.kg
4. Naam komt nog (Tempel Fightschool) vs Nick beljaards (Gym Haarlem)
63.51kg - 66.68kg
5. Dennis Muntslag (Lloyd van Dams) vs Mike de Snoo (Mejiro gym)
76.21kg - 79.38kg
6. Earl Marica (Van de Vathorst) vs Moein Hoesein(Seconds Out)
69.86kg - 72.57kg
B klasse 5 x 2 min
7. Moessie el Massaoudi (Team Slamm) vs Malic Groenberg (Van de Vathorst)
66.69kg - 69.85kg
8. Sarah Debaieb (Team Simson) vs Denise Kielholtz (Day.'’s Gym)
58.98kg - 61.23kg(dames)
9. Treffel Veerkamp (Team Simson) vs Joey Huis (Hejena Gym)
72.58kg - 76.20kg
C klasse 3 x 2 min
10. Regillo Morsen(mejiro Gym)vs Marwan Bhiri(Team Amrani)
61.24kg - 63.50kg
11. jose Vlug (days gym) vs Zakaria Talebi (Team Amrani )
63.51kg - 66.68kg
12. Saymon Gambier(Team Slamm) vs Gino Dixon(Team van den berg/hansen)
66.69kg - 69.85kg
13. Poyan Saidlou (Everybody Gym) vs Edwin Aldenhuizen(Seconds Out)
69.86kg - 72.57kg
14. Hamza Soesie(Team Amrani) vs Robert de Vogel (Haarlem Gym)
58.98kg - 61.23kg
15. Gerson Main(Days gym) vs Anour lahmaj (Team van den berg/hansen)
63.51kg - 66.68kg
16. Alend Al Ali(Seconds Out) vs 16 jaar (Tempel Fightschool)
58 kg max
N klasse 3 x 1,5 min
17. Giodo Imanuelson (Seconds Out) vs Clifton Griffit (CCFL)
72.58kg - 76.20kg
18. Dominic Wagner (team Wodin) vs Samir el Matari (Days Gym)
58.98kg - 61.23kg(beide vechters zijn 16 jaar)
19. Johnny Blommesteijn (Kaishin/Team Agua) vs Joshua van Osch (Team Roberto)
69.86kg - 72.57kg
20. Sermed Alsadi (Team van den berg/hansen) vs Hovseb Genjo(Team Roberto)
69.86kg - 72.57kg
21. Malcom Power (days Gym) vs Giano Zwaagman(Seconds Out)
66.69kg - 69.85kg
22. Martijn Hoogakker(Team Roberto) vs Javier Ishak (Team van den berg/hansen)
72.58kg - 76.20kg
23. Rachif Jagroep (Seconds Out) vs Caner Bekdur (Haarlem Gym)
63.51kg - 66.68kg
24. Mourad (Van de Vathorst) vs Nazghizadeh (Tempel Fightschool)
69.86kg - 72.57kg
25. nicky ritfeld(Hejena Gym) vs Yelgerro Deekman(Team Simson)
J klasse 3 x 1,5 min
26. Wahida Hoeseni (days Gym) vs Cheyenne Damste (Team Roberto)
44.00kg - 43.00kg(Dames)
A klasse 3 x 3 min K-1 rules
1. Henriques Zowa (Team Simson) vs Ismael Londt(Team Slamm)
95+
2. Jannie schmits(Team Superpro) vs Lisanne v/d molen(Day’s gym)
58.98kg - 61.23kg(dames)
A klasse 5 x 3 min
3. Henrie Akdeniz (FFC/Continental) vs Donald Berner (Every body gym)
83.kg
4. Naam komt nog (Tempel Fightschool) vs Nick beljaards (Gym Haarlem)
63.51kg - 66.68kg
5. Dennis Muntslag (Lloyd van Dams) vs Mike de Snoo (Mejiro gym)
76.21kg - 79.38kg
6. Earl Marica (Van de Vathorst) vs Moein Hoesein(Seconds Out)
69.86kg - 72.57kg
B klasse 5 x 2 min
7. Moessie el Massaoudi (Team Slamm) vs Malic Groenberg (Van de Vathorst)
66.69kg - 69.85kg
8. Sarah Debaieb (Team Simson) vs Denise Kielholtz (Day.'’s Gym)
58.98kg - 61.23kg(dames)
9. Treffel Veerkamp (Team Simson) vs Joey Huis (Hejena Gym)
72.58kg - 76.20kg
C klasse 3 x 2 min
10. Regillo Morsen(mejiro Gym)vs Marwan Bhiri(Team Amrani)
61.24kg - 63.50kg
11. jose Vlug (days gym) vs Zakaria Talebi (Team Amrani )
63.51kg - 66.68kg
12. Saymon Gambier(Team Slamm) vs Gino Dixon(Team van den berg/hansen)
66.69kg - 69.85kg
13. Poyan Saidlou (Everybody Gym) vs Edwin Aldenhuizen(Seconds Out)
69.86kg - 72.57kg
14. Hamza Soesie(Team Amrani) vs Robert de Vogel (Haarlem Gym)
58.98kg - 61.23kg
15. Gerson Main(Days gym) vs Anour lahmaj (Team van den berg/hansen)
63.51kg - 66.68kg
16. Alend Al Ali(Seconds Out) vs 16 jaar (Tempel Fightschool)
58 kg max
N klasse 3 x 1,5 min
17. Giodo Imanuelson (Seconds Out) vs Clifton Griffit (CCFL)
72.58kg - 76.20kg
18. Dominic Wagner (team Wodin) vs Samir el Matari (Days Gym)
58.98kg - 61.23kg(beide vechters zijn 16 jaar)
19. Johnny Blommesteijn (Kaishin/Team Agua) vs Joshua van Osch (Team Roberto)
69.86kg - 72.57kg
20. Sermed Alsadi (Team van den berg/hansen) vs Hovseb Genjo(Team Roberto)
69.86kg - 72.57kg
21. Malcom Power (days Gym) vs Giano Zwaagman(Seconds Out)
66.69kg - 69.85kg
22. Martijn Hoogakker(Team Roberto) vs Javier Ishak (Team van den berg/hansen)
72.58kg - 76.20kg
23. Rachif Jagroep (Seconds Out) vs Caner Bekdur (Haarlem Gym)
63.51kg - 66.68kg
24. Mourad (Van de Vathorst) vs Nazghizadeh (Tempel Fightschool)
69.86kg - 72.57kg
25. nicky ritfeld(Hejena Gym) vs Yelgerro Deekman(Team Simson)
J klasse 3 x 1,5 min
26. Wahida Hoeseni (days Gym) vs Cheyenne Damste (Team Roberto)
44.00kg - 43.00kg(Dames)