View Full Version : uitslagen EDE Grappling?
Lumpinigym
30-05-2010, 22:35
zijn er al uitslagen van het grapplingtoernooi?
Greetz,
Stephan
verschijnen na een tijdje meestal op yoseikan.nl
ik weet alleen de -100 gevorderd:
1 Nils v Noord
2 Ron van der Aar
3 Eelco Schippers
En Rubert Caster van Team Agua heeft alles gewonnen in de -70.
Dames -65kg
1. Philomene Zelts (Shocx)
2. Kelly Kicarscyan (R-grip/ Wengtjun Amsterdam)
Heren -65kg beginners
1. Heiki Tilk (Shocx)
2. Abdelhakim El Allali (Shocx)
3. Santiago Jordan (Fight @ Power academy)
3. David Handte (Taifun Luta Livre)
Heren -65kg gevorderd
1. Daan de Coster (Exit Leuven)
2. Flavio Burger (Budo Academy Physical)
3. Farid el Said (R-grip/ Tatsujin Amsterdam)
Heren -70kg beginners
1. Oussama Mouched (?)
2. Carlos Flores (?)
3. Kristian Sorensen (R-grip/ Tatsujin Amsterdam)
3. Christopher Martha (G-Force Gym)
Heren -70kg gevorderd
1. Rubert Caster (Rickson Gracie/ team Aqua)
Heren -76kg beginners
1. Laurant Lesseigne (Shocx)
2. Roberto Pierotti (R-grip/ Tatsujin Amsterdam)
3. Mohammed El Masaoudi (Team Defcross / Exit BJJ)
3. Rochdi Yahyaoui (R-grip/ Tatsujin Amsterdam)
Heren -76kg gevorderd
1. Wim Deputter (Exit BJJ)
2. Aram Clements (R-grip/ Tatsujin Amsterdam)
3. Haris Hajaric (Fight Team Wondel)
Heren -83kg beginners
1. Martijn Gransier (Budo Academy Physical)
2. Rolf Busman (Renzo Gracie Holland)
3. Johannes Keil (Taifun Luta Livre)
3. Maurice Oomen (Fight Team Wondel)
Heren -83kg gevorderd
1. Malte Janssen (Taifun Luta Livre)
2. Oren Sivil (Taifun Luta Livre)
3. Roel Donkers (Gracie Barra)
Heren -91kg beginners
1. Cihan Akdemir (Fight Team Wondel)
2. Michel van Leeuwen (MMA Volendam)
3. Pieter Mulder (R-grip/ Tatsujin Amsterdam)
3. Wesley Joren (Kops)
Heren -91kg gevorderd
1. Martijn Oosterveen (Fight Team Wondel)
2. Felipe Xavierdasilva (Spidergym)
3. Sait Essen (CCFL Almere)
Heren -100kg beginners
1. Kyrie Honigh (Rickson Gracie Rotterdam)
2. Vincent Mulder (VC de Groot)
3. Fatih Durukan (Bad boys Jiu-Jitsu)
3. Georgios Lous Ameling (R-grip/ Tatsujin Amsterdam)
Heren -100kg gevorderd
1. Nills van Noord (Pancration)
2. Ron van de Aar (Rickson Gracie Haarlem)
3. Eelco Shippers (Team Aqua / Team Furious)
Heren +100kg beginners
1. Nick Salchow (Taifun Luta Livre)
2. Kaan Postaci (Shaolin Ryu)
3. Henk van Zadelhoff (Olypiawaard)
Heren +100 gevorderd
1. Dion Staring (Tatsujin Arnhem)
2. Jeffrey Pedro (Van de Vathorst)
3. Roy Guillen (Cordia)
Topic sluiten?
Hier staan de uitslagen al.....
http://www.mixfight.nl/forum/showthread.php?104929-Uitslagen-2e-grappling-wedstrijdag-29-mei-2010-Ede&highlight=uitslagen+ede
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.