Richelieu
21-06-2010, 10:23
Bij deze brengt Mixfight.nl het defenitieve programma, zoals het aanstaande zaterdag zal plaatsvinden op de Olde Kerkhof te Leeuwarden. Het spektakel zal om 16.00 beginnen in Leeuwarden en Mixfight.nl is uiteraard aanwezig om het gala te verslaan. Kaarten zijn nog te verkrijgen via www.fight058.nl (http://www.fight058.nl) / http://portal.mixfight.nl/nederlands/ticketshop/ /, of loop gewoon even binnen in een filiaal van de Free Record Shop.
1. Esra van Houten Mejiro Friesland N-klasse 63,50 kg ?
2. Thalia Ruijg SS Snel C-klasse 63,50 kg Merel Maarse Team Zweers
3. Dennis Smith Mejiro Friesland C-klasse 66,68 kg ?
4. Ali al Djayashi KB Arnhem C-klasse 61,23 kg Yassin el Mourabet Tooy Gym
5. Rene vd Belt Tabonon Zwolle C-klasse 76.20 kg Khalid el Ghamarti Mejiro Friesland
6. Marieke Post SportsArt C-klasse 66,68 kg Danielle Gart Mejiro Gym
7. Kamel Nuweif Nebbe Ciric C-klasse 69,85 kg Suraj Janki Mejiro Friesland
8. Tjalf Sanders Baguala Gym Groningen C-klasse 100 kg ?
9. Regilio Morsen Mejiro Gym C-klasse 63,50 kg Rachid Ouzdig FC Purmerend
10. Martin Terpstra Mejiro Friesland C-klasse 95+ kg Michel Bos Baguala Gym Assen
11. Robert Schepers Mejiro Drenthe B-klasse -95 kg 5x2 Harry Bosma Team Ringrage
Pauze +/- 19 uur
12. Vural Sen Mejiro Gym B-klasse 66,68 kg 5x2 Mohamed Jama Tooy Gym
13. Mark Hoogendoorn Mejiro Friesland C-klasse 76,20 kg Illias Yamcha Continental FFC
14. Roy Tan Mejiro Gym B-klasse 63,50 kg 5x2 Buray Bozaryilmaz Team Gunyar
15. Peter Mulder Team Schreiber B-klasse 95+ kg 5x2 Bo Ran Continental FFC/Korea
16. Raemon Welboren Mejiro Gym A-klasse 95+ kg 3x3 Koos Wessels Lomulder MT
17. Otmar Diagne Continental FFC A-klasse 69,85 kg 3x3 Marvin Sansaar Team Azer
18. Darryl Sichtman Dragon Gym/Slamm A-klasse 76,20 kg 5x3 Brahim Azoum KB Arnhem
19. Fernando Goodings Mejiro Friesland C-klasse 76,20 kg Amin Yilmaz Azer Gym
20. Piet Doorjé El Otmani Gym/Kensmill A-klasse 65 kg 5x3 Brahim Kamal FC Purmerend
21. André Mannaart Mejiro Gym A-klasse 86,18 kg 3x3 Jan Lomulder Lomulder MT
http://www.plaatjesupload.nl/bekijk/2010/06/20/1277049723-510.jpg
1. Esra van Houten Mejiro Friesland N-klasse 63,50 kg ?
2. Thalia Ruijg SS Snel C-klasse 63,50 kg Merel Maarse Team Zweers
3. Dennis Smith Mejiro Friesland C-klasse 66,68 kg ?
4. Ali al Djayashi KB Arnhem C-klasse 61,23 kg Yassin el Mourabet Tooy Gym
5. Rene vd Belt Tabonon Zwolle C-klasse 76.20 kg Khalid el Ghamarti Mejiro Friesland
6. Marieke Post SportsArt C-klasse 66,68 kg Danielle Gart Mejiro Gym
7. Kamel Nuweif Nebbe Ciric C-klasse 69,85 kg Suraj Janki Mejiro Friesland
8. Tjalf Sanders Baguala Gym Groningen C-klasse 100 kg ?
9. Regilio Morsen Mejiro Gym C-klasse 63,50 kg Rachid Ouzdig FC Purmerend
10. Martin Terpstra Mejiro Friesland C-klasse 95+ kg Michel Bos Baguala Gym Assen
11. Robert Schepers Mejiro Drenthe B-klasse -95 kg 5x2 Harry Bosma Team Ringrage
Pauze +/- 19 uur
12. Vural Sen Mejiro Gym B-klasse 66,68 kg 5x2 Mohamed Jama Tooy Gym
13. Mark Hoogendoorn Mejiro Friesland C-klasse 76,20 kg Illias Yamcha Continental FFC
14. Roy Tan Mejiro Gym B-klasse 63,50 kg 5x2 Buray Bozaryilmaz Team Gunyar
15. Peter Mulder Team Schreiber B-klasse 95+ kg 5x2 Bo Ran Continental FFC/Korea
16. Raemon Welboren Mejiro Gym A-klasse 95+ kg 3x3 Koos Wessels Lomulder MT
17. Otmar Diagne Continental FFC A-klasse 69,85 kg 3x3 Marvin Sansaar Team Azer
18. Darryl Sichtman Dragon Gym/Slamm A-klasse 76,20 kg 5x3 Brahim Azoum KB Arnhem
19. Fernando Goodings Mejiro Friesland C-klasse 76,20 kg Amin Yilmaz Azer Gym
20. Piet Doorjé El Otmani Gym/Kensmill A-klasse 65 kg 5x3 Brahim Kamal FC Purmerend
21. André Mannaart Mejiro Gym A-klasse 86,18 kg 3x3 Jan Lomulder Lomulder MT
http://www.plaatjesupload.nl/bekijk/2010/06/20/1277049723-510.jpg