spidergym
06-10-2010, 03:26
Kaartverkoop start vanaf 8/10/2010!
Zaal open: 15:30 uur.
Aanvang 16.30 uur.
Voorverkoop:Zaal 30,- eu.
Deurverkoop:Zaal 35,- eu.
Voorverkoopadressen:
Mixed Martial Art´s Sportscenter Spider Gym – De Graeffstraat 4, Rotterdam . Top Action,spider gym,SPORTCENTRUMBROTHERS,van dams gym,Vos Gym,Team PINAS,Mejiro Gym,KB Brummen,Van Dams Gym,Team Muay-Thai Genk,Gym International,Mike’s Gym,Silent Dragon ziud,Team Super Pro,Britogym,Balta's GYM,siva,Britogym,Saensuk gym,phuket Gym,Plaza Fight Team
FEEL LIKE A VIP!
Er zijn diverse VIP arrangementen beschikbaar tijdens het gala van The Battle of the Rotterdam Rebels 7. Deze arrangementen zijn onderverdeeld in drie categorieën, te weten;
D=PLATINA
C= GOLD
B= SILVER
A= BRONS
Alle VIP arrangementen beschikken over mooi aangeklede tafels (6 personen), eten en drinken, vriendelijke en goede bediening en natuurlijk de allerbeste plaatsen.
Voor meer informatie over de VIP mogelijkheden of reserveringen kunt u vrijblijvend contact opnemen door te bellen naar +31 (0)6 18736072 of +31 (010)4660740, door gebruikt te maken van het online contactformulier of door een e-mail te sturen naar [email protected]
Locatie
Sportcentrum De Wilgenring
Melanchtonweg 70
3052 KV Rotterdam
De voorlopige matchmaking van The Battle of the Rotterdam Rebels 7:
A KLASSE:
1. Vincent Vielvoye VS Michael Buxant (Europees kampioen van de W.k.a.bond)
2. Utley Meriana VS Raymond Bonte, zij zullen die dag strijden om de Nederlandse titel +95 kg
3. Linda Ooms VS Sanae Jah, zij zullen die dag strijden om de voor de Benelux Title -52.16 kg
4. Patrick van Rees VS Mike de Snoo
5. Ahmed Zragua VS Jasem Al Djiwali, zij zullen die dag strijden om de voor de Benelux Title -72.57 kg
6. Sanne de Ruiter VS Rachida Bouhout
7. Ilona Wijmans VS Marianka Bestebreur
8. jordy sloof VS Mitchel Bloksma
B KLASSE:
Mohammed tha thai (SPORTCENTRUMBROTHERS) VS Elizio Cabral(Britogym)
Bryan Crawfurd (Saensuk gym) VS TBA 60 kg
Junior Engelhart (phuket Gym) VS Plaza Fight Team
C KLASSE:
yasinne elmorabit VS loekie zandbergen
Isis Verbeek (Plaza Fight Team) VS Leyla Brouwer (KB Komen Gym)
Dennis Veldkamp (Spider gym) VS Stief van Gestel(Top Action)
De re’s Volg
Volg The Battle of the Rotterdam Rebels 7 overal online:
www.spidergym.net (http://www.spidergym.net/)
http://spidergym.hyves.nl/
Zaal open: 15:30 uur.
Aanvang 16.30 uur.
Voorverkoop:Zaal 30,- eu.
Deurverkoop:Zaal 35,- eu.
Voorverkoopadressen:
Mixed Martial Art´s Sportscenter Spider Gym – De Graeffstraat 4, Rotterdam . Top Action,spider gym,SPORTCENTRUMBROTHERS,van dams gym,Vos Gym,Team PINAS,Mejiro Gym,KB Brummen,Van Dams Gym,Team Muay-Thai Genk,Gym International,Mike’s Gym,Silent Dragon ziud,Team Super Pro,Britogym,Balta's GYM,siva,Britogym,Saensuk gym,phuket Gym,Plaza Fight Team
FEEL LIKE A VIP!
Er zijn diverse VIP arrangementen beschikbaar tijdens het gala van The Battle of the Rotterdam Rebels 7. Deze arrangementen zijn onderverdeeld in drie categorieën, te weten;
D=PLATINA
C= GOLD
B= SILVER
A= BRONS
Alle VIP arrangementen beschikken over mooi aangeklede tafels (6 personen), eten en drinken, vriendelijke en goede bediening en natuurlijk de allerbeste plaatsen.
Voor meer informatie over de VIP mogelijkheden of reserveringen kunt u vrijblijvend contact opnemen door te bellen naar +31 (0)6 18736072 of +31 (010)4660740, door gebruikt te maken van het online contactformulier of door een e-mail te sturen naar [email protected]
Locatie
Sportcentrum De Wilgenring
Melanchtonweg 70
3052 KV Rotterdam
De voorlopige matchmaking van The Battle of the Rotterdam Rebels 7:
A KLASSE:
1. Vincent Vielvoye VS Michael Buxant (Europees kampioen van de W.k.a.bond)
2. Utley Meriana VS Raymond Bonte, zij zullen die dag strijden om de Nederlandse titel +95 kg
3. Linda Ooms VS Sanae Jah, zij zullen die dag strijden om de voor de Benelux Title -52.16 kg
4. Patrick van Rees VS Mike de Snoo
5. Ahmed Zragua VS Jasem Al Djiwali, zij zullen die dag strijden om de voor de Benelux Title -72.57 kg
6. Sanne de Ruiter VS Rachida Bouhout
7. Ilona Wijmans VS Marianka Bestebreur
8. jordy sloof VS Mitchel Bloksma
B KLASSE:
Mohammed tha thai (SPORTCENTRUMBROTHERS) VS Elizio Cabral(Britogym)
Bryan Crawfurd (Saensuk gym) VS TBA 60 kg
Junior Engelhart (phuket Gym) VS Plaza Fight Team
C KLASSE:
yasinne elmorabit VS loekie zandbergen
Isis Verbeek (Plaza Fight Team) VS Leyla Brouwer (KB Komen Gym)
Dennis Veldkamp (Spider gym) VS Stief van Gestel(Top Action)
De re’s Volg
Volg The Battle of the Rotterdam Rebels 7 overal online:
www.spidergym.net (http://www.spidergym.net/)
http://spidergym.hyves.nl/