jojo
15-10-2010, 18:26
Gala SportsArt Den Helder 16 Okt
Wegen 17.00-18.00, zaal open 17.30, start 19.00 Kaarten vvk 22,50 deur 25
Adres: De Kathedraal, Willemsoord 60 F, 1781 AS Den Helder
Rode Hoek Blauw Hoek
Klasse nr. Naam Sportschool VS Sportschool Naam Kg
MTKB Jeugd 1 Davy Plieger 12 jr SportsArt VS Team Ben Nasser Imad Nasla 10 jr 38 kg 2x1,5
MTKB Jeugd 2 Amy Cuypers 9 jr SportsArt VS Scorpio Gym Anique Hilgerink 9 jr 35 kg 2x1,5
MTKB Jeugd 3 Damien Johanssen 11 jr SportsArt VS Team Ben Nasser Bilal Bounty 11 jr 43 kg 2x1,5
MTKB N-klasse 4 Annelies Koeman Team Paris/Gerber VS Balance Boxing Marianka Jelierse 69,85 kg 2x2
MTKB N-klasse 5 Edwin Schilder SportsArt VS Team Karatas Bas Meelmijsen 79,38 kg 2x2
MTKB C-klasse 6 Mirwayz Rozebaghi Fighting Spirit VS Scorpio Gym Mustafa Kazmaz 66,68 kg 3x2
MTKB N-klasse 7 Daniel vd Baak SportsArt VS Team Ben Nasser Otman Azzouz 76,20 kg 2x2
MTKB C-klasse 8 Farid Charradi Team Hoogvliet VS Scorpio Gym Vasyl Babukhivskuu 79,38 kg 3x2
MMA PROF 9 Hrach Darpinyan Team Schreiber VS Duitsland Markus Hipp 95 kg 2x5
PAUZE xxx PAUZE PAUZE xxx PAUZE PAUZE xxx
MTKB N-klasse 10 Regilio vd Ent SportsArt VS Scorpio Gym Darryl Koster 69,85 kg 2x2
MTKB B-klasse 11 Ferry Suitela KB Komen VS Continental FFC Mo Laouni 69,85 kg 5x2
MTKB C-klasse 12 Frank Lammers SportsArt VS Team Hoogvliet Brahim Arab 72,57 kg 3x2
MTKB A-klasse 13 Nick Beljaards Gym Haarlem VS Continental FFC Maiky Karathanasis 69,85 kg 5x3
MMA PROF 14 David Evers SportsArt VS Team Karatas Iwan Pang 75 kg 2x5
MTKB B-klasse 15 Marieke Post SportsArt VS Scorpio Gym Jaleesa Alfons 66,68 kg 5x2
MTKB A-klasse 16 Marino Schouten Van Os Gym VS Continental FFC Hammadi el Mahdaoui 76,20 kg 5x3
Wegen 17.00-18.00, zaal open 17.30, start 19.00 Kaarten vvk 22,50 deur 25
Adres: De Kathedraal, Willemsoord 60 F, 1781 AS Den Helder
Rode Hoek Blauw Hoek
Klasse nr. Naam Sportschool VS Sportschool Naam Kg
MTKB Jeugd 1 Davy Plieger 12 jr SportsArt VS Team Ben Nasser Imad Nasla 10 jr 38 kg 2x1,5
MTKB Jeugd 2 Amy Cuypers 9 jr SportsArt VS Scorpio Gym Anique Hilgerink 9 jr 35 kg 2x1,5
MTKB Jeugd 3 Damien Johanssen 11 jr SportsArt VS Team Ben Nasser Bilal Bounty 11 jr 43 kg 2x1,5
MTKB N-klasse 4 Annelies Koeman Team Paris/Gerber VS Balance Boxing Marianka Jelierse 69,85 kg 2x2
MTKB N-klasse 5 Edwin Schilder SportsArt VS Team Karatas Bas Meelmijsen 79,38 kg 2x2
MTKB C-klasse 6 Mirwayz Rozebaghi Fighting Spirit VS Scorpio Gym Mustafa Kazmaz 66,68 kg 3x2
MTKB N-klasse 7 Daniel vd Baak SportsArt VS Team Ben Nasser Otman Azzouz 76,20 kg 2x2
MTKB C-klasse 8 Farid Charradi Team Hoogvliet VS Scorpio Gym Vasyl Babukhivskuu 79,38 kg 3x2
MMA PROF 9 Hrach Darpinyan Team Schreiber VS Duitsland Markus Hipp 95 kg 2x5
PAUZE xxx PAUZE PAUZE xxx PAUZE PAUZE xxx
MTKB N-klasse 10 Regilio vd Ent SportsArt VS Scorpio Gym Darryl Koster 69,85 kg 2x2
MTKB B-klasse 11 Ferry Suitela KB Komen VS Continental FFC Mo Laouni 69,85 kg 5x2
MTKB C-klasse 12 Frank Lammers SportsArt VS Team Hoogvliet Brahim Arab 72,57 kg 3x2
MTKB A-klasse 13 Nick Beljaards Gym Haarlem VS Continental FFC Maiky Karathanasis 69,85 kg 5x3
MMA PROF 14 David Evers SportsArt VS Team Karatas Iwan Pang 75 kg 2x5
MTKB B-klasse 15 Marieke Post SportsArt VS Scorpio Gym Jaleesa Alfons 66,68 kg 5x2
MTKB A-klasse 16 Marino Schouten Van Os Gym VS Continental FFC Hammadi el Mahdaoui 76,20 kg 5x3