Body Fit Kickboxing
16-10-2010, 12:35
Zaterdag 13 november Victory or Defeat in club 22-24 Doetinchem
A 3 x 3 min Nale Omeragic KB Arnhem 96 kg VS Benyaich Mohamed KMP Gym Belgie
A 3 x 3 min Samil Unal KB Arnhem 69 kg VS Mohammed Elkhaddouri Budokai Tilburg
B 5 x 2 min Mark Gijsbers KB Arnehm 73 kg VS Francois van Laarhoven Budokai Tilburg
C 3 x 2 min Devon Leeuwin Continental/FFC 73 kg VS Mourad Allouch KMP Gym Belgie
C 3 x 2 min Ara Marteros Team Beast of the East 60 kg VS Mohamed Boulef KMP Gym Belgie
C 3 x 2 min Evert Jan Sluys KB Arnhem 71 kg VS Nicky Esch Budokai Tilburg
C 3 x 2 min Sait Bagci Team Beast of the East 66 kg VS El Habri IliasK MP Gym Belgie
N 3 x 1,5 min Sagar Ramdjielal KB arnhem 53 kg VS Naouafal Bougrine KMP Gym Belgie
N 3 x 1,5 min Zahid Team Luyken 67 kg VS Mathias Team Beast of the East
J 3 x 1,5 min Stien Akdeniz Gym 50 kg VS Raquel Team Beast of the East
J 3 x 1,5 min Endy Semeleer Tooy Gym 50 kg VS Andy OosterlingContinental/FFC
J 3 x 1 min Dean Team Luyken 30 kg VS Gerrit Karssen Team Beast of the East
J 3 x 1 min Hannes Michelsen Akdeniz Gym 39 kg VSJ an Moes Tooy Gym
J 3 x 1,5 min Winston Team Luyken 60 kg VS Mitchell Jaromillo Continental/FFC
J 3 x 1 min Can Celik Akdeniz Gym 30 kg VS Dani Webster Continental/FFC
J 3 x 1,5 min Kadir KucukBody Fit Kickboxing 45,5 kg VS Davy Stampfer Team Beast of the East
Wij zijn nog op zoek naar:
N klasse 58 kilo
N klasse 81 kilo
C klasse 53 kilo (Dame)
C Klasse 71 kilo
Heeft u hier nog 1 of meerdere vechters voor stuur dit dan naar [email protected]
Kijk voor meer informatie naar www.victoryordefeat.nl (http://www.victoryordefeat.nl)
A 3 x 3 min Nale Omeragic KB Arnhem 96 kg VS Benyaich Mohamed KMP Gym Belgie
A 3 x 3 min Samil Unal KB Arnhem 69 kg VS Mohammed Elkhaddouri Budokai Tilburg
B 5 x 2 min Mark Gijsbers KB Arnehm 73 kg VS Francois van Laarhoven Budokai Tilburg
C 3 x 2 min Devon Leeuwin Continental/FFC 73 kg VS Mourad Allouch KMP Gym Belgie
C 3 x 2 min Ara Marteros Team Beast of the East 60 kg VS Mohamed Boulef KMP Gym Belgie
C 3 x 2 min Evert Jan Sluys KB Arnhem 71 kg VS Nicky Esch Budokai Tilburg
C 3 x 2 min Sait Bagci Team Beast of the East 66 kg VS El Habri IliasK MP Gym Belgie
N 3 x 1,5 min Sagar Ramdjielal KB arnhem 53 kg VS Naouafal Bougrine KMP Gym Belgie
N 3 x 1,5 min Zahid Team Luyken 67 kg VS Mathias Team Beast of the East
J 3 x 1,5 min Stien Akdeniz Gym 50 kg VS Raquel Team Beast of the East
J 3 x 1,5 min Endy Semeleer Tooy Gym 50 kg VS Andy OosterlingContinental/FFC
J 3 x 1 min Dean Team Luyken 30 kg VS Gerrit Karssen Team Beast of the East
J 3 x 1 min Hannes Michelsen Akdeniz Gym 39 kg VSJ an Moes Tooy Gym
J 3 x 1,5 min Winston Team Luyken 60 kg VS Mitchell Jaromillo Continental/FFC
J 3 x 1 min Can Celik Akdeniz Gym 30 kg VS Dani Webster Continental/FFC
J 3 x 1,5 min Kadir KucukBody Fit Kickboxing 45,5 kg VS Davy Stampfer Team Beast of the East
Wij zijn nog op zoek naar:
N klasse 58 kilo
N klasse 81 kilo
C klasse 53 kilo (Dame)
C Klasse 71 kilo
Heeft u hier nog 1 of meerdere vechters voor stuur dit dan naar [email protected]
Kijk voor meer informatie naar www.victoryordefeat.nl (http://www.victoryordefeat.nl)