jury
17-10-2010, 03:07
Rode Hoek Blauw Hoek
Klasse nr. Naam Sportschool VS Sportschool Naam Kg
MTKB Jeugd 1 Davy Plieger 12 jr SportsArt Onb VS Onb Team Ben Nasser Imad Nasla 10 jr 38 kg 2x1,5
MTKB Jeugd 2 Amy Cuypers 9 jr SportsArt VS Scorpio Gym Anique Hilgerink 9 jr 35 kg 2x1,5 W.O.P
MTKB Jeugd 3 Damien Johanssen 11 jr SportsArt VS Team Ben Nasser Bilal Bounty 11 jr 43 kg 2x1,5 W.O.P
MTKB N-klasse 4 Annelies Koeman Team Paris/Gerber W.O.P VS Balance Boxing Marianka Jelierse 69,85 kg 2x2
MTKB N-klasse 5 Edwin Schilder SportsArt VS Team Karatas Bas Meelmijsen 79,38 kg 2x2 No Contest wegens kopstoot.
MTKB C-klasse 6 Marco bax SportsArt vs Scorpio Gym Tom v d Wal 76.20 kg 2x2 W.O.P
MTKB N-klasse 7 Daniel vd Baak SportsArt Onb VS Onb Team Ben Nasser Otman Azzouz 76,20 kg 2x2
MTKB C-klasse 8 Farid Charradi Team Hoogvliet W.O.P VS Scorpio Gym Vasyl Babukhivskuu 79,38 kg 3x2
PAUZE xxx PAUZE PAUZE xxx PAUZE PAUZE xxx
MTKB N-klasse 10 Regilio vd Ent SportsArt W.T.K.O VS Scorpio Gym Darryl Koster 69,85 kg 2x2
MTKB B-klasse 11 Ferry Suitela KB Komen W.d.Opg VS Continental FFC Mo Laouni 69,85 kg 5x2
MTKB C-klasse 12 Frank Lammers SportsArt VS Team Hoogvliet Brahim Arab 72,57 kg 3x2 W.O.P
MTKB A-klasse 13 Nick Beljaards Gym Haarlem VS Continental FFC Maiky Karathanasis 69,85 kg 5x3 W.O.P
MMA PROF 14 David Evers SportsArt W.D.Armklem VS Team Karatas Iwan Pang 75 kg 2x5
MTKB B-klasse 15 Marieke Post SportsArt W.D.Opg VS Scorpio Gym Jaleesa Alfons 66,68 kg 5x2
MTKB A-klasse 16 Marino Schouten Van Os Gym W.O.P VS Continental FFC Hammadi el Mahdaoui 76,20 kg 5x3
Klasse nr. Naam Sportschool VS Sportschool Naam Kg
MTKB Jeugd 1 Davy Plieger 12 jr SportsArt Onb VS Onb Team Ben Nasser Imad Nasla 10 jr 38 kg 2x1,5
MTKB Jeugd 2 Amy Cuypers 9 jr SportsArt VS Scorpio Gym Anique Hilgerink 9 jr 35 kg 2x1,5 W.O.P
MTKB Jeugd 3 Damien Johanssen 11 jr SportsArt VS Team Ben Nasser Bilal Bounty 11 jr 43 kg 2x1,5 W.O.P
MTKB N-klasse 4 Annelies Koeman Team Paris/Gerber W.O.P VS Balance Boxing Marianka Jelierse 69,85 kg 2x2
MTKB N-klasse 5 Edwin Schilder SportsArt VS Team Karatas Bas Meelmijsen 79,38 kg 2x2 No Contest wegens kopstoot.
MTKB C-klasse 6 Marco bax SportsArt vs Scorpio Gym Tom v d Wal 76.20 kg 2x2 W.O.P
MTKB N-klasse 7 Daniel vd Baak SportsArt Onb VS Onb Team Ben Nasser Otman Azzouz 76,20 kg 2x2
MTKB C-klasse 8 Farid Charradi Team Hoogvliet W.O.P VS Scorpio Gym Vasyl Babukhivskuu 79,38 kg 3x2
PAUZE xxx PAUZE PAUZE xxx PAUZE PAUZE xxx
MTKB N-klasse 10 Regilio vd Ent SportsArt W.T.K.O VS Scorpio Gym Darryl Koster 69,85 kg 2x2
MTKB B-klasse 11 Ferry Suitela KB Komen W.d.Opg VS Continental FFC Mo Laouni 69,85 kg 5x2
MTKB C-klasse 12 Frank Lammers SportsArt VS Team Hoogvliet Brahim Arab 72,57 kg 3x2 W.O.P
MTKB A-klasse 13 Nick Beljaards Gym Haarlem VS Continental FFC Maiky Karathanasis 69,85 kg 5x3 W.O.P
MMA PROF 14 David Evers SportsArt W.D.Armklem VS Team Karatas Iwan Pang 75 kg 2x5
MTKB B-klasse 15 Marieke Post SportsArt W.D.Opg VS Scorpio Gym Jaleesa Alfons 66,68 kg 5x2
MTKB A-klasse 16 Marino Schouten Van Os Gym W.O.P VS Continental FFC Hammadi el Mahdaoui 76,20 kg 5x3