PDA

View Full Version : UFC 121 Brock Lesnar vs. Cain Velasque VIDEOS



TheForce
24-10-2010, 23:29
Brock Lesnar vs. Cain Velasquez Video UFC 121 (http://mixedmartialartvideos.com/brock-lesnar-vs-cain-velasquez-video-ufc-121/)
Jake Shields vs. Martin Kampmann Video UFC 121 (http://mixedmartialartvideos.com/jake-shields-vs-martin-kampmann-video-ufc-121/)
Tito Ortiz vs. Matt Hamill Video UFC 121 (http://mixedmartialartvideos.com/tito-ortiz-vs-matt-hamill-video-ufc-121/)
Diego Sanchez vs. Paulo Thiago Video UFC 121 (http://mixedmartialartvideos.com/diego-sanchez-vs-paulo-thiago-video-ufc-121/)
Gabriel Gonzaga vs. Brendan Schaub Video UFC 121 (http://mixedmartialartvideos.com/gabriel-gonzaga-vs-brendan-schaub-video-ufc-121/)
Patrick Cote vs. Tom Lawlor Video UFC 121 (http://mixedmartialartvideos.com/patrick-cote-vs-tom-lawlor-video-ufc-121/)
Mike Guymon vs. Daniel Roberts Video UFC 121 (http://mixedmartialartvideos.com/mike-guymon-vs-daniel-roberts-video-ufc-121/)
Gilbert Yvel vs. Jon Madsen Video UFC 121 (http://mixedmartialartvideos.com/gilbert-yvel-vs-jon-madsen-video-ufc-121/)

Patron
26-10-2010, 21:25
Cain velasquez !!! wat een held !

Soulbringer320
27-10-2010, 00:34
Cain velasquez !!! wat een held !

Inderdaad, totaal niet verwacht.