Yoseikan Ede
02-11-2010, 19:51
Dames Open Klasse
1 Marjolein Groenen (Gracie Barra)
2 Trudy vd Stouwe (Tabonon Zwolle)
3 Brechje Jacobs (Sportvision / Gracie Barra)
Nederlands Kampioen 2010: Marjolein Groenen (Gracie Barra)
-65 Beginners
1 Alexander Dal (Bully's Gym)
2 Murat Augün
3 Swen Bouhamed (G-Force Gym)
Erwin vd Gouw (Tatsujin Dojo Deventer)
Nederlands Kampioen 2010: Heiki Tilk (Shocx)
-65 Gevorderd
1 Ali Ayin
2 Marcel Riegman (Renshu Fights)
3 Flavio Burger (Budo Academy Physical)
Nederlands Kampioen 2010: Daan de Coster (Exit Leuven)
-70 Beginners
1 Ruben Sluymer (Team Furious)
2 Bert Verbeek (Gracie Barra Eindhoven)
3 Jan Kunelis
Marvin Dietz
Nederlands Kampioen 2010: Christopher Martha ( G-Force Gym )
-70 Gevorderd
1 Rubert Caster (Agua / BJJ Rotterdam)
2 Andy Verstraeten (Exit BJJ)
3 Joost Wageman (Angelo Gym)
Matthias Walgers (Budo Academy Physical)
Nederlands Kampioen 2010: Rubert Caster ( Agua / BJJ Rotterdam)
-76 Beginners
1 Tobias Pokutta (Subfighter Bochum)
2 Jordy van Limbeek (Bully's Gym)
3 Angelo Davelaar (Team Furious)
Peter Schiffer (TV Bedburg)
Nederlands Kampioen 2010: Mohammed El Mesaoudi (Team Defcross / Exit BJJ)
-76 Gevorderd
1 Aram Clements (Tatsujin Dojo Amsterdam / R-Grip)
2 Kaan Yesiller (Taifun Luta Livre)
3 Paul Gruntjes (MMA Vlaardingen / FTW)
Nederlands Kampioen 2010: Wim Deputter (Exit BJJ)
-83 Beginners
1 Martijn Gransier (Budo Academy Physical)
2 Helmut Spinne
3 Christoph Kulisch (Subfighter Bochum)
Benjan Admiraal (Tabonon Zwolle)
Nederlands Kampioen 2010: Martijn Gransier (Budo Academy Physical)
-83 Gevorderd
1 Malte Jansen (Taifun Luta Livre)
2 Mario Witteman (Team Agua / Kaishin)
3 Brian van Miltenburg (Gracie Barra Eindhoven)
Michael Erdinc
Nederlands Kampioen 2010: Malte Jansen (Taifun Luta Livre)
-91 Beginners
1 Cas Helder (Rickson Gracie)
2 Emile Wismans
-91 Gevorderd
1 Martijn Oosterveen (MMA Vlaardingen / FTW)
2 Hracho Darpinyan (Team Schreiber)
3 Melvin van Suijdam (Team Agua / Kaishin)
Nederlands Kampioen 2010: Martijn Oosterveen (Budo Academy Physical)
-100 Beginners
1 Nik Demmers (Tatsujin Dojo Deventer)
2 Kyri Honingh (Rickson Gracie Rotterdam)
3 Dylan Asovo
Evan Nedd (Team Furious)
Nederlands Kampioen Nicolai Salchow (Taifun Luta Livre)
-100 Gevorderd
1 Jochem Branderhorst (Gracie Barra Nederland)
2 Nills van Noord (Pancration)
3 Manuel Masuch
Nederlands Kampioen 2010: Nils van Noord (Pancration)
+100 Beginners
1 Nicolai Salchow (Taifun Luta Livre)
2 Henk van Zadelhoff (Olympiawaard)
3 Kaan Postaci (Shaolin Ryu)
Nederlands Kampioen 2010: Kaan Postaci (Shaolin Ryu)
+100 Gevorderd
1 Dion Staring (Bully's Gym)
2 Bas vd Wolk (Jiu Jitsu Factory)
3 Fatih Durukan (Bad Boys Jiu Jitsu)
Nederlands Kampioen 2010: Dion Staring (Bullys Gym)
1 Marjolein Groenen (Gracie Barra)
2 Trudy vd Stouwe (Tabonon Zwolle)
3 Brechje Jacobs (Sportvision / Gracie Barra)
Nederlands Kampioen 2010: Marjolein Groenen (Gracie Barra)
-65 Beginners
1 Alexander Dal (Bully's Gym)
2 Murat Augün
3 Swen Bouhamed (G-Force Gym)
Erwin vd Gouw (Tatsujin Dojo Deventer)
Nederlands Kampioen 2010: Heiki Tilk (Shocx)
-65 Gevorderd
1 Ali Ayin
2 Marcel Riegman (Renshu Fights)
3 Flavio Burger (Budo Academy Physical)
Nederlands Kampioen 2010: Daan de Coster (Exit Leuven)
-70 Beginners
1 Ruben Sluymer (Team Furious)
2 Bert Verbeek (Gracie Barra Eindhoven)
3 Jan Kunelis
Marvin Dietz
Nederlands Kampioen 2010: Christopher Martha ( G-Force Gym )
-70 Gevorderd
1 Rubert Caster (Agua / BJJ Rotterdam)
2 Andy Verstraeten (Exit BJJ)
3 Joost Wageman (Angelo Gym)
Matthias Walgers (Budo Academy Physical)
Nederlands Kampioen 2010: Rubert Caster ( Agua / BJJ Rotterdam)
-76 Beginners
1 Tobias Pokutta (Subfighter Bochum)
2 Jordy van Limbeek (Bully's Gym)
3 Angelo Davelaar (Team Furious)
Peter Schiffer (TV Bedburg)
Nederlands Kampioen 2010: Mohammed El Mesaoudi (Team Defcross / Exit BJJ)
-76 Gevorderd
1 Aram Clements (Tatsujin Dojo Amsterdam / R-Grip)
2 Kaan Yesiller (Taifun Luta Livre)
3 Paul Gruntjes (MMA Vlaardingen / FTW)
Nederlands Kampioen 2010: Wim Deputter (Exit BJJ)
-83 Beginners
1 Martijn Gransier (Budo Academy Physical)
2 Helmut Spinne
3 Christoph Kulisch (Subfighter Bochum)
Benjan Admiraal (Tabonon Zwolle)
Nederlands Kampioen 2010: Martijn Gransier (Budo Academy Physical)
-83 Gevorderd
1 Malte Jansen (Taifun Luta Livre)
2 Mario Witteman (Team Agua / Kaishin)
3 Brian van Miltenburg (Gracie Barra Eindhoven)
Michael Erdinc
Nederlands Kampioen 2010: Malte Jansen (Taifun Luta Livre)
-91 Beginners
1 Cas Helder (Rickson Gracie)
2 Emile Wismans
-91 Gevorderd
1 Martijn Oosterveen (MMA Vlaardingen / FTW)
2 Hracho Darpinyan (Team Schreiber)
3 Melvin van Suijdam (Team Agua / Kaishin)
Nederlands Kampioen 2010: Martijn Oosterveen (Budo Academy Physical)
-100 Beginners
1 Nik Demmers (Tatsujin Dojo Deventer)
2 Kyri Honingh (Rickson Gracie Rotterdam)
3 Dylan Asovo
Evan Nedd (Team Furious)
Nederlands Kampioen Nicolai Salchow (Taifun Luta Livre)
-100 Gevorderd
1 Jochem Branderhorst (Gracie Barra Nederland)
2 Nills van Noord (Pancration)
3 Manuel Masuch
Nederlands Kampioen 2010: Nils van Noord (Pancration)
+100 Beginners
1 Nicolai Salchow (Taifun Luta Livre)
2 Henk van Zadelhoff (Olympiawaard)
3 Kaan Postaci (Shaolin Ryu)
Nederlands Kampioen 2010: Kaan Postaci (Shaolin Ryu)
+100 Gevorderd
1 Dion Staring (Bully's Gym)
2 Bas vd Wolk (Jiu Jitsu Factory)
3 Fatih Durukan (Bad Boys Jiu Jitsu)
Nederlands Kampioen 2010: Dion Staring (Bullys Gym)