spidergym
09-11-2010, 21:45
Rode Hoek Blauwe Hoek
1 Leonard Rosales Koguryo WOP N 3x 1,5 Nick de Reus Saensuk gym
2 Carlos Dos Santos Balta's Gym WKO N 3x 1,5 Carar Riyad Silent Dragon BG
3 Tim Kampers Sportschool Da Graça WOP N 3x 1,5 Brian Tweeboom Gym International
4 Serkan Oz Dragon Gym WKO N 3x 1,5 Govert Put Silent Dragon Delft
5 Alan Mustafa KB Brummen N 3x 1,5 Ivan Jovic Gym International WOP
6 Manal Arrad Cassa Di Charro WOP C 3x 2 Pascalle Hilversum Gym International
7 Peter de Vos Spider Gym WOP C 3x 2 Demy Zwaneveld Phuket Gym
8 Yannick van Unen Team Super Pro WOP C 3x 2 Seif El - Kassem Dragon Gym
9 Jin Bourne Team Muay-Thai Genk WKO C 3x 2 Ronnie Westerveld Siva
10 Ginger Rotteveel Gym International C 3x2 Amani Younes Phuket Gym WOP
11 Mitchel Tramper Saensuk Gym WKO C 3x 2 Maarten de Heer Sportclub Havana
12 Nicky Lopez KB Brummen WOPG B 5x 2 Dean Wolfert Phuket Gym
13 Rob v/d sluis Super Pro C 3x 2 Jouri Tempel - Fightschool RSC
14 Siam Delrock Sportcenter 010 J 3x 1,5 Cherokee Lobato Cassa Di Charro ONB
15 Yassin Diner Team Muay-Thai Genk C 3x 2 Loekie Zandbergen Sportcenter 010 WOP
16 Amir Khan Spider Gym WOP C 3x 2 Stief Van Gestel Top Action
17 Ahmed Zragua Top Action WKO Benelux 5x 3 Jasem Al Djiwali Team Super Pro
18 Sanne de Ruyter Team Pinas A 3x3 Rachida Bouhout Vos Gym WOP
19 Linda Ooms KB Brummen eur-titel 5x 3 Jemyma Betrian Team Slamm/Kb Arnhem WOPG
20 Jordy Sloof Team Super Pro WOP A 3x3 Nikolay Mertes Tempel - Fightschool
21 Partrick van Rees Silent Dragon BG A 5x3 Mike De Snoo Mejiro Gym WOP
22 Ilona Wijmans Mike's Gym WOP A 5x3 Marianka Bestebreur The Colosseum
23 Utley Meriana Vos Gym WMI NK-titel 5x 3 Raymond Bonte Sportcenter 010
24 Vincent Vielvoye Gym International A 5x3 Michael Buxant Team Muay-Thai Genk WTKO
Organisatie Spider Gym
Locatie Rotterdam
1 Leonard Rosales Koguryo WOP N 3x 1,5 Nick de Reus Saensuk gym
2 Carlos Dos Santos Balta's Gym WKO N 3x 1,5 Carar Riyad Silent Dragon BG
3 Tim Kampers Sportschool Da Graça WOP N 3x 1,5 Brian Tweeboom Gym International
4 Serkan Oz Dragon Gym WKO N 3x 1,5 Govert Put Silent Dragon Delft
5 Alan Mustafa KB Brummen N 3x 1,5 Ivan Jovic Gym International WOP
6 Manal Arrad Cassa Di Charro WOP C 3x 2 Pascalle Hilversum Gym International
7 Peter de Vos Spider Gym WOP C 3x 2 Demy Zwaneveld Phuket Gym
8 Yannick van Unen Team Super Pro WOP C 3x 2 Seif El - Kassem Dragon Gym
9 Jin Bourne Team Muay-Thai Genk WKO C 3x 2 Ronnie Westerveld Siva
10 Ginger Rotteveel Gym International C 3x2 Amani Younes Phuket Gym WOP
11 Mitchel Tramper Saensuk Gym WKO C 3x 2 Maarten de Heer Sportclub Havana
12 Nicky Lopez KB Brummen WOPG B 5x 2 Dean Wolfert Phuket Gym
13 Rob v/d sluis Super Pro C 3x 2 Jouri Tempel - Fightschool RSC
14 Siam Delrock Sportcenter 010 J 3x 1,5 Cherokee Lobato Cassa Di Charro ONB
15 Yassin Diner Team Muay-Thai Genk C 3x 2 Loekie Zandbergen Sportcenter 010 WOP
16 Amir Khan Spider Gym WOP C 3x 2 Stief Van Gestel Top Action
17 Ahmed Zragua Top Action WKO Benelux 5x 3 Jasem Al Djiwali Team Super Pro
18 Sanne de Ruyter Team Pinas A 3x3 Rachida Bouhout Vos Gym WOP
19 Linda Ooms KB Brummen eur-titel 5x 3 Jemyma Betrian Team Slamm/Kb Arnhem WOPG
20 Jordy Sloof Team Super Pro WOP A 3x3 Nikolay Mertes Tempel - Fightschool
21 Partrick van Rees Silent Dragon BG A 5x3 Mike De Snoo Mejiro Gym WOP
22 Ilona Wijmans Mike's Gym WOP A 5x3 Marianka Bestebreur The Colosseum
23 Utley Meriana Vos Gym WMI NK-titel 5x 3 Raymond Bonte Sportcenter 010
24 Vincent Vielvoye Gym International A 5x3 Michael Buxant Team Muay-Thai Genk WTKO
Organisatie Spider Gym
Locatie Rotterdam