teribleben
05-12-2010, 19:18
Organisatie:the Art of Muaythai
Betreft: IFMA - M.O.N Muaythai J/N/C WMC- M.O.N B en A
Datum: 23-01-2011
Promotor: Muaythai Apeldoorn(Budo-Blok en Bora gym)
Locatie:Muaythai Apeldoorn (Budo-Blok)
Kanaalzuid nr.12 Apeldoorn
Aanvang: 14.00 uur
Weging: 12.00 uur
Rood Style Blauw
Nr Team/Gym Naam, leeftijd, partijen w/v/o Klasse Kg FM/M Team/Gym Naam,leeftijd, partijen w/v/o
1 Scorpio Gym Anique Hilgerink 10 1/6/1 J v 3 x 1 34 M HABOX-GYM Lisa v/d oudenalder 10j (1/2/0)
2 Muaythai Apeldoorn Seyma Bayindir 11 2/2 J v 3 x 1 45 M Scorpio Gym Chanel v/d Wal 11 2/2/1
3 Muaythai Apeldoorn Steffanie Overkamp 15 10/4/4 J v 3 x 1 60 M
4 Kingz-Gym Marcel Hadjali 15 65/15/2 J v 3 x 1 54 M
5 Muaythai Apeldoorn Eyup Sahin 15 1/1/0 J 3 x 1 58 M Rumah gym Faith Brouwer 15 0/2
6 Scorpio Gym Darryl de Koster 17 0/6/0 N 3 x 1 1,5 -67 FM
7 Rednose gym Belgie Nzekawe Patrick 22 2/0/0 N 3 x 1 1,5 75 M Team Luyken Wea Afsardali 26 0/1/1
8 Rednose gym Belgie Teroyan David 17 2/1/0 N 3 x 1 1,5 57 M
9 Muaythai Apeldoorn Enthony Wongsodikromo N 3 x 1 1,5 70 M
10 Muaythai Apeldoorn Brian Hendriks 18 0 N 3 x 1 1,5 69 M
11 Muaythai Apeldoorn N 3 x 1 1,5 62 M Vathorst Kultekin Gumbul 64 kg 16
12 Muaythai Apeldoorn Aitach Can 3/2/1 N 3 x 1 1,5 vrij M Team Luyken Canna Reyhan 20 0
13 Rumha gym *Flemming Asjes 32 6/2 C 3x2 90 FM
14 Star boxing France Buchez 20 2/1/1 C 3x2 70 Vathorst Romeo Nimmermeer 24 4
15 Muaythai Apeldoorn Hubert Geven 17 4/2/0 C 3x2 66 M Team Luyken Zaid Zairov 20 o
16 C 3x2 63 M Simson gym Bennie aimen 1e C
17 Vathorst Jamal Mohamed 21 1e c C 3x2 95 M
18 Kingz-Gym Julia Ullrich C v 3x2 63,5 FM Simson gym Hafsa Debaieb
19 Vathorst Mourad si Boukaceme 18 1ec C 3x2 71 M Team Luyken Gokhan Sakir 19 2/3/0
20 Soykan gym Sven blokvoort 70 kg 0/2/0 C 3x2 70 M Kingz-gym Tarcan Kurt 3/1/0
21 Muaythai Apeldoorn Ramon Steunebrink 17 2/2 C 3x2 -86 FM/M
22 Star boxing France Monir 29 5/1/1 B 5 x 2 72 M Team Luyken Servet Sakir 23 4 /2
23 Star boxing France Jeremy 19 3/0/0 B 5 x 2 70 M Vathorst Malic Groenberg gevorderd
24 Rednose gym Belgie Attrifi Laurent 25 5/2/1 B 5 x 2 82 M Simson gym Jermain Puljhun
25 Kingz-Gym Maxim Fedorkov 24/6/2 A 5 x 3 63,5 FM Lam Nguyen Joury Smans 3
26 Muaythai Apeldoorn Abdul Mouhdad B 5 x 2 61 M Saensuk Gym Bryan Crawfurd 23 1/1/1
27 Bullys gym Robert Siebenheller A 5 x 3 72 M Vathorst Earl Marica 4/ /
Betreft: IFMA - M.O.N Muaythai J/N/C WMC- M.O.N B en A
Datum: 23-01-2011
Promotor: Muaythai Apeldoorn(Budo-Blok en Bora gym)
Locatie:Muaythai Apeldoorn (Budo-Blok)
Kanaalzuid nr.12 Apeldoorn
Aanvang: 14.00 uur
Weging: 12.00 uur
Rood Style Blauw
Nr Team/Gym Naam, leeftijd, partijen w/v/o Klasse Kg FM/M Team/Gym Naam,leeftijd, partijen w/v/o
1 Scorpio Gym Anique Hilgerink 10 1/6/1 J v 3 x 1 34 M HABOX-GYM Lisa v/d oudenalder 10j (1/2/0)
2 Muaythai Apeldoorn Seyma Bayindir 11 2/2 J v 3 x 1 45 M Scorpio Gym Chanel v/d Wal 11 2/2/1
3 Muaythai Apeldoorn Steffanie Overkamp 15 10/4/4 J v 3 x 1 60 M
4 Kingz-Gym Marcel Hadjali 15 65/15/2 J v 3 x 1 54 M
5 Muaythai Apeldoorn Eyup Sahin 15 1/1/0 J 3 x 1 58 M Rumah gym Faith Brouwer 15 0/2
6 Scorpio Gym Darryl de Koster 17 0/6/0 N 3 x 1 1,5 -67 FM
7 Rednose gym Belgie Nzekawe Patrick 22 2/0/0 N 3 x 1 1,5 75 M Team Luyken Wea Afsardali 26 0/1/1
8 Rednose gym Belgie Teroyan David 17 2/1/0 N 3 x 1 1,5 57 M
9 Muaythai Apeldoorn Enthony Wongsodikromo N 3 x 1 1,5 70 M
10 Muaythai Apeldoorn Brian Hendriks 18 0 N 3 x 1 1,5 69 M
11 Muaythai Apeldoorn N 3 x 1 1,5 62 M Vathorst Kultekin Gumbul 64 kg 16
12 Muaythai Apeldoorn Aitach Can 3/2/1 N 3 x 1 1,5 vrij M Team Luyken Canna Reyhan 20 0
13 Rumha gym *Flemming Asjes 32 6/2 C 3x2 90 FM
14 Star boxing France Buchez 20 2/1/1 C 3x2 70 Vathorst Romeo Nimmermeer 24 4
15 Muaythai Apeldoorn Hubert Geven 17 4/2/0 C 3x2 66 M Team Luyken Zaid Zairov 20 o
16 C 3x2 63 M Simson gym Bennie aimen 1e C
17 Vathorst Jamal Mohamed 21 1e c C 3x2 95 M
18 Kingz-Gym Julia Ullrich C v 3x2 63,5 FM Simson gym Hafsa Debaieb
19 Vathorst Mourad si Boukaceme 18 1ec C 3x2 71 M Team Luyken Gokhan Sakir 19 2/3/0
20 Soykan gym Sven blokvoort 70 kg 0/2/0 C 3x2 70 M Kingz-gym Tarcan Kurt 3/1/0
21 Muaythai Apeldoorn Ramon Steunebrink 17 2/2 C 3x2 -86 FM/M
22 Star boxing France Monir 29 5/1/1 B 5 x 2 72 M Team Luyken Servet Sakir 23 4 /2
23 Star boxing France Jeremy 19 3/0/0 B 5 x 2 70 M Vathorst Malic Groenberg gevorderd
24 Rednose gym Belgie Attrifi Laurent 25 5/2/1 B 5 x 2 82 M Simson gym Jermain Puljhun
25 Kingz-Gym Maxim Fedorkov 24/6/2 A 5 x 3 63,5 FM Lam Nguyen Joury Smans 3
26 Muaythai Apeldoorn Abdul Mouhdad B 5 x 2 61 M Saensuk Gym Bryan Crawfurd 23 1/1/1
27 Bullys gym Robert Siebenheller A 5 x 3 72 M Vathorst Earl Marica 4/ /