Bosco Baracus
17-12-2010, 20:00
Beste Mixfighters,
Op zaterdag 12 februari 2011 zal er de eerste ronde van het 'WOF-Tournament' georganiseerd worden in Herne, net over de grens bij Arnhem/Nijmegen/Enschede/Venlo. Een toernooi dat zich voolledig richt op MMA Newcomer vechters met max. 5 winst partijen.
Er staan einige BeNeLux toptalenten in de ring zoals:
Daan Bauwens (5-1-0 / TUC V.R. Leuven [BE])
Danny Verhoeven (3-1-0 / Team Super Pro Holland [NL])
Carlos Schram (4-0-0 / CK-Team Belgien [BE])
Nigel Heylen (3-0-0 / CK-Team Belgien [BE])
Twan van Buren (2-1-2 / Team Duncan Utrecht [NL])
Melvin van Suijdam (2-1-0 / Team Kaishin/Team Agua Almere [NL])
Arnold Lukynyuk (1-0-0 / Angelo Gym Enschede [NL])
Rick Kuipers (2-2-0 / Gym de Leeuw Sneek [NL])
Rik Pool (4-5-2 / Van Os Gym Alkmaar [NL])
Ghanam Braim (2-2-1 / KMP Gym Brussel [BE])
Deji Kalejaiye (1-2-1 / Angelo Gym Enschede [NL])
Kurt Verschueren (4-7-0 / CK-Team Belgien [BE])
Jose Antonio Marquina (0-2-1 / Team ATF Militia Eindhoven [NL])
Europees WFCA kampioen thaiboksen Nico Verresen (http://www.nicoverresen.com/) gaat op het toernooi hem eerste MMA partij draaien!!
Tickets vanaf: 19 €
Meer informatie: www.wof-tournament.com (http://www.wof-tournament.com/)
http://www.respectfc.de/images/WOF_x600.jpg
Line-Up:
-66kg:
Ali Selcuk Ayin (2-6-0 / Sparta Essen [DE])
vs.
Onur Bozkurt (1-2-1 / Team Alpha Düsseldorf [DE])
Alex Royzen (2-0-0 / Alligator-Rodeo-Team Wuppertal [DE])
vs.
Nico Verresen (0-0-0 / CK-Team Belgien [BE])
Reserve-Fight:
Rik Pool (4-5-2 / Van Os Gym Alkmaar [NL])
vs.
Ghanam Braim (2-2-1 / KMP Gym Brussel [BE])
-70kg:
Johannes Eckert (3-1-0 / Combat Club Cologne [DE])
vs.
Daan Bauwens (5-1-0 / TUC V.R. Leuven [BE])
Danny Verhoeven (3-1-0 / Team Super Pro Holland [NL])
vs.
Nigel Heylen (3-0-0 / CK-Team Belgien [BE])
Reserve-Fight:
Simon Eberlein (0-3-0 / Team Arashi Reutlingen [DE])
vs.
Valon Emini (0-1-0 / Fullcontact Bern [SWI])
-77kg:
Michael Erdinc (3-0-0 / Sparta Essen [DE])
vs.
Rainer Prang (2-1-0 / G2A-Gym Hürth [DE])
Hagen Schmidt (3-1-0 / Team Marshmallow Prüm [DE])
vs.
Twan van Buren (2-1-2 / Team Duncan Utrecht [NL])
Fabian Löwke (2-0-0 / Fight-Lounge Dortmund [DE])
vs.
Giuseppe Pezzolla (0-2-0 / Alligator-Rodeo-Team Wuppertal [DE])
Artur Waiz (2-3-0 / Team Arashi Reutlingen [DE])
vs.
Carlos Schram (4-0-0 / CK-Team Belgien [BE])
Reserve-Fight:
Rick Kuipers (2-2-0 / Gym de Leeuw Sneek [NL])
vs.
Jose Antonio Marquina (0-2-1 / Team ATF Militia Eindhoven [NL])
-93kg:
Kevin Demmin (4-2-0 / Alligator-Rodeo-Team Wuppertal [DE])
vs.
Daniel Kimmling (3-2-1 / Team Marshmallow Prüm [DE])
Manuel Masuch (1-2-0 / Sparta Essen [DE])
vs.
Patrick Talmon (1-1-0 / PaTa-Kampfkunstakademie Ludwigshaven [DE])
Jan Wissing (2-0-0 / MMA Team Wietzorreck Gelsenkirchen [DE])
vs.
Toni Karlovic (3-1-0 / MMA Marl [DE])
Deji Kalejaiye (1-2-1 / Angelo Gym Enschede/Emsdetten [NL/DE])
vs.
Ferhat Yilmaz (1-0-0 / Lameco Arnis Frankfurt/Main [DE])
Reserve-Fight:
Kurt Verschueren (4-7-0 / CK-Team Belgien [BE])
vs.
Melvin van Suijdam (2-1-0 / Team Kaishin/Team Agua Almere [NL])
+93kg:
Waldemar Giesbrecht (4-3-0 / Shturmfight Kamen [DE])
vs.
Kemal Balci (1-0-0 / Fight-Lounge Dortmund [DE])
Thorsten Klein (1-2-0 / MMA Marl [DE])
vs.
Jarjis Danho (0-0-0 / Mixfight Bielefeld [DE])
Reserve-Fight:
Admir Bogucanin (0-0-0 / Boxclub Nordend Offenbach [DE])
vs.
Arnold Lukynyuk (1-0-0 / Angelo Gym Enschede [NL])
Op zaterdag 12 februari 2011 zal er de eerste ronde van het 'WOF-Tournament' georganiseerd worden in Herne, net over de grens bij Arnhem/Nijmegen/Enschede/Venlo. Een toernooi dat zich voolledig richt op MMA Newcomer vechters met max. 5 winst partijen.
Er staan einige BeNeLux toptalenten in de ring zoals:
Daan Bauwens (5-1-0 / TUC V.R. Leuven [BE])
Danny Verhoeven (3-1-0 / Team Super Pro Holland [NL])
Carlos Schram (4-0-0 / CK-Team Belgien [BE])
Nigel Heylen (3-0-0 / CK-Team Belgien [BE])
Twan van Buren (2-1-2 / Team Duncan Utrecht [NL])
Melvin van Suijdam (2-1-0 / Team Kaishin/Team Agua Almere [NL])
Arnold Lukynyuk (1-0-0 / Angelo Gym Enschede [NL])
Rick Kuipers (2-2-0 / Gym de Leeuw Sneek [NL])
Rik Pool (4-5-2 / Van Os Gym Alkmaar [NL])
Ghanam Braim (2-2-1 / KMP Gym Brussel [BE])
Deji Kalejaiye (1-2-1 / Angelo Gym Enschede [NL])
Kurt Verschueren (4-7-0 / CK-Team Belgien [BE])
Jose Antonio Marquina (0-2-1 / Team ATF Militia Eindhoven [NL])
Europees WFCA kampioen thaiboksen Nico Verresen (http://www.nicoverresen.com/) gaat op het toernooi hem eerste MMA partij draaien!!
Tickets vanaf: 19 €
Meer informatie: www.wof-tournament.com (http://www.wof-tournament.com/)
http://www.respectfc.de/images/WOF_x600.jpg
Line-Up:
-66kg:
Ali Selcuk Ayin (2-6-0 / Sparta Essen [DE])
vs.
Onur Bozkurt (1-2-1 / Team Alpha Düsseldorf [DE])
Alex Royzen (2-0-0 / Alligator-Rodeo-Team Wuppertal [DE])
vs.
Nico Verresen (0-0-0 / CK-Team Belgien [BE])
Reserve-Fight:
Rik Pool (4-5-2 / Van Os Gym Alkmaar [NL])
vs.
Ghanam Braim (2-2-1 / KMP Gym Brussel [BE])
-70kg:
Johannes Eckert (3-1-0 / Combat Club Cologne [DE])
vs.
Daan Bauwens (5-1-0 / TUC V.R. Leuven [BE])
Danny Verhoeven (3-1-0 / Team Super Pro Holland [NL])
vs.
Nigel Heylen (3-0-0 / CK-Team Belgien [BE])
Reserve-Fight:
Simon Eberlein (0-3-0 / Team Arashi Reutlingen [DE])
vs.
Valon Emini (0-1-0 / Fullcontact Bern [SWI])
-77kg:
Michael Erdinc (3-0-0 / Sparta Essen [DE])
vs.
Rainer Prang (2-1-0 / G2A-Gym Hürth [DE])
Hagen Schmidt (3-1-0 / Team Marshmallow Prüm [DE])
vs.
Twan van Buren (2-1-2 / Team Duncan Utrecht [NL])
Fabian Löwke (2-0-0 / Fight-Lounge Dortmund [DE])
vs.
Giuseppe Pezzolla (0-2-0 / Alligator-Rodeo-Team Wuppertal [DE])
Artur Waiz (2-3-0 / Team Arashi Reutlingen [DE])
vs.
Carlos Schram (4-0-0 / CK-Team Belgien [BE])
Reserve-Fight:
Rick Kuipers (2-2-0 / Gym de Leeuw Sneek [NL])
vs.
Jose Antonio Marquina (0-2-1 / Team ATF Militia Eindhoven [NL])
-93kg:
Kevin Demmin (4-2-0 / Alligator-Rodeo-Team Wuppertal [DE])
vs.
Daniel Kimmling (3-2-1 / Team Marshmallow Prüm [DE])
Manuel Masuch (1-2-0 / Sparta Essen [DE])
vs.
Patrick Talmon (1-1-0 / PaTa-Kampfkunstakademie Ludwigshaven [DE])
Jan Wissing (2-0-0 / MMA Team Wietzorreck Gelsenkirchen [DE])
vs.
Toni Karlovic (3-1-0 / MMA Marl [DE])
Deji Kalejaiye (1-2-1 / Angelo Gym Enschede/Emsdetten [NL/DE])
vs.
Ferhat Yilmaz (1-0-0 / Lameco Arnis Frankfurt/Main [DE])
Reserve-Fight:
Kurt Verschueren (4-7-0 / CK-Team Belgien [BE])
vs.
Melvin van Suijdam (2-1-0 / Team Kaishin/Team Agua Almere [NL])
+93kg:
Waldemar Giesbrecht (4-3-0 / Shturmfight Kamen [DE])
vs.
Kemal Balci (1-0-0 / Fight-Lounge Dortmund [DE])
Thorsten Klein (1-2-0 / MMA Marl [DE])
vs.
Jarjis Danho (0-0-0 / Mixfight Bielefeld [DE])
Reserve-Fight:
Admir Bogucanin (0-0-0 / Boxclub Nordend Offenbach [DE])
vs.
Arnold Lukynyuk (1-0-0 / Angelo Gym Enschede [NL])