tonyjas
24-01-2011, 12:51
Musab Uyauer (Dragon Gym) vs Mitch Velden (Fullcontact Rijswijk) ONBESLIST
Dylan v/d Hurk (Kyotogym) vs Ehyoup Karbach (Sportcentrum 010) WOP
Ajoub Zaaj (Oude westen) vs Tony Jas Junior (TB Den Haag) WOP
Nieuwelingen
Dave Nijhuis (VanDamgym) WOP VS. Panos Kotsonisos (Silentdragon Delft)
C-KLASSE
Ayoub Samadi (kamakura) vs Arnaud Bemond (oosterbaan gym)
Anouar Achkar (TB Den Haag) vs Ulisses Varela da Silva (Pattaya) WKO
Tariq Lyachau (Team Tekin) WOP vs Hicham Elarrasi (Topfighters)
Illias Yakoubi (Sportcentrum 010) vs Reduan Laarkoubi (TB-Den Haag) WOP
Sohrad Ajiz (Thai Gym) vs Nordin Enaansoun (Kassemgym) WOP
Kenneth Suzanna (Team Oosterbaan) vs Theo Enowassam (Fullkick Rijswijk) WOP
Dangelo Marshall (Team Slamm) vs Tony Jas (TB-denhaag) ONBESLIST
Zakaria (Oude westen) WOP vs Fouad Tahiri (Topfighters)
B-KLASSE
Wail Karroumi (Pendecar) vs ismael Ben Ali (TB Den Haag) WOP
Mischa Martironuan (Kamakura) WOP vs Juan Bol (Kyoto Gym)
Hicham Ben Said (Topfighters) vs Mohsin Droui (Sportcentrum 010) WOP
Moustapha Hachioui (Oude westen) vs Mounir Hazioun (Sportcentrum 010) WOP
Arthur Ashkul (Anatomy gym) WOPG vs Mourad Assbai ( Oude Westen)
A-KLASSE
Mettin Huizer (Boxing82) WKO vs Fred Dillewaard (TB-Den Haag)
Abid Boudhan (Pattaya) VS. Jesus di Semedo (Pendacar) 5x3 WOP
Dennis Stolzenbach (Siam-Gym) WOP VS. Raymon Bonte (Vandamgym) 3x3
Darryl Sichtman (Dragon Gym) WOP VS. Lindo Profas (TB-Den Haag) 3x3
Cenik Ali (Siam-Gym) WOP VS. Mitchel de Ligny (Chakuriki) 3x3
Stephane Susperregui (Fast Gym FR.) WOP VS. Michel Andrade (Goldenglory)
Nathan van ’t Hoff (Pattaya) VS. Hakan Aksoy (Siam-Gym) WOP 5x3 EURO TITEL WFCA -86,17
William Diender (Itsshowtime) WKO VS. Adil Boukhari (Sportcentrum 010) 3x3
Dylan v/d Hurk (Kyotogym) vs Ehyoup Karbach (Sportcentrum 010) WOP
Ajoub Zaaj (Oude westen) vs Tony Jas Junior (TB Den Haag) WOP
Nieuwelingen
Dave Nijhuis (VanDamgym) WOP VS. Panos Kotsonisos (Silentdragon Delft)
C-KLASSE
Ayoub Samadi (kamakura) vs Arnaud Bemond (oosterbaan gym)
Anouar Achkar (TB Den Haag) vs Ulisses Varela da Silva (Pattaya) WKO
Tariq Lyachau (Team Tekin) WOP vs Hicham Elarrasi (Topfighters)
Illias Yakoubi (Sportcentrum 010) vs Reduan Laarkoubi (TB-Den Haag) WOP
Sohrad Ajiz (Thai Gym) vs Nordin Enaansoun (Kassemgym) WOP
Kenneth Suzanna (Team Oosterbaan) vs Theo Enowassam (Fullkick Rijswijk) WOP
Dangelo Marshall (Team Slamm) vs Tony Jas (TB-denhaag) ONBESLIST
Zakaria (Oude westen) WOP vs Fouad Tahiri (Topfighters)
B-KLASSE
Wail Karroumi (Pendecar) vs ismael Ben Ali (TB Den Haag) WOP
Mischa Martironuan (Kamakura) WOP vs Juan Bol (Kyoto Gym)
Hicham Ben Said (Topfighters) vs Mohsin Droui (Sportcentrum 010) WOP
Moustapha Hachioui (Oude westen) vs Mounir Hazioun (Sportcentrum 010) WOP
Arthur Ashkul (Anatomy gym) WOPG vs Mourad Assbai ( Oude Westen)
A-KLASSE
Mettin Huizer (Boxing82) WKO vs Fred Dillewaard (TB-Den Haag)
Abid Boudhan (Pattaya) VS. Jesus di Semedo (Pendacar) 5x3 WOP
Dennis Stolzenbach (Siam-Gym) WOP VS. Raymon Bonte (Vandamgym) 3x3
Darryl Sichtman (Dragon Gym) WOP VS. Lindo Profas (TB-Den Haag) 3x3
Cenik Ali (Siam-Gym) WOP VS. Mitchel de Ligny (Chakuriki) 3x3
Stephane Susperregui (Fast Gym FR.) WOP VS. Michel Andrade (Goldenglory)
Nathan van ’t Hoff (Pattaya) VS. Hakan Aksoy (Siam-Gym) WOP 5x3 EURO TITEL WFCA -86,17
William Diender (Itsshowtime) WKO VS. Adil Boukhari (Sportcentrum 010) 3x3