GilbertYvelFan24
01-02-2011, 02:55
Hier seizoen 2.
Season 2
Lightweights
Joe Stevenson (UFC Record 8-6)
Gewonnen: Luke Cummo (TUF Finale), Yves Edwards, Dokonjonosuke Mishima, Melvin Guillard, Kurt Pellegrino, Gleison Tibau, Nate Diaz & Spencer Fisher.
Verloren: Josh Neer, BJ Penn (Titelgevecht), Kenny Florian, Diego Sanchez, George Sotiropoulos & Mac Danzig.
Luke Cummo (UFC Record 3-4)
Gewonnen: Jason von Flue, Josh Haynes & Edilberto de Oliveira.
Verloren: Joe Stevenson (TUF Finale), Jonathan Goulet, Luigi Fioravanti & Tamdan McCrory (werd gecut na dit gevecht).
Jason von Flue (UFC Record 1-2)
Gewonnen: Alex Karalexis
Verloren: Luke Cummo & Joe Riggs (werd gecut na dit gevecht)
Sammy Morgan (UFC Record 0-2)
Gewonnen: -
Verloren: Josh Burkman (werd gecut na dit gevecht) & Forrest Petz (werd opnieuw gecut).
Anthony Torres (UFC Record 1-1)
Gewonnen: Pat Healy
Verloren: Jess Liaudin (werd gecut na dit gevecht)
Jorge Gurgel (UFC Record 3-4)
Gewonnen: Danny Abbadi, Diego Saraiva & John Halverson
Verloren: Mark Hominick, Alvin Robinson, Cole Miller & Aaron Riley (werd gecut na dit gevecht)
Marcus Davis (UFC Record 9-6)
Gewonnen: Forrest Petz, Shonie Carter, Pete Spratt, Jason Tan, Paul Taylor, Jess Liaudin, Paul Kelly, Chris Lytle & Jonathan Goulet.
Verloren: Melvin Guillard, Mike Swick, Dan Hardy, Ben Saunders, Nate Diaz & Jeremy Stephens (werd gecut na dit gevecht).
Josh Burkman (UFC Record 5-5)
Gewonnen: Sammy Morgan, Drew Fickett, Josh Neer, Chad Reiner & Forrest Petz.
Verloren: Jon Fitch, Karo Parisyan, Mike Swick, Dustin Hazelett & Pete Sell (werd gecut na dit gevecht).
Melvin Guillard (UFC Record 9-4)
Gewonnen: Marcus Davis, Rick Davis, Gabe Ruediger, Dennis Siver, Gleison Tibau, Ronnys Torres, Waylon Lowe, Jeremy Stephens & Evan Dunham.
Verloren: Josh Neer, Joe Stevenson, Rich Clementi & Nate Diaz.
Heavyweights
Rashad Evans (UFC Record 10-1-1)
Gewonnen: Brad Imes (TUF Finale), Sam Hoger, Stephan Bonnar, Jason Lambert, Sean Salmon, Michael Bisping, Chuck Liddell, Forrest Griffin (Titelgevecht), Thiago Silva & Quinton Jackson.
Verloren: Lyoto Machida (Titelgevecht)
Gelijk: Tito Ortiz
Brad Imes (UFC Record 0-3)
Gewonnen: -
Verloren: Rashad Evans (TUF Finale), Dan Christison & Heath Herring (werd gecut na dit gevecht).
Seth Petruzelli (UFC Record 0-4)
Gewonnen: -
Verloren: Matt Hamill, Wilson Gouveia (werd gecut na dit gevecht), Ricardo Romero & Carlos Vemola (werd opnieuw gecut).
Keith Jardine (UFC Record 6-7)
Gewonnen: Kerry Schall, Mike Whitehead, Wilson Gouveia, Forrest Griffin, Chuck Liddell & Brandon Vera.
Verloren: Stephan Bonnar, Houston Alexander, Wanderlei Silva, Quinton Jackson, Thiago Silva, Ryan Bader & Matt Hamill (werd gecut na dit gevecht)
Mike Whitehead (UFC Record 0-1)
Gewonnen: -
Verloren: Keith Jardine (werd gecut na dit gevecht)
Dan Christison (UFC Record 1-1)
Gewonnen: Brad Imes
Verloren: Frank Mir (werd gecut na dit gevecht)
Tom Murphy (UFC Record 1-0)
Gewonnen: Icho Larenas (werd gecut na dit gevecht)
Verloren: -
Rob MacDonald (UFC Record 1-2)
Gewonnen: Kristian Rothaermel
Verloren: Jason Lambert & Eric Schafer (werd gecut na dit gevecht)
Kerry Schall (UFC Record 0-1)
Gewonnen: -
Verloren: Keith Jardine (werd gecut na dit gevecht)
Eli Joslin (UFC Record 0-0)
Verliet de show omdat hij er niet tegen kon dat hij 24 uur per dag werd gefilmd.
Conclusie :
Titelgevechten: 3. (Evans 2x & Stevenson 1x)
Kampioenen: 1. Evans (vs. Griffin UFC 92)
Nog steeds in UFC: 3. (Stevenson, Guillard & Evans)
Meeste gevechten: 15. Marcus Davis
Meeste wins: 10. Rashad Evans
Meeste (T)KO wins: 6. Melvin Guillard
Meeste Submission wins: 4. Joe Stevenson & Marcus Davis
Meeste Decision wins: 6. Rashad Evans
Season 2
Lightweights
Joe Stevenson (UFC Record 8-6)
Gewonnen: Luke Cummo (TUF Finale), Yves Edwards, Dokonjonosuke Mishima, Melvin Guillard, Kurt Pellegrino, Gleison Tibau, Nate Diaz & Spencer Fisher.
Verloren: Josh Neer, BJ Penn (Titelgevecht), Kenny Florian, Diego Sanchez, George Sotiropoulos & Mac Danzig.
Luke Cummo (UFC Record 3-4)
Gewonnen: Jason von Flue, Josh Haynes & Edilberto de Oliveira.
Verloren: Joe Stevenson (TUF Finale), Jonathan Goulet, Luigi Fioravanti & Tamdan McCrory (werd gecut na dit gevecht).
Jason von Flue (UFC Record 1-2)
Gewonnen: Alex Karalexis
Verloren: Luke Cummo & Joe Riggs (werd gecut na dit gevecht)
Sammy Morgan (UFC Record 0-2)
Gewonnen: -
Verloren: Josh Burkman (werd gecut na dit gevecht) & Forrest Petz (werd opnieuw gecut).
Anthony Torres (UFC Record 1-1)
Gewonnen: Pat Healy
Verloren: Jess Liaudin (werd gecut na dit gevecht)
Jorge Gurgel (UFC Record 3-4)
Gewonnen: Danny Abbadi, Diego Saraiva & John Halverson
Verloren: Mark Hominick, Alvin Robinson, Cole Miller & Aaron Riley (werd gecut na dit gevecht)
Marcus Davis (UFC Record 9-6)
Gewonnen: Forrest Petz, Shonie Carter, Pete Spratt, Jason Tan, Paul Taylor, Jess Liaudin, Paul Kelly, Chris Lytle & Jonathan Goulet.
Verloren: Melvin Guillard, Mike Swick, Dan Hardy, Ben Saunders, Nate Diaz & Jeremy Stephens (werd gecut na dit gevecht).
Josh Burkman (UFC Record 5-5)
Gewonnen: Sammy Morgan, Drew Fickett, Josh Neer, Chad Reiner & Forrest Petz.
Verloren: Jon Fitch, Karo Parisyan, Mike Swick, Dustin Hazelett & Pete Sell (werd gecut na dit gevecht).
Melvin Guillard (UFC Record 9-4)
Gewonnen: Marcus Davis, Rick Davis, Gabe Ruediger, Dennis Siver, Gleison Tibau, Ronnys Torres, Waylon Lowe, Jeremy Stephens & Evan Dunham.
Verloren: Josh Neer, Joe Stevenson, Rich Clementi & Nate Diaz.
Heavyweights
Rashad Evans (UFC Record 10-1-1)
Gewonnen: Brad Imes (TUF Finale), Sam Hoger, Stephan Bonnar, Jason Lambert, Sean Salmon, Michael Bisping, Chuck Liddell, Forrest Griffin (Titelgevecht), Thiago Silva & Quinton Jackson.
Verloren: Lyoto Machida (Titelgevecht)
Gelijk: Tito Ortiz
Brad Imes (UFC Record 0-3)
Gewonnen: -
Verloren: Rashad Evans (TUF Finale), Dan Christison & Heath Herring (werd gecut na dit gevecht).
Seth Petruzelli (UFC Record 0-4)
Gewonnen: -
Verloren: Matt Hamill, Wilson Gouveia (werd gecut na dit gevecht), Ricardo Romero & Carlos Vemola (werd opnieuw gecut).
Keith Jardine (UFC Record 6-7)
Gewonnen: Kerry Schall, Mike Whitehead, Wilson Gouveia, Forrest Griffin, Chuck Liddell & Brandon Vera.
Verloren: Stephan Bonnar, Houston Alexander, Wanderlei Silva, Quinton Jackson, Thiago Silva, Ryan Bader & Matt Hamill (werd gecut na dit gevecht)
Mike Whitehead (UFC Record 0-1)
Gewonnen: -
Verloren: Keith Jardine (werd gecut na dit gevecht)
Dan Christison (UFC Record 1-1)
Gewonnen: Brad Imes
Verloren: Frank Mir (werd gecut na dit gevecht)
Tom Murphy (UFC Record 1-0)
Gewonnen: Icho Larenas (werd gecut na dit gevecht)
Verloren: -
Rob MacDonald (UFC Record 1-2)
Gewonnen: Kristian Rothaermel
Verloren: Jason Lambert & Eric Schafer (werd gecut na dit gevecht)
Kerry Schall (UFC Record 0-1)
Gewonnen: -
Verloren: Keith Jardine (werd gecut na dit gevecht)
Eli Joslin (UFC Record 0-0)
Verliet de show omdat hij er niet tegen kon dat hij 24 uur per dag werd gefilmd.
Conclusie :
Titelgevechten: 3. (Evans 2x & Stevenson 1x)
Kampioenen: 1. Evans (vs. Griffin UFC 92)
Nog steeds in UFC: 3. (Stevenson, Guillard & Evans)
Meeste gevechten: 15. Marcus Davis
Meeste wins: 10. Rashad Evans
Meeste (T)KO wins: 6. Melvin Guillard
Meeste Submission wins: 4. Joe Stevenson & Marcus Davis
Meeste Decision wins: 6. Rashad Evans