HASSIE
02-02-2011, 15:57
Zondag 20februari organiseerd Gym Haarlem voor de 2e keer Haarlem fightnight , Zaal gaat open om 13:00 uur. De start van het gala is om 14:00 uur. Het wordt weer een groot spektakel met heel veel lokale vechters. De Hoofdpartij is een Nederlands titel gevecht tussen Remco de Vogel(Gym Haarlem) en Robert van Nimwegen(van Os Gym)
Remco de Vogel(Gym Haarlem vs Robert van Nimwegen Ned titel gevecht 63,50 kg A klasse
Nick beljaards(Gym Haarlem) vs Brahim Kamal(profe center) 66kg A klasse
Lorena Kleijn(Gym Haarlem) vd Samantha van Doorn(Colusseum) 54kg B klasse
Mourat Tounnouti(gym Haarlem) VS Karim Aberkan(Team Aberkan) 70kg B klasse
Nisvet Sivac(Gym Haarlem vs Jopie Schneider(van os Gym) 63,5 kg B klasse
Hamid Nouzadi(Top Team) vs Hannes Schneider(van Os Gym) 68kg B klasse
Kultekin Gumbul(vathorst) vs Asim Alikhan(Ajuau & Etta) 63,5 kg c klasse
Kevin hessling(Gym Haarlem) vs Saul Kruydenhof(second out) 74kg c klasse
Barry hensen (Gym Haarlem) vs Ilias Tounnouti(ffc) 77kg 77kg c klasse
Samir El Ouariachi(Gym Haarlem) vs umit Keskin(dragon Gym) C klasse 66,68kg c klasse
Robert de Vogel(Gym Haarlem) vs Maik Redan(Mike Gym) 60kg c klasse
Tom Bakker(Masive) vs Tom van Duivenvoorde(top team) 86kg c klasse
Kouwan Paryan(Twight gym) vs Mohamed souamm(Ajuau & Etta) 60kg c klasse
Mellony Geugjes(Mike gym vs Ilsury(second out) 53kg c klasse
Robert rozeboom(mike gym) vs Alex Gomes(rocky gym) 82kg n klasse
Leon Jonkman(bensalah gym) vs jimmy Eijk(afafa) 86kg n klasse
Ibrahim el Bouni(gym haarlem) vs Caner Top(rocky gym) 80kg n klasse
Kay bult(gym haarlem) vs Ozcagliyan serkan(dragon gym) 88kg n klasse
Omar Aumaj(gym haarlem) vs Sanrtino perez(afafa) 66,68kg n klasse
Badr Azaay vs Egin Tuna(dragon gym) 67kg n klasse
Danny v/d bergh(gym haarlem) vs Kenneth Deinum(Eagle gym) 82,55kg n klasse
jeroen van diemen(gym haarlem vs Medhi Babahani(Eagle gym) 72kg n klasse
Dio Wortman(gym haarlem) vs Harum arpacay(dragon gym) 78kg n klasse
Danny Blomvliet(Gym vogel) vs Mohammed Chennouf(ajuau etta) 62kg n klasse
Alexander Nijman(Vogel gym) vs Massaro(mike gym) 63,5kg n klasse
Angelique de Vogel(gym haarlem) vs Shannon Hoogendijk(benali gym) 45kg jeugd dame
Jessy Schneider(Gym haarlem) vs Jerremy Esche(twight gym) 60kg jeugd heren
Thymo van Zanten(mike gym) vs Toufik(second out) 56kg jeugd heren
Martijn Mulder(gym haarlem) vs TBA 69KG C KLASSE
Milou Froom(gym haarlem) vs TBA 55KG N klasse Dame
Rachel v/d Weiden(gym haarlem) vs TBA 70kg n klasse Dame
Isabelle keijser(mt gym) vs TBA 60kg n klasse Dame
Romy Does(Gym haarlem) vs TBA 44KG Dame jeugd 12jaar
Remco de Vogel(Gym Haarlem vs Robert van Nimwegen Ned titel gevecht 63,50 kg A klasse
Nick beljaards(Gym Haarlem) vs Brahim Kamal(profe center) 66kg A klasse
Lorena Kleijn(Gym Haarlem) vd Samantha van Doorn(Colusseum) 54kg B klasse
Mourat Tounnouti(gym Haarlem) VS Karim Aberkan(Team Aberkan) 70kg B klasse
Nisvet Sivac(Gym Haarlem vs Jopie Schneider(van os Gym) 63,5 kg B klasse
Hamid Nouzadi(Top Team) vs Hannes Schneider(van Os Gym) 68kg B klasse
Kultekin Gumbul(vathorst) vs Asim Alikhan(Ajuau & Etta) 63,5 kg c klasse
Kevin hessling(Gym Haarlem) vs Saul Kruydenhof(second out) 74kg c klasse
Barry hensen (Gym Haarlem) vs Ilias Tounnouti(ffc) 77kg 77kg c klasse
Samir El Ouariachi(Gym Haarlem) vs umit Keskin(dragon Gym) C klasse 66,68kg c klasse
Robert de Vogel(Gym Haarlem) vs Maik Redan(Mike Gym) 60kg c klasse
Tom Bakker(Masive) vs Tom van Duivenvoorde(top team) 86kg c klasse
Kouwan Paryan(Twight gym) vs Mohamed souamm(Ajuau & Etta) 60kg c klasse
Mellony Geugjes(Mike gym vs Ilsury(second out) 53kg c klasse
Robert rozeboom(mike gym) vs Alex Gomes(rocky gym) 82kg n klasse
Leon Jonkman(bensalah gym) vs jimmy Eijk(afafa) 86kg n klasse
Ibrahim el Bouni(gym haarlem) vs Caner Top(rocky gym) 80kg n klasse
Kay bult(gym haarlem) vs Ozcagliyan serkan(dragon gym) 88kg n klasse
Omar Aumaj(gym haarlem) vs Sanrtino perez(afafa) 66,68kg n klasse
Badr Azaay vs Egin Tuna(dragon gym) 67kg n klasse
Danny v/d bergh(gym haarlem) vs Kenneth Deinum(Eagle gym) 82,55kg n klasse
jeroen van diemen(gym haarlem vs Medhi Babahani(Eagle gym) 72kg n klasse
Dio Wortman(gym haarlem) vs Harum arpacay(dragon gym) 78kg n klasse
Danny Blomvliet(Gym vogel) vs Mohammed Chennouf(ajuau etta) 62kg n klasse
Alexander Nijman(Vogel gym) vs Massaro(mike gym) 63,5kg n klasse
Angelique de Vogel(gym haarlem) vs Shannon Hoogendijk(benali gym) 45kg jeugd dame
Jessy Schneider(Gym haarlem) vs Jerremy Esche(twight gym) 60kg jeugd heren
Thymo van Zanten(mike gym) vs Toufik(second out) 56kg jeugd heren
Martijn Mulder(gym haarlem) vs TBA 69KG C KLASSE
Milou Froom(gym haarlem) vs TBA 55KG N klasse Dame
Rachel v/d Weiden(gym haarlem) vs TBA 70kg n klasse Dame
Isabelle keijser(mt gym) vs TBA 60kg n klasse Dame
Romy Does(Gym haarlem) vs TBA 44KG Dame jeugd 12jaar