Dragon Tail
09-03-2011, 10:02
http://www.plaatjesupload.nl/bekijk/2011/03/08/1299607930-520.jpg (http://www.plaatjesupload.nl/bekijken/3591292.html)
Goedendag sportvrienden,
Hierbij de officiele poster van het evenement NPU Undisputed van 9 april 2011 in Almelo.
VIP-plaatsen zijn 60 euro per stuk. Hierbij zit men dichter bij het wedstrijdpodium en zijn eten en drank inbegrepen. Bestellingen en informatie via mail naar [email protected].
Vraag de deelnemende gyms naar de voorverkoopkaarten a 20 euro per stuk (kassa 25 euro).
NPU Non Plus Ultra fighting
---
OFFICIAL FIGHT CARD
MAINFIGHT MMA PRO
Heavyweight: Jessie Gibbs - Team Agua VS Dean Frenk - Tatsujin Dojo Nijmegen
MAINCARD MMA PRO ULTRA
Middleweight: Jermain Voetman - Team Hans Vos VS Twan van Buuren - Team Duncan
Welterweight: Jawaad Hussein - Kops Gym VS Abi el Khalfi - Team Topfighter (Belgium)
Lightweight: Alex Becker - X-Fight Fight Fabrik Bremerhaven (Germany) VS Jelle Arts - Team Topfighter (Belgium)
MUAYTHAI B
Junior Welterweight: Jackie Dings - Golden Glory Helmond VS Benjamin Malekzadeh - MT Dortmund (Germany)
UNDERCARD MMA AMATEUR PLUS
Heavyweight: Arya Hoesseini - Kops Gym VS Maikel Zegers - Hoyer's Gym
Light Heavyweight: Gerwin Lubbelinkhof - Scorpio Gym VS Peter Neplach - Team Duncan
- Henry Heinhuis - Team Aerts VS Olaf Cordemeyer - Team Schreiber
- Donovan Panayiotis - BJJ Purmerend VS Sait Esen - MMA Almere
Middleweight: Yassin Irim - Zaanse Gym VS Paul Wijgergangs - Van Buel Sports
- Andy Gravee - Hoyer's Gym VS Arthur Lafertin - Team Topfighter (Belgium)
- Pieter Moore - Team Schreiber VS Mario van der Reij - Team SuperPro
- Glenn Dierckx -Team Topfighter (Belgium) VS Paulo Boer - Aihato
- Carlo Rumokoy - Scorpio Gym VS Jeffrey Rooze - Van Os Gym Alkmaar
Welterweight: Andreas Kooistra - Team Duncan VS Daniel Timmermans - Van Buel Sports
- Martijn Emonds - Team Calmaro VS Darius de Vries - Team Hans Vos
- Ricardo van Veelen - Team Schreiber VS Yona Koko - KMP Gym (Belgium)
- Yara Busropan - FYF Inc. VS Quincy Makatita - Koi MMA
Lightweight
- Dave van Dijen - Cool Gym VS Hakar Sidik - Team Duncan
- John van Kempen - Cool Gym VS Danny Schreurs - Hoyer's Gym
- Carlos Schram - CK Team (Belgium) VS Thijs Tesulima - Team Duncan
- Floris vd Blom - Team Aerts VS Dominique Dijksterhuis - Dipanegara Gym
- Isa bashirov - Team Topfighter (België) VS Ivan Diaz - Team Rude
Featherweight: Thomas Uylenbroek - BJJ Purmerend VS Jip Phillips - Team Duncan
- Denny Peters - Hoyer's Gym VS Nico Verresen - CK Team (Belgium)
- Francois Fakkes - Team SuperPro VS Arshin Deghanie - R-Grip
Bantamweight: Santiago Jordan - Team Calmaro VS Michel Santing - Team Chakwauw
And many more interesting amateur matches...
NPU - Non Plus Ultra fighting
Goedendag sportvrienden,
Hierbij de officiele poster van het evenement NPU Undisputed van 9 april 2011 in Almelo.
VIP-plaatsen zijn 60 euro per stuk. Hierbij zit men dichter bij het wedstrijdpodium en zijn eten en drank inbegrepen. Bestellingen en informatie via mail naar [email protected].
Vraag de deelnemende gyms naar de voorverkoopkaarten a 20 euro per stuk (kassa 25 euro).
NPU Non Plus Ultra fighting
---
OFFICIAL FIGHT CARD
MAINFIGHT MMA PRO
Heavyweight: Jessie Gibbs - Team Agua VS Dean Frenk - Tatsujin Dojo Nijmegen
MAINCARD MMA PRO ULTRA
Middleweight: Jermain Voetman - Team Hans Vos VS Twan van Buuren - Team Duncan
Welterweight: Jawaad Hussein - Kops Gym VS Abi el Khalfi - Team Topfighter (Belgium)
Lightweight: Alex Becker - X-Fight Fight Fabrik Bremerhaven (Germany) VS Jelle Arts - Team Topfighter (Belgium)
MUAYTHAI B
Junior Welterweight: Jackie Dings - Golden Glory Helmond VS Benjamin Malekzadeh - MT Dortmund (Germany)
UNDERCARD MMA AMATEUR PLUS
Heavyweight: Arya Hoesseini - Kops Gym VS Maikel Zegers - Hoyer's Gym
Light Heavyweight: Gerwin Lubbelinkhof - Scorpio Gym VS Peter Neplach - Team Duncan
- Henry Heinhuis - Team Aerts VS Olaf Cordemeyer - Team Schreiber
- Donovan Panayiotis - BJJ Purmerend VS Sait Esen - MMA Almere
Middleweight: Yassin Irim - Zaanse Gym VS Paul Wijgergangs - Van Buel Sports
- Andy Gravee - Hoyer's Gym VS Arthur Lafertin - Team Topfighter (Belgium)
- Pieter Moore - Team Schreiber VS Mario van der Reij - Team SuperPro
- Glenn Dierckx -Team Topfighter (Belgium) VS Paulo Boer - Aihato
- Carlo Rumokoy - Scorpio Gym VS Jeffrey Rooze - Van Os Gym Alkmaar
Welterweight: Andreas Kooistra - Team Duncan VS Daniel Timmermans - Van Buel Sports
- Martijn Emonds - Team Calmaro VS Darius de Vries - Team Hans Vos
- Ricardo van Veelen - Team Schreiber VS Yona Koko - KMP Gym (Belgium)
- Yara Busropan - FYF Inc. VS Quincy Makatita - Koi MMA
Lightweight
- Dave van Dijen - Cool Gym VS Hakar Sidik - Team Duncan
- John van Kempen - Cool Gym VS Danny Schreurs - Hoyer's Gym
- Carlos Schram - CK Team (Belgium) VS Thijs Tesulima - Team Duncan
- Floris vd Blom - Team Aerts VS Dominique Dijksterhuis - Dipanegara Gym
- Isa bashirov - Team Topfighter (België) VS Ivan Diaz - Team Rude
Featherweight: Thomas Uylenbroek - BJJ Purmerend VS Jip Phillips - Team Duncan
- Denny Peters - Hoyer's Gym VS Nico Verresen - CK Team (Belgium)
- Francois Fakkes - Team SuperPro VS Arshin Deghanie - R-Grip
Bantamweight: Santiago Jordan - Team Calmaro VS Michel Santing - Team Chakwauw
And many more interesting amateur matches...
NPU - Non Plus Ultra fighting