Richelieu
27-03-2011, 20:16
1 Joey van Welie (Twight Gym) 15 jaar 68 kg vs Salko Dzino (MTF Assen) 14 jaar 70 kg Nw-MTK 3 x 1 J-Heren -70 kg
2 Michel Draaijer (Team Knaap) 19 jaar 63 kg vs GianCarlo Fransiska (SC Tapilatu) 17 jaar 63 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -63 kg
3 Tommy Gellkom (Saban Gym) 79 kg vs Temme Sikkema (Hakiro Gym) 78 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -80 kg
4 Karim Lamlaika (Mejiro Gym Frl.) 69 kg vs Chris Sass (Loasana Gym) 70 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -70 kg
5 Gino van Petersen (Team Bergtop) 93 kg vs Karim Doudouh (Baguala Gym Assen) 91 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -92,5 kg
6 Remon vd Meulen (Mejiro Gym Frl.) 63,5 kg vs Ammar Hamza (Team Nebbe Ciric) 65 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -65 kg
7 Ronnie Moes (Moksha Gym) 24 jaar 76 kg vs Jan Cor Tel (Team Schilt Zuidlaren) 76 kg C-MTK 3 x 2 Heren -76,2 kg
8 Marko de Boer (Team Simon v/d Veen) 91,5 kg vs Jacques Verhoeven (KB Vries) 93 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -92,5 kg
9 Brendan Barsema (Loasana Gym) 68 kg vs Dennis Smit (Mejiro Gym Frl.) 67 kg C-MTK 3 x 2 Heren -70 kg
10 Devon Leeuwin (Continental/FFC) 72,5 kg vs Erwin van der Belt (MT Hoogeveen) 72,5 kg C-MTK 3 x 2 Heren -72,5 kg
11 Issa (Saban Gym) 64,5 kg vs Oscar Hooi (Baguala Gym Groningen) 65 kg C-MTK 3 x 2 Heren -65 kg
12 Mohamed Zoubeiri (Simson Gym)17 jr 61 kg vs Pascal Koster (KB Groningen) 16 jaar 61 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -62 kg
13 Rob Kottrik (Garuda Gym) 83 kg vs Sandro (Loasana Gym) 83 kg C-MTK 3 x 2 Heren -84 kg
14 Peter Woldendorp (Hakiro Gym) 72 kg vs Randy van As (Baguala Gym Groningen) 72 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -72 kg
15 Papuna Margvelasvili (Tooy Gym) 63,5 kg vs Kamel Nuweif (Team Nebbe Ciric) 65 kg B-MTK 5 x 2 Heren -65 kg
16 TBA vs Isai Aerts (Loasana Gym) 63 kg B-MTK 5 x 2 Heren -63 kg
17 Mervin Bosman (Moksha Gym) 22 jaar 83 kg vs Dik Ten Oever (KB Vries) 84 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -84 kg
18 Danny Hoving (Tooy Gym) 74 kg vs Gokay Yagmur (KB Groningen) 75 kg B-MTK 5 x 2 Heren -75 kg
PAUZE & HOOFDPROGRAMMA
19 Joy Simson (Simson Gym) 16 jaar 57 kg vs Remmelt Top (Lomulder MT) 16 jaar. 58 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren 58 kg
20 Karim Akdim (Downhat Gym) 74 kg vs Ferran Singa (Baguala Gym Groningen) 71 kg C-MTK 3 x 2 Heren -72,5 kg
21 Sarah Debaieb (Simson Gym) 61 kg vs Rachel Adamus (Aihato) 61 kg B-MTK 5 x 2 Dames -61 kg
22 Ervet Manga (Tooy Gym) 73 kg vs Django Tomasoa (Elsomo) 73 kg B-MTK 5 x 2 Heren -74 kg
23 Taoufik Benhaddou (Garuda Gym) 110 kg vs Colin George (Saban Gym) 103,4 kg B-MTK 5 x 2 Heren +95 kg
24 Ilias Bouanani (Choy Bo) 68 kg vs Romar Quandt (KB Groningen) 70 kg B-MTK 5 x 2 Heren -70 kg
25 Regilio Hospers (Twight Gym) 82 kg vs Bernardus van Maaren (Aihato) 79 kg C-MTK 3 x 2 Heren -82,5 kg
26 Ibrahim Aarab (Vos Gym) 110 kg vs Patrick Veenstra (Elsomo) 105 kg B-K1 3 x 3 Heren +95 kg
27 Candied van de Ven (SC Zandvoort) 83 kg vs Jermain Voetman (Team Hans Vos) 83 kg MMA PRO Heren -83 kg
28 Niels Wilmink (Team Schilt Zuidlaren) 78 kg vs Hicham Tayebi (KB Groningen) 77 kg B-MTK 5 x 2 Heren -78 kg
29 Romano Morjoner (Twight Gym) 70 kg vs Melih Ay (Saban Gym) 70 kg A-K1 3 x 3 Heren -70 kg
30 Anzor Shihabahov (Continental/FFC) 100 kg vs Reduan Cairo (Team Slamm) 100 kg A-K1 3 x 3 Heren +95 kg
31 Miles Simson (Vos Gym) 70 kg vs Beau Kapila (Aihato) 68 kg A-K1 3 x 3 Heren -70 kg
32 Sultan Kasanow (Cecene Ringer) 96 kg vs Michael Knaap (Team Knaap) 100 kg MMA PRO Heren +95 kg
33 Enrique Zowa (Simson Gym) 100 kg vs Mikael Duut (KB Groningen) 102 kg A-K1 3 x 3 Heren +95 kg
2 Michel Draaijer (Team Knaap) 19 jaar 63 kg vs GianCarlo Fransiska (SC Tapilatu) 17 jaar 63 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -63 kg
3 Tommy Gellkom (Saban Gym) 79 kg vs Temme Sikkema (Hakiro Gym) 78 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -80 kg
4 Karim Lamlaika (Mejiro Gym Frl.) 69 kg vs Chris Sass (Loasana Gym) 70 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -70 kg
5 Gino van Petersen (Team Bergtop) 93 kg vs Karim Doudouh (Baguala Gym Assen) 91 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -92,5 kg
6 Remon vd Meulen (Mejiro Gym Frl.) 63,5 kg vs Ammar Hamza (Team Nebbe Ciric) 65 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -65 kg
7 Ronnie Moes (Moksha Gym) 24 jaar 76 kg vs Jan Cor Tel (Team Schilt Zuidlaren) 76 kg C-MTK 3 x 2 Heren -76,2 kg
8 Marko de Boer (Team Simon v/d Veen) 91,5 kg vs Jacques Verhoeven (KB Vries) 93 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -92,5 kg
9 Brendan Barsema (Loasana Gym) 68 kg vs Dennis Smit (Mejiro Gym Frl.) 67 kg C-MTK 3 x 2 Heren -70 kg
10 Devon Leeuwin (Continental/FFC) 72,5 kg vs Erwin van der Belt (MT Hoogeveen) 72,5 kg C-MTK 3 x 2 Heren -72,5 kg
11 Issa (Saban Gym) 64,5 kg vs Oscar Hooi (Baguala Gym Groningen) 65 kg C-MTK 3 x 2 Heren -65 kg
12 Mohamed Zoubeiri (Simson Gym)17 jr 61 kg vs Pascal Koster (KB Groningen) 16 jaar 61 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -62 kg
13 Rob Kottrik (Garuda Gym) 83 kg vs Sandro (Loasana Gym) 83 kg C-MTK 3 x 2 Heren -84 kg
14 Peter Woldendorp (Hakiro Gym) 72 kg vs Randy van As (Baguala Gym Groningen) 72 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -72 kg
15 Papuna Margvelasvili (Tooy Gym) 63,5 kg vs Kamel Nuweif (Team Nebbe Ciric) 65 kg B-MTK 5 x 2 Heren -65 kg
16 TBA vs Isai Aerts (Loasana Gym) 63 kg B-MTK 5 x 2 Heren -63 kg
17 Mervin Bosman (Moksha Gym) 22 jaar 83 kg vs Dik Ten Oever (KB Vries) 84 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren -84 kg
18 Danny Hoving (Tooy Gym) 74 kg vs Gokay Yagmur (KB Groningen) 75 kg B-MTK 5 x 2 Heren -75 kg
PAUZE & HOOFDPROGRAMMA
19 Joy Simson (Simson Gym) 16 jaar 57 kg vs Remmelt Top (Lomulder MT) 16 jaar. 58 kg Nw-MTK 3 x 1,5 Heren 58 kg
20 Karim Akdim (Downhat Gym) 74 kg vs Ferran Singa (Baguala Gym Groningen) 71 kg C-MTK 3 x 2 Heren -72,5 kg
21 Sarah Debaieb (Simson Gym) 61 kg vs Rachel Adamus (Aihato) 61 kg B-MTK 5 x 2 Dames -61 kg
22 Ervet Manga (Tooy Gym) 73 kg vs Django Tomasoa (Elsomo) 73 kg B-MTK 5 x 2 Heren -74 kg
23 Taoufik Benhaddou (Garuda Gym) 110 kg vs Colin George (Saban Gym) 103,4 kg B-MTK 5 x 2 Heren +95 kg
24 Ilias Bouanani (Choy Bo) 68 kg vs Romar Quandt (KB Groningen) 70 kg B-MTK 5 x 2 Heren -70 kg
25 Regilio Hospers (Twight Gym) 82 kg vs Bernardus van Maaren (Aihato) 79 kg C-MTK 3 x 2 Heren -82,5 kg
26 Ibrahim Aarab (Vos Gym) 110 kg vs Patrick Veenstra (Elsomo) 105 kg B-K1 3 x 3 Heren +95 kg
27 Candied van de Ven (SC Zandvoort) 83 kg vs Jermain Voetman (Team Hans Vos) 83 kg MMA PRO Heren -83 kg
28 Niels Wilmink (Team Schilt Zuidlaren) 78 kg vs Hicham Tayebi (KB Groningen) 77 kg B-MTK 5 x 2 Heren -78 kg
29 Romano Morjoner (Twight Gym) 70 kg vs Melih Ay (Saban Gym) 70 kg A-K1 3 x 3 Heren -70 kg
30 Anzor Shihabahov (Continental/FFC) 100 kg vs Reduan Cairo (Team Slamm) 100 kg A-K1 3 x 3 Heren +95 kg
31 Miles Simson (Vos Gym) 70 kg vs Beau Kapila (Aihato) 68 kg A-K1 3 x 3 Heren -70 kg
32 Sultan Kasanow (Cecene Ringer) 96 kg vs Michael Knaap (Team Knaap) 100 kg MMA PRO Heren +95 kg
33 Enrique Zowa (Simson Gym) 100 kg vs Mikael Duut (KB Groningen) 102 kg A-K1 3 x 3 Heren +95 kg