PDA

View Full Version : Uitslagen DDFN 27 Maart Zaandam



Nolimit
28-03-2011, 13:41
Abdel Farisi (Days Gym) N-klasse Jeugd vs Berkai (Van de Hammen)
Winnaar Abdel omdat schouder van Berkai in de tweede ronde uit de kom schoot

Hicham Marabou (Pancration) N kl vs Leon vd Meer ( Messive Gym)
Hicham WOP na een spetterende partij waarin beiden alles gaven.
In de derderonde kreeg Hicham een Officiele Waarschuwing 1 Leon een keer acht tellen.

Godwin (Thaiboxing Den Haag )N kl vs Owura Apiak (Bensalah Gym)
Owura WOP

Naim Farhou (Pancration) N kl vs Redouan Ballouti Zaanse Gym)
Naim WOP

Medrien van Bergen (Petres) N kl vs Soufian El Hak (MTK)
Medrien WOP

Elnur Gadimov (Messive Gym) C kl vs Said Bagci (Beast of the East)
Omstreden Draw

Mohammed Badissi (Tijarti ) Mekthoup Cullei (Vos)
Badissi WOP

Tarik (TB Den Haag) vs Hassan El Haddad (Kops Gym)
Hassan WOP

Samir el Jot Team Amrani C-kl vs Ismail Miskin (Days Gym)
Samir WOP

Issam Salmi (MTK) N kl vs Ruiz Lagadau (Pancration)
Issam WOP


Barry van Dam (Bari Gym) N kl vs Clyde Lont (Ringfighter Gym)
Lont WOP

Brahim Kalla (Vos) N kl vs Mark vd Griend (Gym Vogel)
Kallah WOP

Gilberto van Es (Pancration) C kl vs Yassin Sulejman (Petres)
Gilberto WOP

Sahin Kocku (Beast of the East) B kl vs Eyevan Danenberg Petres)
Eyevan winnaar door opgave omdat Sahin zijn knie verdraaide in de derde ronde

Bas vd Kroon (Bari Gym) N kl vs Mads van Liempd Bensalah
Bas vd Kroon WOP

Zakaria Talebi (Amrani) C kl vs Daniel Kaag (Petres)
Zakaria WOP

Tyjani Beztati (Pancration) Jeugd Super Prestige Belt 5x1 vs Marcel Hadjali (Kings Gym Bottrop Germany)
Tyjani winnaar door diskwalificatie na 30 sec in de derde wegens herhalde malen een elleboog naar het hoofd make.

Brian van Gog (Ringfighter Gym) N kl vs Mehdi Babakhani (Eagle Gym)
Mehdi WOP

Fred Hadders (United Gym) N kl vs Lloyd Hydar ( Bonjaski Academy)
Lloyd WOP

Hamza Essali (Amrani) B kl vs Jernildo Kershout (Gunyar)
Hamza WOP

Brandon Richardson (Vos) B kl vs Fathi Cam (van Os Gym)
Fathi winnaar TKO na 52 sec in de derde ronde door RSC na 2 x acht tellen en vrijwel geen verdediging meer
Khalid |Farah (Kops ) B kl vs Dicky de Goede (Pancration)
Onbeslist. Beste partij van de avond.

Flemming Asjes (Rumah Gym) B kl vs Joey Kaptein- Echter Continental
Flemming WOP

HalfAmazing
29-03-2011, 10:03
Yo Patrick,

Komen de foto's van de avond ook nog op Mixfight...?

Thanks! :thup: