Nolimit
28-03-2011, 12:41
Abdel Farisi (Days Gym) N-klasse Jeugd vs Berkai (Van de Hammen)
Winnaar Abdel omdat schouder van Berkai in de tweede ronde uit de kom schoot
Hicham Marabou (Pancration) N kl vs Leon vd Meer ( Messive Gym)
Hicham WOP na een spetterende partij waarin beiden alles gaven.
In de derderonde kreeg Hicham een Officiele Waarschuwing 1 Leon een keer acht tellen.
Godwin (Thaiboxing Den Haag )N kl vs Owura Apiak (Bensalah Gym)
Owura WOP
Naim Farhou (Pancration) N kl vs Redouan Ballouti Zaanse Gym)
Naim WOP
Medrien van Bergen (Petres) N kl vs Soufian El Hak (MTK)
Medrien WOP
Elnur Gadimov (Messive Gym) C kl vs Said Bagci (Beast of the East)
Omstreden Draw
Mohammed Badissi (Tijarti ) Mekthoup Cullei (Vos)
Badissi WOP
Tarik (TB Den Haag) vs Hassan El Haddad (Kops Gym)
Hassan WOP
Samir el Jot Team Amrani C-kl vs Ismail Miskin (Days Gym)
Samir WOP
Issam Salmi (MTK) N kl vs Ruiz Lagadau (Pancration)
Issam WOP
Barry van Dam (Bari Gym) N kl vs Clyde Lont (Ringfighter Gym)
Lont WOP
Brahim Kalla (Vos) N kl vs Mark vd Griend (Gym Vogel)
Kallah WOP
Gilberto van Es (Pancration) C kl vs Yassin Sulejman (Petres)
Gilberto WOP
Sahin Kocku (Beast of the East) B kl vs Eyevan Danenberg Petres)
Eyevan winnaar door opgave omdat Sahin zijn knie verdraaide in de derde ronde
Bas vd Kroon (Bari Gym) N kl vs Mads van Liempd Bensalah
Bas vd Kroon WOP
Zakaria Talebi (Amrani) C kl vs Daniel Kaag (Petres)
Zakaria WOP
Tyjani Beztati (Pancration) Jeugd Super Prestige Belt 5x1 vs Marcel Hadjali (Kings Gym Bottrop Germany)
Tyjani winnaar door diskwalificatie na 30 sec in de derde wegens herhalde malen een elleboog naar het hoofd make.
Brian van Gog (Ringfighter Gym) N kl vs Mehdi Babakhani (Eagle Gym)
Mehdi WOP
Fred Hadders (United Gym) N kl vs Lloyd Hydar ( Bonjaski Academy)
Lloyd WOP
Hamza Essali (Amrani) B kl vs Jernildo Kershout (Gunyar)
Hamza WOP
Brandon Richardson (Vos) B kl vs Fathi Cam (van Os Gym)
Fathi winnaar TKO na 52 sec in de derde ronde door RSC na 2 x acht tellen en vrijwel geen verdediging meer
Khalid |Farah (Kops ) B kl vs Dicky de Goede (Pancration)
Onbeslist. Beste partij van de avond.
Flemming Asjes (Rumah Gym) B kl vs Joey Kaptein- Echter Continental
Flemming WOP
Winnaar Abdel omdat schouder van Berkai in de tweede ronde uit de kom schoot
Hicham Marabou (Pancration) N kl vs Leon vd Meer ( Messive Gym)
Hicham WOP na een spetterende partij waarin beiden alles gaven.
In de derderonde kreeg Hicham een Officiele Waarschuwing 1 Leon een keer acht tellen.
Godwin (Thaiboxing Den Haag )N kl vs Owura Apiak (Bensalah Gym)
Owura WOP
Naim Farhou (Pancration) N kl vs Redouan Ballouti Zaanse Gym)
Naim WOP
Medrien van Bergen (Petres) N kl vs Soufian El Hak (MTK)
Medrien WOP
Elnur Gadimov (Messive Gym) C kl vs Said Bagci (Beast of the East)
Omstreden Draw
Mohammed Badissi (Tijarti ) Mekthoup Cullei (Vos)
Badissi WOP
Tarik (TB Den Haag) vs Hassan El Haddad (Kops Gym)
Hassan WOP
Samir el Jot Team Amrani C-kl vs Ismail Miskin (Days Gym)
Samir WOP
Issam Salmi (MTK) N kl vs Ruiz Lagadau (Pancration)
Issam WOP
Barry van Dam (Bari Gym) N kl vs Clyde Lont (Ringfighter Gym)
Lont WOP
Brahim Kalla (Vos) N kl vs Mark vd Griend (Gym Vogel)
Kallah WOP
Gilberto van Es (Pancration) C kl vs Yassin Sulejman (Petres)
Gilberto WOP
Sahin Kocku (Beast of the East) B kl vs Eyevan Danenberg Petres)
Eyevan winnaar door opgave omdat Sahin zijn knie verdraaide in de derde ronde
Bas vd Kroon (Bari Gym) N kl vs Mads van Liempd Bensalah
Bas vd Kroon WOP
Zakaria Talebi (Amrani) C kl vs Daniel Kaag (Petres)
Zakaria WOP
Tyjani Beztati (Pancration) Jeugd Super Prestige Belt 5x1 vs Marcel Hadjali (Kings Gym Bottrop Germany)
Tyjani winnaar door diskwalificatie na 30 sec in de derde wegens herhalde malen een elleboog naar het hoofd make.
Brian van Gog (Ringfighter Gym) N kl vs Mehdi Babakhani (Eagle Gym)
Mehdi WOP
Fred Hadders (United Gym) N kl vs Lloyd Hydar ( Bonjaski Academy)
Lloyd WOP
Hamza Essali (Amrani) B kl vs Jernildo Kershout (Gunyar)
Hamza WOP
Brandon Richardson (Vos) B kl vs Fathi Cam (van Os Gym)
Fathi winnaar TKO na 52 sec in de derde ronde door RSC na 2 x acht tellen en vrijwel geen verdediging meer
Khalid |Farah (Kops ) B kl vs Dicky de Goede (Pancration)
Onbeslist. Beste partij van de avond.
Flemming Asjes (Rumah Gym) B kl vs Joey Kaptein- Echter Continental
Flemming WOP