Ellen
01-04-2011, 12:23
Bijgaand de update voor het gala van Team Schreiber, zondag 17 april. Lees alles aub goed door.
BELANGRIJKE INFORMATIE:
-Adres: Eendrachtstraat 5, Wormer
-Wegen van 12.00-13.30 uur
-Zaal open 13.30 uur
-Start gala 14.30 uur
-Kaarten aan de deur €15
MATCHES tot dusver
Hrach Darpinyan Team Schreiber MMA Prof -95 kg Markus ‘Arashi’ Hipp Team Arashi
Anissa Haddaoui Team Schreiber A-klasse 66.68 kg Dolly MacBean Ropie Gym
Ismael Ezzalagui Red Nose Gym BE C-klasse 95 kg Adil Boularouz Mejiro FRL
Redouan Lakoubi TB Den Haag C-klasse 76.20 kg Wim Hiemenz FFC
Levi Kuyken SportAcademy BE C-klasse 76.20 kg Vincent Jubitana FFC
Johannes Huisman TeamGiessen 16jr C-klasse 63.50 kg Anouar ElJoubie TB Den Haag 18 jr
Tarik Solomeo TB Den Haag N-klasse 86.18 kg Armin Garbavci Team vd Giessen
Lloyd Hydar Bonjasky Academy N-klasse 76,20 kg Godwin Fry TB Den Haag
Orlando Prins Team vd Giessen N-klasse 72.57 kg Rick Spoor Team Schreiber
Dado Garbavci Team vd Giessen 16 jr N-klasse 69.85 kg Regilio vd Ent SportsArt 16 jr
Jamal Kawakibi Ben Ali/Najim N-klasse 69.85 kg Karim Lamlaika Mejiro FRL
Sonny van Soest Team Ben Ali Najim N-klasse 69.85 kg Donovan Hilgen FFC
Robin Eikenboom Team Schreiber N-klasse 66,68 kg Michael Wouters SportAcademy BE
Omar el Hadoewie TB Den Haag N-klasse 63.50 kg Looai Almouqabil Mejiro FRL
Sandra van Dorland Leroy Kaestner N-klasse 55.34 kg Kim Homan Team vd Giessen
Melissa Ryder Team vd Giessen 15 jr JEUGD 71 kg Sidney Beets Team Schreiber 13 jr
Jeffrey Clarck Bonjasky Academy 15 jr JEUGD 66 kg Dylan Ryder Team vd Giessen 15 jr
Emil Wolt Team vd Giessen 15 jr JEUGD 63 kg Hakar Esmael Mejiro FRL 15 jr
Bart Steltenpool Team Schreiber MMA 85 kg Jermain de Weerd FFC
Spyros (achternm) Shaolin Ryu MMA 81 kg Bart Molenaar MMA Volendam
Bart Dekker SportsArt MMA 80 kg Pieter Moore Team Schreiber
Tunk Tol MMA Volendam MMA 79 kg Armand Erfmann CCFL Almere
Gio Rodriquez BJJ Purmerend MMA 79 kg Laurent Lesseigne Red Nose Gym BE
Elon Timmerman Tabonon Zwolle MMA 73 kg Patrick Jonk MMA V’dam
Ricardo van Veelen Team Schreiber MMA 73 kg Mauricio Overman MMA V’dam
Vechters gezocht!
Douli Chen FFC B-klasse 76.20 kg..........eind b
Eline Vergouw Team Schreiber C-klasse 79.38 kg……..dame
Dwane Noordzee FFC C-klasse 69.85 kg................4 c…..
Guido Reijne Team Schreiber MMA 95+ kg……..105 kg…0-0-0
Olaf Cordemeijer Team Schreiber MMA 85 kg…1-0-0……….
Ibrahim Sellak Team Schreiber MMA 72 kg...........................
Mitchell Cadeau Shaolin Ryu MMA 62 kg………0-0-0.....
Nick Rodriquez Team Schreiber 13 jr JEUGD 65 kg…..0-2-0……..
Tot 17 April in Wormer!
Met vriendelijke groet,
Irma Verhoeff - Team Schreiber
Ellen Bruins - Fightsport Matchmaking
Email: [email protected]
Website: Fightsport Matchmaking - zoekwoorden (http://www.fightsport-matchmaking.com)
FIGHTSPORT MATCHMAKING IS SPONSORED BY CUSLEY BOXING GEAR Cusley | Fight Wear (http://www.cusley.com)
BELANGRIJKE INFORMATIE:
-Adres: Eendrachtstraat 5, Wormer
-Wegen van 12.00-13.30 uur
-Zaal open 13.30 uur
-Start gala 14.30 uur
-Kaarten aan de deur €15
MATCHES tot dusver
Hrach Darpinyan Team Schreiber MMA Prof -95 kg Markus ‘Arashi’ Hipp Team Arashi
Anissa Haddaoui Team Schreiber A-klasse 66.68 kg Dolly MacBean Ropie Gym
Ismael Ezzalagui Red Nose Gym BE C-klasse 95 kg Adil Boularouz Mejiro FRL
Redouan Lakoubi TB Den Haag C-klasse 76.20 kg Wim Hiemenz FFC
Levi Kuyken SportAcademy BE C-klasse 76.20 kg Vincent Jubitana FFC
Johannes Huisman TeamGiessen 16jr C-klasse 63.50 kg Anouar ElJoubie TB Den Haag 18 jr
Tarik Solomeo TB Den Haag N-klasse 86.18 kg Armin Garbavci Team vd Giessen
Lloyd Hydar Bonjasky Academy N-klasse 76,20 kg Godwin Fry TB Den Haag
Orlando Prins Team vd Giessen N-klasse 72.57 kg Rick Spoor Team Schreiber
Dado Garbavci Team vd Giessen 16 jr N-klasse 69.85 kg Regilio vd Ent SportsArt 16 jr
Jamal Kawakibi Ben Ali/Najim N-klasse 69.85 kg Karim Lamlaika Mejiro FRL
Sonny van Soest Team Ben Ali Najim N-klasse 69.85 kg Donovan Hilgen FFC
Robin Eikenboom Team Schreiber N-klasse 66,68 kg Michael Wouters SportAcademy BE
Omar el Hadoewie TB Den Haag N-klasse 63.50 kg Looai Almouqabil Mejiro FRL
Sandra van Dorland Leroy Kaestner N-klasse 55.34 kg Kim Homan Team vd Giessen
Melissa Ryder Team vd Giessen 15 jr JEUGD 71 kg Sidney Beets Team Schreiber 13 jr
Jeffrey Clarck Bonjasky Academy 15 jr JEUGD 66 kg Dylan Ryder Team vd Giessen 15 jr
Emil Wolt Team vd Giessen 15 jr JEUGD 63 kg Hakar Esmael Mejiro FRL 15 jr
Bart Steltenpool Team Schreiber MMA 85 kg Jermain de Weerd FFC
Spyros (achternm) Shaolin Ryu MMA 81 kg Bart Molenaar MMA Volendam
Bart Dekker SportsArt MMA 80 kg Pieter Moore Team Schreiber
Tunk Tol MMA Volendam MMA 79 kg Armand Erfmann CCFL Almere
Gio Rodriquez BJJ Purmerend MMA 79 kg Laurent Lesseigne Red Nose Gym BE
Elon Timmerman Tabonon Zwolle MMA 73 kg Patrick Jonk MMA V’dam
Ricardo van Veelen Team Schreiber MMA 73 kg Mauricio Overman MMA V’dam
Vechters gezocht!
Douli Chen FFC B-klasse 76.20 kg..........eind b
Eline Vergouw Team Schreiber C-klasse 79.38 kg……..dame
Dwane Noordzee FFC C-klasse 69.85 kg................4 c…..
Guido Reijne Team Schreiber MMA 95+ kg……..105 kg…0-0-0
Olaf Cordemeijer Team Schreiber MMA 85 kg…1-0-0……….
Ibrahim Sellak Team Schreiber MMA 72 kg...........................
Mitchell Cadeau Shaolin Ryu MMA 62 kg………0-0-0.....
Nick Rodriquez Team Schreiber 13 jr JEUGD 65 kg…..0-2-0……..
Tot 17 April in Wormer!
Met vriendelijke groet,
Irma Verhoeff - Team Schreiber
Ellen Bruins - Fightsport Matchmaking
Email: [email protected]
Website: Fightsport Matchmaking - zoekwoorden (http://www.fightsport-matchmaking.com)
FIGHTSPORT MATCHMAKING IS SPONSORED BY CUSLEY BOXING GEAR Cusley | Fight Wear (http://www.cusley.com)