ambasadeur
07-04-2011, 10:13
25 April 2 e Paasdag Te Westervoort Line up
Dion Staring (the Soldier)Nederland vs Ruda Kriz - Tjechie
- wereld Titel Gevecht Mma zwaargewicht WFCA -
Boy Boy (black Octopus) Vs Samir Al Mansouri
-Kb Arnhem -Muay Thai 5x3 84kg- team Beast of The east -
Muhammet Karakaya(Turkije) vs Amir dragan(Duitsland)
-Team Born2Fight- mma Prof95 kg-Team mma spirit -
Wesley Quint-bullys gym-Tatsujin-MMA 76kg-VS- Karim-KB Arnhem -
Boy reuvers -Tatsujin dojo nijmegen -MMA 65KG-VS -Alex Dal -Bully's Gym-Tatsujin
Emad Habouch-Budaya-Bkl 70 kg-VSHaschmi Kasrioui -elotmani gym
Zivvie Sabiet-Kangal-Bkl 90kg-VS-kordinan Scharla-Athletics Sport
MO LIMI-MOHAMEDGYM-Ckl 74kg -VS-Nasr Bouwart-Budaya
Andreas Bastron -Athletics Sport -Ckl 76kg-Vs-Hadou akrim-Omar Gym
Souhail Bounjouai -Team X- plosion-Ckl 68kg-VSDeniz Cakmak-Duran Gym
Leen Mulder-Bully's gym-Ckl Zwaargewicht-VS-Karim Salmi -elotmani gym
Lyon Baracho-Team edhardt-Ckl 62kg-VS-Samed Stokey-Team X- plosion
Rodrigo Feirrera-Chakuriki / Xena Sports-Ckl 72kg-Vs-Ahmed Stitou -elotmani gym
Eugenne da Costa-Team edhardt-Ckl 61 kg- Jusuf Mujahid -Mattiz Gym
Salim Chougrani-Oude Westen-Ckl 66kg-VS-Fabio Eduardo de Sousa -Chakuriki / Xena Sports
Ferhat-Team Akdeniz-Nkl 71 kg-VS-Evert Jan -KB Arnhem
H'sher Omar Qreb-Chikara-Nkl 76kg-VS-Hekim Katmis-Team Akdeniz
Burak Ozyurek-Team Born2Fight- Nkl 83 kg-VS-Kostya Stelmashchuk-Chikara
MO OULAD HADDOU-MOHAMEDGYM-Nkl 75kg-VS-Ludo Notermans- Alken gym
Iliass-MTK-Gym-Nkl 79kg-VSBart Jessen-Alken gym
issam Salmi-MTK-Gym-Nkl 71kg-VS-Boubaker El Bakouri-Fight Gym Venlo
Donovan v/d Zand -Team kuster- Jkl 54 kg-VS-Mustafa Barlas -Beast of the east
Galip -Bully's Gym Arnhem-Nkl 74kg-VS-Jeremy Koot-Team edhardt
Ilham Barghoul -mattiz gym-dame nkl 58 kg- VS-Cagla Acar -Athletics Sport
Azedin Yaagouby-Team edhardt- Nkl 75kg-Vs-Adnan Subasic -Athletics Sport
Janhmark Trimon-Team edhardt- Nkl 57kg-VS-Mohamed Taleb-Oude Westen
Guno Pique-Team edhardt-Nkl 69kg-VS-Khalid El Bakouri-Fight Gym Venlo
yordam mishev-mt ichiban-Nkl 67 kg-VS-Alouis Kortland-Team edhardt
Ferry Vervuurt -Chakuriki / Xena Sports-Nkl 78kg-VS-Maarten roode-Beast of the east
Marinus Boer-oude Westen-Nkl 72kg-VS-Niels Verstegen-Fight Gym Venlo
Yannick Frins-Sportschool Haberland -Nkl 68 kg-Vs-Abdelahad Elghanmi-Fight Gym Venlo
ilyas azdidi -Omar Gym-Jkl 72kg-VS-Jay Grondman-Team kuster
Erxhan Aslani-Fight Gym Venlo-Jkl 69KG-VS-rachid bouraarassi-Omar Gym
Alex Zimmerman-Duran Gym-Nkl 77kg-VS-jasin lees -Mattiz Gym
Osman-Omar Gym-Nkl 95 kg-VS-alex-MTC v Dams
Yassin Ekmekci -Team F.F.A-Nkl 61kg -VS-Ilham bargoual -Mattiz Gym
Dion Staring (the Soldier)Nederland vs Ruda Kriz - Tjechie
- wereld Titel Gevecht Mma zwaargewicht WFCA -
Boy Boy (black Octopus) Vs Samir Al Mansouri
-Kb Arnhem -Muay Thai 5x3 84kg- team Beast of The east -
Muhammet Karakaya(Turkije) vs Amir dragan(Duitsland)
-Team Born2Fight- mma Prof95 kg-Team mma spirit -
Wesley Quint-bullys gym-Tatsujin-MMA 76kg-VS- Karim-KB Arnhem -
Boy reuvers -Tatsujin dojo nijmegen -MMA 65KG-VS -Alex Dal -Bully's Gym-Tatsujin
Emad Habouch-Budaya-Bkl 70 kg-VSHaschmi Kasrioui -elotmani gym
Zivvie Sabiet-Kangal-Bkl 90kg-VS-kordinan Scharla-Athletics Sport
MO LIMI-MOHAMEDGYM-Ckl 74kg -VS-Nasr Bouwart-Budaya
Andreas Bastron -Athletics Sport -Ckl 76kg-Vs-Hadou akrim-Omar Gym
Souhail Bounjouai -Team X- plosion-Ckl 68kg-VSDeniz Cakmak-Duran Gym
Leen Mulder-Bully's gym-Ckl Zwaargewicht-VS-Karim Salmi -elotmani gym
Lyon Baracho-Team edhardt-Ckl 62kg-VS-Samed Stokey-Team X- plosion
Rodrigo Feirrera-Chakuriki / Xena Sports-Ckl 72kg-Vs-Ahmed Stitou -elotmani gym
Eugenne da Costa-Team edhardt-Ckl 61 kg- Jusuf Mujahid -Mattiz Gym
Salim Chougrani-Oude Westen-Ckl 66kg-VS-Fabio Eduardo de Sousa -Chakuriki / Xena Sports
Ferhat-Team Akdeniz-Nkl 71 kg-VS-Evert Jan -KB Arnhem
H'sher Omar Qreb-Chikara-Nkl 76kg-VS-Hekim Katmis-Team Akdeniz
Burak Ozyurek-Team Born2Fight- Nkl 83 kg-VS-Kostya Stelmashchuk-Chikara
MO OULAD HADDOU-MOHAMEDGYM-Nkl 75kg-VS-Ludo Notermans- Alken gym
Iliass-MTK-Gym-Nkl 79kg-VSBart Jessen-Alken gym
issam Salmi-MTK-Gym-Nkl 71kg-VS-Boubaker El Bakouri-Fight Gym Venlo
Donovan v/d Zand -Team kuster- Jkl 54 kg-VS-Mustafa Barlas -Beast of the east
Galip -Bully's Gym Arnhem-Nkl 74kg-VS-Jeremy Koot-Team edhardt
Ilham Barghoul -mattiz gym-dame nkl 58 kg- VS-Cagla Acar -Athletics Sport
Azedin Yaagouby-Team edhardt- Nkl 75kg-Vs-Adnan Subasic -Athletics Sport
Janhmark Trimon-Team edhardt- Nkl 57kg-VS-Mohamed Taleb-Oude Westen
Guno Pique-Team edhardt-Nkl 69kg-VS-Khalid El Bakouri-Fight Gym Venlo
yordam mishev-mt ichiban-Nkl 67 kg-VS-Alouis Kortland-Team edhardt
Ferry Vervuurt -Chakuriki / Xena Sports-Nkl 78kg-VS-Maarten roode-Beast of the east
Marinus Boer-oude Westen-Nkl 72kg-VS-Niels Verstegen-Fight Gym Venlo
Yannick Frins-Sportschool Haberland -Nkl 68 kg-Vs-Abdelahad Elghanmi-Fight Gym Venlo
ilyas azdidi -Omar Gym-Jkl 72kg-VS-Jay Grondman-Team kuster
Erxhan Aslani-Fight Gym Venlo-Jkl 69KG-VS-rachid bouraarassi-Omar Gym
Alex Zimmerman-Duran Gym-Nkl 77kg-VS-jasin lees -Mattiz Gym
Osman-Omar Gym-Nkl 95 kg-VS-alex-MTC v Dams
Yassin Ekmekci -Team F.F.A-Nkl 61kg -VS-Ilham bargoual -Mattiz Gym