Dragon Tail
11-04-2011, 13:16
Uitslagen: NPU Undisputed - Octagon Fights 9 april 2011, Almelo, Holland
Partij 1. Jip Philips - Team Duncan vs. Alex Dal - Tatsujin Dojo Arnhem/Bullys Gym
Winnaar door submission Alex Dal
Partij 2:
Amir Niknam Sanjigen vs. Jamie Bouhuys Hoyers Gym
Draw
Partij 3:
Camille Parisius Tatsujin Dojo Nijmegen vs. Bart Breugem Team Duncan
WOP Camille Parisius
Partij 4:
Ozkan Kecik Tatsujin Dojo Goor vs. Alex Gert X-Fight Mixfight Bad Salzuflen (Germany)
WOP Alex Gert
Partij 5:
Jeroen Oost Tatsujin Dojo Arnhem/Bullys Gym vs. Paul Wijgergangs Van Buel Sports
WKO Jeroen Oost
Partij 6:
Donovan Panayiotis BJJ Purmerend vs. Sadiq Saemari Team Duncan
Draw
Partij 7:
Gerrit Beumer Scorpio Gym vs. Bojan Lejic - Tatsuijin Dojo Nijmegen
WOP Bojan Lejic
Partij 8:
Yassin Irim Zaanse Gym vs. Nik Kadariya Team MFA
WMI Yassin Irim
Partij 9:
Mustafa Kazmaz Scorpio Gym vs. Danny Richards CCFL Almere
DRAW
Partij 10:
Santiago Jordan Team Calmaro vs. Michel Santing Team Chakwauw
Winnaar door submission Santiago Jordan
Partij 11:
Arman Erfman CCFL Almere vs. Joost Fiole Koryukan Dojo
Winnaar door submission Joost Fiole
Partij 12:
Francois Fakkers Team SuperPro vs. Boy Reuvers Tatsujin Dojo Nijmegen
WOP Boy Reuvers
Partij 13:
Thomas Uylenbroek BJJ Purmerend vs. Denny Peters Hoyers Gym
WOP Denny Peters
Partij 14:
John van Kempen Cool Gym vs. Thijs Tesulima Team Duncan
WOP Thijs Tesulima
Partij 15:
Guillermo Ronodimedjo MMA Emmen vs. Isa Bashirov Team Topfighter (Belgium)
Winnaar door diskwalificatie Guillermo Ronodimedjo
Partij 16:
Dave van Dijen Cool Gym vs. Hakar Sidik Team Duncan
WKO Hakar Sidik
Partij 17:
David Evers SportsArt vs. Quincy Makatita Koi MMA
Winnaar door submission David Evers
Partij 18:
Ricardo van Veelen Team Schreiber vs. Andreas Kooistra Team Duncan
Winnaar op submission Ricardo van Veelen.
Partij 19:
Paulo Boer Aihato vs. Glenn Dierckx Team Topfighter (Belgium)
Winnaar door submission Glenn Dierckx
Partij 20:
Pieter Moore Team Schreiber vs. Mario van der Reij Team SuperPro
WOP Pieter Moore
Partij 21:
Bart Dekker SportsArt MMA vs. Vince Roelandschap - CCFL Almere
WMI Bart Dekker
Partij 22:
Henry Heinhuis Team Aerts vs. Olaf Cordemeyer Team Schreiber
WOP Henry Heinhuis
Partij 23:
Kamil Sauter Sportschule Asia Ratingen (Germany) vs. Alex Becker X-Fight Fabrik Bremerhaven (Germany)
WOP Kamil Sauter
Partij 24:
Adam Mutaliev Team Topfighter (Belgium) vs. Twan van Buuren Team Duncan
Winnaar door submission Adam Mutaliev
Partij 1. Jip Philips - Team Duncan vs. Alex Dal - Tatsujin Dojo Arnhem/Bullys Gym
Winnaar door submission Alex Dal
Partij 2:
Amir Niknam Sanjigen vs. Jamie Bouhuys Hoyers Gym
Draw
Partij 3:
Camille Parisius Tatsujin Dojo Nijmegen vs. Bart Breugem Team Duncan
WOP Camille Parisius
Partij 4:
Ozkan Kecik Tatsujin Dojo Goor vs. Alex Gert X-Fight Mixfight Bad Salzuflen (Germany)
WOP Alex Gert
Partij 5:
Jeroen Oost Tatsujin Dojo Arnhem/Bullys Gym vs. Paul Wijgergangs Van Buel Sports
WKO Jeroen Oost
Partij 6:
Donovan Panayiotis BJJ Purmerend vs. Sadiq Saemari Team Duncan
Draw
Partij 7:
Gerrit Beumer Scorpio Gym vs. Bojan Lejic - Tatsuijin Dojo Nijmegen
WOP Bojan Lejic
Partij 8:
Yassin Irim Zaanse Gym vs. Nik Kadariya Team MFA
WMI Yassin Irim
Partij 9:
Mustafa Kazmaz Scorpio Gym vs. Danny Richards CCFL Almere
DRAW
Partij 10:
Santiago Jordan Team Calmaro vs. Michel Santing Team Chakwauw
Winnaar door submission Santiago Jordan
Partij 11:
Arman Erfman CCFL Almere vs. Joost Fiole Koryukan Dojo
Winnaar door submission Joost Fiole
Partij 12:
Francois Fakkers Team SuperPro vs. Boy Reuvers Tatsujin Dojo Nijmegen
WOP Boy Reuvers
Partij 13:
Thomas Uylenbroek BJJ Purmerend vs. Denny Peters Hoyers Gym
WOP Denny Peters
Partij 14:
John van Kempen Cool Gym vs. Thijs Tesulima Team Duncan
WOP Thijs Tesulima
Partij 15:
Guillermo Ronodimedjo MMA Emmen vs. Isa Bashirov Team Topfighter (Belgium)
Winnaar door diskwalificatie Guillermo Ronodimedjo
Partij 16:
Dave van Dijen Cool Gym vs. Hakar Sidik Team Duncan
WKO Hakar Sidik
Partij 17:
David Evers SportsArt vs. Quincy Makatita Koi MMA
Winnaar door submission David Evers
Partij 18:
Ricardo van Veelen Team Schreiber vs. Andreas Kooistra Team Duncan
Winnaar op submission Ricardo van Veelen.
Partij 19:
Paulo Boer Aihato vs. Glenn Dierckx Team Topfighter (Belgium)
Winnaar door submission Glenn Dierckx
Partij 20:
Pieter Moore Team Schreiber vs. Mario van der Reij Team SuperPro
WOP Pieter Moore
Partij 21:
Bart Dekker SportsArt MMA vs. Vince Roelandschap - CCFL Almere
WMI Bart Dekker
Partij 22:
Henry Heinhuis Team Aerts vs. Olaf Cordemeyer Team Schreiber
WOP Henry Heinhuis
Partij 23:
Kamil Sauter Sportschule Asia Ratingen (Germany) vs. Alex Becker X-Fight Fabrik Bremerhaven (Germany)
WOP Kamil Sauter
Partij 24:
Adam Mutaliev Team Topfighter (Belgium) vs. Twan van Buuren Team Duncan
Winnaar door submission Adam Mutaliev