E.Ouwerkerk
06-05-2011, 23:55
Wedstrijdopbouw ,,A night to remember'' 7 mei Dudok Arena H,sum
Voorprogamma start 16.30 uur!!!!!!!
**************Blauwe hoek***************Rode hoek****************
1)Darius de Vries(Hans Vos) v.s.Mark van Rooy(Fightclub.G)Boksen 3x2 77kg
2)Aissai Sakali(Gym Brussel)v.s. Arthur Ides(s.s.Kops)Boksen 3x2 69kg
3)Anne Kaminga(Hans Vos)v.s.Romy Does(Gym haarlem) 5x1 beneluxtitel.12jr 47kg
4)Merijn Bischoff(Fightclub Gorinchem)v.s.Laurens Esche(Fighters at work)Nw 73kg
5)Braim Messaoudi(Gym Brussel)v.s.Rachid el Massaoudi(Simson Gym)Nw 75kg
6)Sabrine Uitendaal(Fiona Lampers)v.s. Eva Bakker(Hejena Gym) C 66kg
7)...........................(Cees Bezems)v.s. Regilio Hospers(Fighters at work) C 82,5 kg
8)Christiaan Pastoor(s.s.Kops) v.s. Johan Muis(Ouwerkerk/Chabrani)3x1min K.B.
Hoofdprogamma start 19.00 uur!!!!!!!
1) Derrick Grip(Loyd v Dams)v.s. Gert Dijkman(Hejena Gym) C 100+
2) Soufian Hammami(Gym Brussel)v.s. Bilal Hannun(v.d.Vathorst)B 5x2 63kg
3)Cauis Gabriel(Celen Gym)v.s. Rocky v.d Bunt(Bodyplan) B 5x2 70kg
4) Shalon Simmons (Vos Gym)v.s. Salva Guerrero(Young Warriors) C 60kg
5) Balhor Nassim(Gym Brussel)v.s. Jimmy v Bemmelen(Hejena Gym) C 95kg
6) Hesdey v Assen(team Slamm)v.s. Kamal Chabrani(Real Fighters)A 3x3 70kg
7) Gerald Zwane(Panthera Gym)v.s. Tommy Walraven(team Walraven)A 3x3 80kg
__________________________________________________ ________________
PAUZE PAUZE PAUZE PAUZE
__________________________________________________ ________________
8) Deston Geerlings(Simson Gym)v.s. Mike Sprangh(Kimekai Gym) C 75kg
9) Ramin Rezai(F.P.A.)v.s. Huseyin Baskurt(Chabrani Gym) A 3x3 74kg
10)Youssef Akninkh(team Slamm)v.s.Fran Palenzuela(Real Fighters) A 3x3 71kg
11) Samir Zahraoui(Fightclub Gorinchem) ershad Azizi (F.P.A.) B 5x2 70kg
12) Miles Simson(Vos Gym/Real Fighters) v.s. Hicham Boukhari(the Colosseum)A 3x3 72kg
13) Errol Koning(Ropie Gym) v.s. Khalid Chabrani(Real Fighters)NL titelgevecht 5x3 76kg
14) Michael Smit(Hejena Gym) v.s. Fred Sikking(Vos Gym)NL titelgevecht 5x3 82,5kg
organisatie Real Fighters. onder auspicien van de W.M.T.A
B-kl =5x2 met knieen naar het hoofd en met de clinch.
A-kl 3x3 = K-1 regels.
A-kl titelgevecht is 5x3 met clinch.
Lees aub de reglementen van de WMTA door,zodat we daar geen
misverstanden over kunnen krijgen.
Voorprogamma start 16.30 uur!!!!!!!
**************Blauwe hoek***************Rode hoek****************
1)Darius de Vries(Hans Vos) v.s.Mark van Rooy(Fightclub.G)Boksen 3x2 77kg
2)Aissai Sakali(Gym Brussel)v.s. Arthur Ides(s.s.Kops)Boksen 3x2 69kg
3)Anne Kaminga(Hans Vos)v.s.Romy Does(Gym haarlem) 5x1 beneluxtitel.12jr 47kg
4)Merijn Bischoff(Fightclub Gorinchem)v.s.Laurens Esche(Fighters at work)Nw 73kg
5)Braim Messaoudi(Gym Brussel)v.s.Rachid el Massaoudi(Simson Gym)Nw 75kg
6)Sabrine Uitendaal(Fiona Lampers)v.s. Eva Bakker(Hejena Gym) C 66kg
7)...........................(Cees Bezems)v.s. Regilio Hospers(Fighters at work) C 82,5 kg
8)Christiaan Pastoor(s.s.Kops) v.s. Johan Muis(Ouwerkerk/Chabrani)3x1min K.B.
Hoofdprogamma start 19.00 uur!!!!!!!
1) Derrick Grip(Loyd v Dams)v.s. Gert Dijkman(Hejena Gym) C 100+
2) Soufian Hammami(Gym Brussel)v.s. Bilal Hannun(v.d.Vathorst)B 5x2 63kg
3)Cauis Gabriel(Celen Gym)v.s. Rocky v.d Bunt(Bodyplan) B 5x2 70kg
4) Shalon Simmons (Vos Gym)v.s. Salva Guerrero(Young Warriors) C 60kg
5) Balhor Nassim(Gym Brussel)v.s. Jimmy v Bemmelen(Hejena Gym) C 95kg
6) Hesdey v Assen(team Slamm)v.s. Kamal Chabrani(Real Fighters)A 3x3 70kg
7) Gerald Zwane(Panthera Gym)v.s. Tommy Walraven(team Walraven)A 3x3 80kg
__________________________________________________ ________________
PAUZE PAUZE PAUZE PAUZE
__________________________________________________ ________________
8) Deston Geerlings(Simson Gym)v.s. Mike Sprangh(Kimekai Gym) C 75kg
9) Ramin Rezai(F.P.A.)v.s. Huseyin Baskurt(Chabrani Gym) A 3x3 74kg
10)Youssef Akninkh(team Slamm)v.s.Fran Palenzuela(Real Fighters) A 3x3 71kg
11) Samir Zahraoui(Fightclub Gorinchem) ershad Azizi (F.P.A.) B 5x2 70kg
12) Miles Simson(Vos Gym/Real Fighters) v.s. Hicham Boukhari(the Colosseum)A 3x3 72kg
13) Errol Koning(Ropie Gym) v.s. Khalid Chabrani(Real Fighters)NL titelgevecht 5x3 76kg
14) Michael Smit(Hejena Gym) v.s. Fred Sikking(Vos Gym)NL titelgevecht 5x3 82,5kg
organisatie Real Fighters. onder auspicien van de W.M.T.A
B-kl =5x2 met knieen naar het hoofd en met de clinch.
A-kl 3x3 = K-1 regels.
A-kl titelgevecht is 5x3 met clinch.
Lees aub de reglementen van de WMTA door,zodat we daar geen
misverstanden over kunnen krijgen.