Hans Vos
24-07-2011, 19:00
MATCHMAKING 15 OKTOBER UITHUIZEN RUMBLE OF THE NORTH
NOG DIVERSE VECHTERS GEZOCHT ;
als u vechter heeft die de lege plaatsen kunnen invullen dan graag dmv een mail naar ;
[email protected] met hun naam record leeftijd en gewicht .
1 twan v buuren(team duncan) vs jermain voetman(team hans vos) mma-pro ned titel -82.55kg
2 kamran aminzadeh (hamburg) vs symen v ieperen(fc gorichem ) B-klasse 100 kg
3 bart mulder (team schilt-gg) vs django v rijn ( team hans vos) N-klasse 84 kg
4 can perk (hamburg) vs richard kaauw (team schilt-gg) C-klasse 80 kg
5 mayari mailoa (r de wilde) vs jurgen eerkens (viriya gym ) C-klasse 79 kg
6 luuk v meegen ( fc gorichem) vs darius de vries (team hans vos) C klasse boksen 76 kg
7 leon zadeh (hamburg) vs dennis oosting (team knaap) C klasse 63 kg
8 fathey tanburah (hamburg) vs m vd geest (r de wilde) C klasse 67 kg
9 wigen (vd giesen) vs marcel dijstra (team hans vos) N klasse 74 kg
10 askan gohar (hamburg) vs ............................................ B klasse 70 kg
11........................................ vs wesley verheul (team baguala) N klasse 92 kg
PAUZE
12 angie kasimovicz (mt duisburg) vs anne kamminga (team hans vos) europese jeugdtitel 48.99 kg
13 armin grabavci (vd giessen) vs ........................................ mma amateur(oude regels) 86 kg
14 .........................................vs martijn dijkema (team hans vos) jeugd 13 jr 51 kg
15 ........................................ vs stanley heersema (team baguala) N klasse 85 kg
16 charrisa kallenkoot(team schilt) vs .................................................. . jeugd/dame 15 jr 60 kg
17 ............................................. vs arie v roessel (viriya gym) C klasse 114 kg
18 pieter vd wal (fc gorichem) vs hessel (team hans vos) N klasse boksen 69 kg
19 ............................................vs aras ali ( team baguala) N klasse 17 jr -65 kg
20 .......................................vs wesley ketting(team hans vos ) jeugd 14 jr 54 kg
21 .......................................vs piet (team knaap) jeugd 7 jr 20 kg
22 felicia knaap(team knaap) vs tessa dijkema (team hans vos) jeugd 50 kg
23 pierre langkau( mt duisburg) vs................................................ .................... N klasse 70 kg
24 tiffany kallenkoot ( team schilt) vs .................................................. . Jeugd/dame 11 jr 34 kg
25 .................................................. ................vs yan bolhuis (team hans vos) jeugd 12jr 40 kg
NOG DIVERSE VECHTERS GEZOCHT ;
als u vechter heeft die de lege plaatsen kunnen invullen dan graag dmv een mail naar ;
[email protected] met hun naam record leeftijd en gewicht .
1 twan v buuren(team duncan) vs jermain voetman(team hans vos) mma-pro ned titel -82.55kg
2 kamran aminzadeh (hamburg) vs symen v ieperen(fc gorichem ) B-klasse 100 kg
3 bart mulder (team schilt-gg) vs django v rijn ( team hans vos) N-klasse 84 kg
4 can perk (hamburg) vs richard kaauw (team schilt-gg) C-klasse 80 kg
5 mayari mailoa (r de wilde) vs jurgen eerkens (viriya gym ) C-klasse 79 kg
6 luuk v meegen ( fc gorichem) vs darius de vries (team hans vos) C klasse boksen 76 kg
7 leon zadeh (hamburg) vs dennis oosting (team knaap) C klasse 63 kg
8 fathey tanburah (hamburg) vs m vd geest (r de wilde) C klasse 67 kg
9 wigen (vd giesen) vs marcel dijstra (team hans vos) N klasse 74 kg
10 askan gohar (hamburg) vs ............................................ B klasse 70 kg
11........................................ vs wesley verheul (team baguala) N klasse 92 kg
PAUZE
12 angie kasimovicz (mt duisburg) vs anne kamminga (team hans vos) europese jeugdtitel 48.99 kg
13 armin grabavci (vd giessen) vs ........................................ mma amateur(oude regels) 86 kg
14 .........................................vs martijn dijkema (team hans vos) jeugd 13 jr 51 kg
15 ........................................ vs stanley heersema (team baguala) N klasse 85 kg
16 charrisa kallenkoot(team schilt) vs .................................................. . jeugd/dame 15 jr 60 kg
17 ............................................. vs arie v roessel (viriya gym) C klasse 114 kg
18 pieter vd wal (fc gorichem) vs hessel (team hans vos) N klasse boksen 69 kg
19 ............................................vs aras ali ( team baguala) N klasse 17 jr -65 kg
20 .......................................vs wesley ketting(team hans vos ) jeugd 14 jr 54 kg
21 .......................................vs piet (team knaap) jeugd 7 jr 20 kg
22 felicia knaap(team knaap) vs tessa dijkema (team hans vos) jeugd 50 kg
23 pierre langkau( mt duisburg) vs................................................ .................... N klasse 70 kg
24 tiffany kallenkoot ( team schilt) vs .................................................. . Jeugd/dame 11 jr 34 kg
25 .................................................. ................vs yan bolhuis (team hans vos) jeugd 12jr 40 kg