payap
19-08-2011, 23:18
Op zaterdagavond 27 augustus 2011 zal Curaçao Rumble plaats vinden in het auditorium van de International School Curaçao. Het programma zal bestaan uit bokspartijen onder auspicien van de Curaçaose Amateur Boks Associatie (CABA), waarbij boksers uit Curaçao het zullen opnemen tegen boksers uit o.a. Aruba, Bonaire en Nederland. Verder staat MMA (Mixed Martial Arts), onder auspicien van CUMAFE (Curacao Martial Arts Federation), op het programma en muzikale optredens.
http://i577.photobucket.com/albums/ss220/MixfightReporters/FlyerCuracaoRumble.jpg
Openingsceremonie met o.a. Brassband J's Dream Revolution
Box Ladies
Ziziani Fluoania (Baas Sports) vs Nelly Hariquez (Thai Flying Dragon)
Box welterweight
Jemuel Cleofa (Baas Sports Curacao) vs Mikel Mercera (Bonaire)
Box welterweight
Kelien Pengel (Thai Flying Dragon Curacao) vs Kevin Lee (Aruba). Stand-by: Gionny Koeyers (Baas Sports Curacao)
Box Lightheavyweight
Raul Franciska (Baas Sports Curacao) vs Kyle Janzen (Bonaire). Stand-by: Braizel Crispulo (Baas Sports Curacao)
Optreden Crystal Dreamz
MMA Bantamweight.
Andre Alias (Baas Sports) vs Tico Lynch (Undisputed Soldiers)
MMA Lightweight.
Jairzinho Kowsoleea (KickBoxing Attaf) vs Jenco Maduro (World Class Jiu Jitsu).
MMA Middleweight.
Raeyhon Peterson (Baas Sports) vs Daniel Yung (Defy Limits Kapap & MMA).
MMA Middleweight.
Cesar Gonzalez (R-Grip Shooto gym) vs Haidar Alexander (Undisputed Soldiers).
Stand-by: Mohamed Hussein (Baas Sports)
MMA Heavyweight.
Rob Gogulski (Baas Sports) vs David Manuel (Thai Flying Dragon).
Optreden Los BK-Clan
Box lightweight
Porres Sarabia (Baas Sports Curacao) vs Shaedemir Jansen (Aruba)
Box Middleweight
Stephen Nahr (Baas Sports Curacao) vs Adrian Albertz (Aruba)
Box lightweight
Justin Gogulski (Baas Sports Curacao) vs Shawn Ray Koolman (Aruba)
Box heavyweight
Judrison van Sichem (Thai Flying Dragon Curacao) vs Raymon Erberveld (Netherlands). Stand-by: Carlos Netto (Baas Sports)
Box lightweight
Argenio Pieters (Baas Sports Curacao) vs Efi-Jimmy Croes (Aruba)
http://i577.photobucket.com/albums/ss220/MixfightReporters/FlyerCuracaoRumble.jpg
Openingsceremonie met o.a. Brassband J's Dream Revolution
Box Ladies
Ziziani Fluoania (Baas Sports) vs Nelly Hariquez (Thai Flying Dragon)
Box welterweight
Jemuel Cleofa (Baas Sports Curacao) vs Mikel Mercera (Bonaire)
Box welterweight
Kelien Pengel (Thai Flying Dragon Curacao) vs Kevin Lee (Aruba). Stand-by: Gionny Koeyers (Baas Sports Curacao)
Box Lightheavyweight
Raul Franciska (Baas Sports Curacao) vs Kyle Janzen (Bonaire). Stand-by: Braizel Crispulo (Baas Sports Curacao)
Optreden Crystal Dreamz
MMA Bantamweight.
Andre Alias (Baas Sports) vs Tico Lynch (Undisputed Soldiers)
MMA Lightweight.
Jairzinho Kowsoleea (KickBoxing Attaf) vs Jenco Maduro (World Class Jiu Jitsu).
MMA Middleweight.
Raeyhon Peterson (Baas Sports) vs Daniel Yung (Defy Limits Kapap & MMA).
MMA Middleweight.
Cesar Gonzalez (R-Grip Shooto gym) vs Haidar Alexander (Undisputed Soldiers).
Stand-by: Mohamed Hussein (Baas Sports)
MMA Heavyweight.
Rob Gogulski (Baas Sports) vs David Manuel (Thai Flying Dragon).
Optreden Los BK-Clan
Box lightweight
Porres Sarabia (Baas Sports Curacao) vs Shaedemir Jansen (Aruba)
Box Middleweight
Stephen Nahr (Baas Sports Curacao) vs Adrian Albertz (Aruba)
Box lightweight
Justin Gogulski (Baas Sports Curacao) vs Shawn Ray Koolman (Aruba)
Box heavyweight
Judrison van Sichem (Thai Flying Dragon Curacao) vs Raymon Erberveld (Netherlands). Stand-by: Carlos Netto (Baas Sports)
Box lightweight
Argenio Pieters (Baas Sports Curacao) vs Efi-Jimmy Croes (Aruba)