Hans Vos
02-09-2011, 17:35
1 Twan v Buuren (team duncan) vs Jermain Voetman (team hans vos)
...................ned titel mma-pro -82.55 3 x 5 minuten ......................
2 kamran aminzadeh(hamburg) vs. ismael lazaar (team balans)B 100
......................................5 x 2 minuten ..........................................
3stanley heersema(team baguala)vs Django v rijn (team hans vos) N -85
4 Can perk (hamburg) vs richard kaauw(team schilt) C 80
5 Mayari mailoa (r de wilde) vs can perk (hamburg ) C 79
6 luuk v meegen( fc gorichem) vs daries de vries(team hans vos) C 76
................................bokspartij........ ..........................................
7 leon zadeh(hamburg) vs dennis oosting (team knaap) C 63
8 fathey tanburah (hamburg) vs m vd geest (r de wilde) C 67
9 wigen ........ (vd giessen) vs marcel dijkstra(team hans vos) N 74
10 askan gohar (hamburg) vs Malic Groenberg (vd vathorst) B 70
......................................5 x 2 minuten ......................................
11Marco de Boer(simon vd veen)vs weslley verheul (teambaguala) N 92
...........................................PAUZE.. .................................................. ..
12 Angie Kasimovicz(mt duisburg) vs anne kamminga(team hans vos)
...................europese titel jeugd 48.99..5 X 1 minuut .........................
13 armin grabavci(vd giessen) vs sawiq saemari(team duncan)mma/a 86
14Yessin Zahraoui,(fc gorichemvs martijn dijkema(team hans vos) 13 J 51
15 ashkan sheikholeslami(hamburg)VS (Ahmet Paker )vd giessen C 74
16 charrisa kallenkoot (schilt) vs Melissa Posthumus (viriya gym) J 59
17 r meppelink(fc gorichem)vs Simon van der Kooi(simon vd veen) N70
18 Pieter vd wal(fc gorichem) vs hessel (team hans vos) N 69
................................bokspartij........ ............................................
19 samir dahri(danny hoyer) vs aras ali(team baguala) 17 jr N 65
20 Aram Ahmad(fc gorichem)vs wesley ketting(team hans vos) 15 JR J 54
21 Lars Froma (vd giessen)vs piet (team knaap) 7 jaar J 20/23 kg
22 felicia knaap(team knaap) vs tessa dijkema(team hans vos) J 50
23 Pierre kangkau (mt duisburg) vs vincent huizinga( schilt) N 70
24 Tiffany kallenkoot(schilt)vs georgina vd linden (ichiban) J 34
25kevin brouwer(team hans vos)vs yan bolhuis(team hans vos) 13 jr 44 kg
...................ned titel mma-pro -82.55 3 x 5 minuten ......................
2 kamran aminzadeh(hamburg) vs. ismael lazaar (team balans)B 100
......................................5 x 2 minuten ..........................................
3stanley heersema(team baguala)vs Django v rijn (team hans vos) N -85
4 Can perk (hamburg) vs richard kaauw(team schilt) C 80
5 Mayari mailoa (r de wilde) vs can perk (hamburg ) C 79
6 luuk v meegen( fc gorichem) vs daries de vries(team hans vos) C 76
................................bokspartij........ ..........................................
7 leon zadeh(hamburg) vs dennis oosting (team knaap) C 63
8 fathey tanburah (hamburg) vs m vd geest (r de wilde) C 67
9 wigen ........ (vd giessen) vs marcel dijkstra(team hans vos) N 74
10 askan gohar (hamburg) vs Malic Groenberg (vd vathorst) B 70
......................................5 x 2 minuten ......................................
11Marco de Boer(simon vd veen)vs weslley verheul (teambaguala) N 92
...........................................PAUZE.. .................................................. ..
12 Angie Kasimovicz(mt duisburg) vs anne kamminga(team hans vos)
...................europese titel jeugd 48.99..5 X 1 minuut .........................
13 armin grabavci(vd giessen) vs sawiq saemari(team duncan)mma/a 86
14Yessin Zahraoui,(fc gorichemvs martijn dijkema(team hans vos) 13 J 51
15 ashkan sheikholeslami(hamburg)VS (Ahmet Paker )vd giessen C 74
16 charrisa kallenkoot (schilt) vs Melissa Posthumus (viriya gym) J 59
17 r meppelink(fc gorichem)vs Simon van der Kooi(simon vd veen) N70
18 Pieter vd wal(fc gorichem) vs hessel (team hans vos) N 69
................................bokspartij........ ............................................
19 samir dahri(danny hoyer) vs aras ali(team baguala) 17 jr N 65
20 Aram Ahmad(fc gorichem)vs wesley ketting(team hans vos) 15 JR J 54
21 Lars Froma (vd giessen)vs piet (team knaap) 7 jaar J 20/23 kg
22 felicia knaap(team knaap) vs tessa dijkema(team hans vos) J 50
23 Pierre kangkau (mt duisburg) vs vincent huizinga( schilt) N 70
24 Tiffany kallenkoot(schilt)vs georgina vd linden (ichiban) J 34
25kevin brouwer(team hans vos)vs yan bolhuis(team hans vos) 13 jr 44 kg