jury
20-11-2011, 14:38
Uitslagen gala 19 -11-2011 Steenwijk Frans Santing memorial
1- Kim Hobers Garuda W.O.P Jg Ned title 5x1,5 min vs Angelissa v Rijszen Team Santing
2- Kevin Zeevat Fightschool Drenthe N kl, vs Mehdi Celen Gym W.O.P
3- Endy Semeleer Tooy Gym W.O.P N kl, vs Teus Fytac Hasselt
4- Bryan Fightschool Drenthe W.O.P N kl, vs Roel Lenis Team Santing
5- Seda Boskurt Topteam Utrecht N kl, vs Kimberley Witkamp Team Santing W.O.P
6- Danny van der Veen Team Santing W.T.K.O N kl, vs Kevin Hilbrink Fightschool Drenthe
7- Peter Bos Fytac Hasselt W.T.K.O N kl, vs Robert v Bijsterveldt Mongkon MT
8- Mauricio Costa KB Zutphen B kl K1 3x3 vs Marijn de Lange Aihato W.O.P
9- Levi Brinkman Fightschool Drenthe N kl, vs Nabin Azaguag Tooy Gym W.O.P
10- Andy Mando Top Team Utrecht W.O.P N kl, vs Snoek Fytac Hasselt
11- Nick Waterink Fightschool Drenthe W.O.P jg kl, Aron Wieland Tooy Gym
12- Michelle Weeda Fightschool Drenthe W.T.K.O Karate 3x2 vs Lisette Berg Team Santing
13- Arwin Davids Fit en Fight C kl, Issam Salmi MTK Gym W.T.K.O
14- Soufyan Assa Gym W.O.P B kl, 5x2 vs Renor Witkamp Team Santing
15- Ronald Borghof Team Santing ONB MMa Amat 2x3 vs ONB Germain v Rooy Team Mousasi
16- Hatice Ozyurt Team Gunyar W.O.P MMA Prof 2x5 vs Lena Buitendijk Team Complexx
17- Donald Berner Yamato Gym W.O.P A kl K1 3x3 vs Mustafa ? Fighting Moro
1- Kim Hobers Garuda W.O.P Jg Ned title 5x1,5 min vs Angelissa v Rijszen Team Santing
2- Kevin Zeevat Fightschool Drenthe N kl, vs Mehdi Celen Gym W.O.P
3- Endy Semeleer Tooy Gym W.O.P N kl, vs Teus Fytac Hasselt
4- Bryan Fightschool Drenthe W.O.P N kl, vs Roel Lenis Team Santing
5- Seda Boskurt Topteam Utrecht N kl, vs Kimberley Witkamp Team Santing W.O.P
6- Danny van der Veen Team Santing W.T.K.O N kl, vs Kevin Hilbrink Fightschool Drenthe
7- Peter Bos Fytac Hasselt W.T.K.O N kl, vs Robert v Bijsterveldt Mongkon MT
8- Mauricio Costa KB Zutphen B kl K1 3x3 vs Marijn de Lange Aihato W.O.P
9- Levi Brinkman Fightschool Drenthe N kl, vs Nabin Azaguag Tooy Gym W.O.P
10- Andy Mando Top Team Utrecht W.O.P N kl, vs Snoek Fytac Hasselt
11- Nick Waterink Fightschool Drenthe W.O.P jg kl, Aron Wieland Tooy Gym
12- Michelle Weeda Fightschool Drenthe W.T.K.O Karate 3x2 vs Lisette Berg Team Santing
13- Arwin Davids Fit en Fight C kl, Issam Salmi MTK Gym W.T.K.O
14- Soufyan Assa Gym W.O.P B kl, 5x2 vs Renor Witkamp Team Santing
15- Ronald Borghof Team Santing ONB MMa Amat 2x3 vs ONB Germain v Rooy Team Mousasi
16- Hatice Ozyurt Team Gunyar W.O.P MMA Prof 2x5 vs Lena Buitendijk Team Complexx
17- Donald Berner Yamato Gym W.O.P A kl K1 3x3 vs Mustafa ? Fighting Moro