Hans Vos
16-12-2011, 16:14
MATCHMAKING 17- December laatste update
Rode Hoek Blauwe Hoek
1. Kevin Brouwer J Demo Brahim Hamdi
Team Vos 47 kg Matuari
2. Hooman Heydarie 80kg N
Kai Muay
3. Albeiro Broekhuizen 70kg N klasse Elwin Teymuran
Nebbe Ciric Team Roden
4. Sybren de Boer 73kg N klasse Orlando Prins
Kai Muay Team van der Giessen
5. Naser Bahaa 74kg J klasse Marc Britstra
Nebbe Ciric Renshu Fights
6. Ahmet Paker 74kg C klasse Karim Akdim
Team v/d Giessen Downhat Gym
7. Randy van As 72,5kg C klasse Sunti Bosma
Baguala Gym Kai Muay
8. Younes Masbi 31kg J Demo Abdelkarim Oughris
Matuari Ben Ali Gym
9. Mattheus Ohman 75kg N klasse Bart Albring
Nebbe Ciric Team Roberto
10. Daniel v/d Naald 66kg J klasse Vincent Teeselink
Team v/d Veen Baguala Gym
11. Mike Ploeger 92kg N klasse Ghassen Abdenabi
Team Knaap Nebbe Ciric
PAUZE-PAUZE-PAUZE-PAUZE-PAUZE
OPTREDEN X VIBE BEKEND VAN HOLLAND GOT TALENT
12. Anne Kamminga Jeugd Titelgevecht Shannon Hoogendijk
Team Vos Nederlandse Titel Ben Ali Gym
5x 1,5 min.
13. Maikel Verheij 85kg N Leon
Diamond Gym Kai Muay
14. Yan Bohuis J Demo Chouza Tulis
Team Vos Matuari
15. Simon v/d Kooi 70kg N klasse Shonny van de Soest
Team v/d Veen Ben Ali Gym
16. Richard Kaauw 77kg C klasse Bryan Brenkman
Team Schilt Team Roberto
17. Clarence Huitema 70kg C klasse Ali Hosseini
MTF Assen Kai Muay
18. Vincent Jubitana 75kg C klasse Jan Cor Tel
FFC Team Schilt
19. Marco de Boer 92kg C klasse Harm Ludolphie
Team v/d Veen Viriya Gym
20. 72,5kg B klasse Doah Leeuwin
FFC
21. Armen Zakjen 70kg B klasse Mika Tahita
Kai Muay FFC
Voor info
Tel. Simon 0628333291
Tel. Christa 0612263207
Weging 16.00uur tot 16.45 uur Sporthal van der Bijhal, Maartensplein 1 Kollum
Rode Hoek Blauwe Hoek
1. Kevin Brouwer J Demo Brahim Hamdi
Team Vos 47 kg Matuari
2. Hooman Heydarie 80kg N
Kai Muay
3. Albeiro Broekhuizen 70kg N klasse Elwin Teymuran
Nebbe Ciric Team Roden
4. Sybren de Boer 73kg N klasse Orlando Prins
Kai Muay Team van der Giessen
5. Naser Bahaa 74kg J klasse Marc Britstra
Nebbe Ciric Renshu Fights
6. Ahmet Paker 74kg C klasse Karim Akdim
Team v/d Giessen Downhat Gym
7. Randy van As 72,5kg C klasse Sunti Bosma
Baguala Gym Kai Muay
8. Younes Masbi 31kg J Demo Abdelkarim Oughris
Matuari Ben Ali Gym
9. Mattheus Ohman 75kg N klasse Bart Albring
Nebbe Ciric Team Roberto
10. Daniel v/d Naald 66kg J klasse Vincent Teeselink
Team v/d Veen Baguala Gym
11. Mike Ploeger 92kg N klasse Ghassen Abdenabi
Team Knaap Nebbe Ciric
PAUZE-PAUZE-PAUZE-PAUZE-PAUZE
OPTREDEN X VIBE BEKEND VAN HOLLAND GOT TALENT
12. Anne Kamminga Jeugd Titelgevecht Shannon Hoogendijk
Team Vos Nederlandse Titel Ben Ali Gym
5x 1,5 min.
13. Maikel Verheij 85kg N Leon
Diamond Gym Kai Muay
14. Yan Bohuis J Demo Chouza Tulis
Team Vos Matuari
15. Simon v/d Kooi 70kg N klasse Shonny van de Soest
Team v/d Veen Ben Ali Gym
16. Richard Kaauw 77kg C klasse Bryan Brenkman
Team Schilt Team Roberto
17. Clarence Huitema 70kg C klasse Ali Hosseini
MTF Assen Kai Muay
18. Vincent Jubitana 75kg C klasse Jan Cor Tel
FFC Team Schilt
19. Marco de Boer 92kg C klasse Harm Ludolphie
Team v/d Veen Viriya Gym
20. 72,5kg B klasse Doah Leeuwin
FFC
21. Armen Zakjen 70kg B klasse Mika Tahita
Kai Muay FFC
Voor info
Tel. Simon 0628333291
Tel. Christa 0612263207
Weging 16.00uur tot 16.45 uur Sporthal van der Bijhal, Maartensplein 1 Kollum