Hans Vos
16-12-2011, 17:13
MATCHMAKING 16 December laatste update
Rode Hoek.............................................. ................... Blauwe Hoek
1...........Kevin Brouwer.....................J Demo...........................Brahim Hamdi
.............Team Vos.............................47 kg................................... Matuari
2..........Hooman Heydari................... 80kg N................................................. .
............. Kai Muay.............................................. ..................................................
3.........Albeiro Broekhuizen...............70kg N klasse ..............Elwin Teymuran Nebbe Ciric............................................. ......................Team Roden
4..........Sybren de Boer.........................73kg N klasse................Orlando Prins
...............Kai Muay.............................................. ...................Team van der Giessen
5...........Naser Bahaa..................................74kg J klasse..............Marc Britstra
..............Nebbe Ciric............................................. ........................Renshu Fights
6..............Ahmet Paker..................................74kg C klasse.............Karim Akdim........ Team v/d Giessen........................................... ................................ Downhat Gym.
7.......... Randy van As..................................72,5kg C klasse........ Sunti Bosma.....
..............Baguala Gym............................................... ...................... Kai Muay.
8..........Younes Masbi................................. 31kg J Demo............Abdelkarim Oughris.
................Matuari........................... .................................................. ..Ben Ali Gym...
9...........Mattheus Ohman............................. 75kg N klasse..............Bart Albring..
.............Nebbe Ciric .................................................. .....................Team Roberto...
10.........Daniel v/d Naald.............................. 66kg J klasse..............Vincent Teeselink
............Team v/d Veen.............................................. ....................... Baguala Gym...
11......... Mike Ploeger.....................................92kg N klasse............Ghassen Abdenabi...............
.............Team Knaap............................................. ..............................Nebbe Ciric.................
PAUZE-PAUZE-PAUZE-PAUZE-PAUZE
OPTREDEN X VIBE BEKEND VAN HOLLAND GOT TALENT
12..........Anne Kamminga....................Jeugd Titelgevecht..........Shannon Hoogendijk.........
...............Team Vos...........................Nederlandse Titel................ Ben Ali Gym................
.................................................. ..............5x 1,5 min............................................... ........
13..........Maikel Verheij...........................85kg N................................. Leon...................
................Diamond Gym............................................... ..................Kai Muay..................
14.............Yan Bohuis............................J Demo............................ Chouza Tulis
..................Team Vos............................................... ..........................Matuari
15............Simon v/d Kooi......................70kg N klasse..............Shonny van de Soest
.................Team v/d Veen.............................................. ..............Ben Ali Gym
16.............Richard Kaauw......................77kg C klasse.................Bryan Brenkman
.................Team Schilt............................................ ......................Team Roberto
17............Clarence Huitema...................70kg C klasse...................Ali Hosseini
.................MTF Assen............................................. ......................Kai Muay
18.............Vincent Jubitana.....................75kg C klasse...................Jan Cor Tel
.....................FFC.......................... ................................................Te am Schilt
19..............Marco de Boer.................... 92kg C klasse...................Harm Ludolphie
.................Team v/d Veen.............................................. ..................Viriya Gym
20................................................ ...........72,5kg B klasse.................Doah Leeuwin
.................................................. .................................................. ..........FFC
21...............Armen Zakjen...........................70kg B klasse................. Mika Tahita
......................Kai Muay.............................................. ................................FFC
Voor info
Tel. Simon 0628333291
Tel. Christa 0612263207
Weging 16.00uur tot 16.45 uur Sporthal van der Bijhal, Maartensplein 1 Kollum
Rode Hoek.............................................. ................... Blauwe Hoek
1...........Kevin Brouwer.....................J Demo...........................Brahim Hamdi
.............Team Vos.............................47 kg................................... Matuari
2..........Hooman Heydari................... 80kg N................................................. .
............. Kai Muay.............................................. ..................................................
3.........Albeiro Broekhuizen...............70kg N klasse ..............Elwin Teymuran Nebbe Ciric............................................. ......................Team Roden
4..........Sybren de Boer.........................73kg N klasse................Orlando Prins
...............Kai Muay.............................................. ...................Team van der Giessen
5...........Naser Bahaa..................................74kg J klasse..............Marc Britstra
..............Nebbe Ciric............................................. ........................Renshu Fights
6..............Ahmet Paker..................................74kg C klasse.............Karim Akdim........ Team v/d Giessen........................................... ................................ Downhat Gym.
7.......... Randy van As..................................72,5kg C klasse........ Sunti Bosma.....
..............Baguala Gym............................................... ...................... Kai Muay.
8..........Younes Masbi................................. 31kg J Demo............Abdelkarim Oughris.
................Matuari........................... .................................................. ..Ben Ali Gym...
9...........Mattheus Ohman............................. 75kg N klasse..............Bart Albring..
.............Nebbe Ciric .................................................. .....................Team Roberto...
10.........Daniel v/d Naald.............................. 66kg J klasse..............Vincent Teeselink
............Team v/d Veen.............................................. ....................... Baguala Gym...
11......... Mike Ploeger.....................................92kg N klasse............Ghassen Abdenabi...............
.............Team Knaap............................................. ..............................Nebbe Ciric.................
PAUZE-PAUZE-PAUZE-PAUZE-PAUZE
OPTREDEN X VIBE BEKEND VAN HOLLAND GOT TALENT
12..........Anne Kamminga....................Jeugd Titelgevecht..........Shannon Hoogendijk.........
...............Team Vos...........................Nederlandse Titel................ Ben Ali Gym................
.................................................. ..............5x 1,5 min............................................... ........
13..........Maikel Verheij...........................85kg N................................. Leon...................
................Diamond Gym............................................... ..................Kai Muay..................
14.............Yan Bohuis............................J Demo............................ Chouza Tulis
..................Team Vos............................................... ..........................Matuari
15............Simon v/d Kooi......................70kg N klasse..............Shonny van de Soest
.................Team v/d Veen.............................................. ..............Ben Ali Gym
16.............Richard Kaauw......................77kg C klasse.................Bryan Brenkman
.................Team Schilt............................................ ......................Team Roberto
17............Clarence Huitema...................70kg C klasse...................Ali Hosseini
.................MTF Assen............................................. ......................Kai Muay
18.............Vincent Jubitana.....................75kg C klasse...................Jan Cor Tel
.....................FFC.......................... ................................................Te am Schilt
19..............Marco de Boer.................... 92kg C klasse...................Harm Ludolphie
.................Team v/d Veen.............................................. ..................Viriya Gym
20................................................ ...........72,5kg B klasse.................Doah Leeuwin
.................................................. .................................................. ..........FFC
21...............Armen Zakjen...........................70kg B klasse................. Mika Tahita
......................Kai Muay.............................................. ................................FFC
Voor info
Tel. Simon 0628333291
Tel. Christa 0612263207
Weging 16.00uur tot 16.45 uur Sporthal van der Bijhal, Maartensplein 1 Kollum