Yoseikan Ede
26-03-2012, 10:38
Dames Open Klasse
1. Julia Kunter - Sparta Essen (DE)
2. Frauke Weinholz - The Base Gelsenkirchen (DE)
3. Manuela Mulder - Sportinstituut Ermelo (NL)
-65 beginners
1. Wiebe Brouwer - Team Duncan (NL)
2. Erwin Jansen - Budo Academy Physical (NL)
3. Koen Zwart - Gracie Barra / Mike’s Gym (NL)
3. Oruc Celick - Budo Academy Physical (NL)
-65 Gevorderd
1. Lam Ho - Budo Academy Physical (NL)
2. Junior van der Smissen - Jurojin (NL)
-70 Beginners
1. Daniel Muller - Hoyer (NL)
2. Djim van ‘t Hof - Team Schreiber (NL)
3. Scott Gorissen - Gracie Barra NL/La Sala (NL)
3. Michel Lenarts - Hoyer (NL)
-70 Gevorderd
1. Pele Nguyen - Team UCT (NL)
2. Flavio Burger - Budo Academy Physical (NL)
-76 Beginners
1. Leon Jansen - Sportinstituut Ermelo (NL)
2. Mark Bergmeester - Vechtsport Groningen (NL)
3. Bas Meelkop - MMA Centrum Schouteren (NL)
3. Wouter Beumers - Team G-Force (NL)
-76 Gevorderd
1. Aslan Isaev - Renshu Fight (NL)
2. Nazim Aslanoglu – Budo Academy Physical (NL)
3. Christopher Martha – Team G-Force (NL)
3. Roberto Pierotti – R-Grip (NL)
-83 Beginners
1. Roy Feenstra – Gracie Barra NL (NL)
2. Rick Voet – Free Fight Club Verstegen (NL)
3. Erwin Veldman – FPA (NL)
3. Benyan Admiraal – Tabanon Zwolle (NL)
-83 Gevorderd
1. Aram Clemens – R-Grip (NL)
2. Lucian van Ingen – BJJ Purmerend (NL)
3. Ufuk Isguzarer – Kops (NL)
3. Mark Blom – Pancration (NL)
-91 Beginners
1. Frank Heuberger – FPA (NL)
2. Mario van Rey - Super Pro Ring Sport Plaza (NL)
3. Ruben van Schoor – Sportinstituut Ermelo (NL)
3. Daan van Schaijk – ZAC de Halter Zaandam (NL)
-91 Gevorderd
1. Nathan Schouteren – MMA Centrum Schouteren (NL)
2. Brain van Miltenburg – Gracie Barra NL (NL)
3. Jeffery Waltman – Hoyer (NL)
-100 Beginners
1. Alexander van der Mey – BB Selfdefense (NL)
2. Angelo Aarts – Sportplaza Chu’an (NL)
3. Jim Bremen – Shiai Sports Eindhoven (NL)
-100 Gevorderd
1. Nills van Noord – Pancration (NL)
+100 Beginners
1. Kamil Werus – MMA Vlaardingen/FTW (NL)
2. Jorrit Leemans – Renshu Fightes (NL)
3. Patrick Jansen – Team Free Fight Club Verstegen (NL)
+100 Gevorderd
1. Mike de Waal – BJJ Purmerend (NL)
2. Bas van der Wolk – Jiu Jitsu Factory (NL)
Allemaal gefeliciteerd!
Zet 12 mei maar vast in agenda voor de 2e Grappling Wedstrijddag Wijk Bij Duurstede.
In de loop van volgende week gaat de inschrijving weer open. Hou MF en Yoseikan.nl in de gaten
1. Julia Kunter - Sparta Essen (DE)
2. Frauke Weinholz - The Base Gelsenkirchen (DE)
3. Manuela Mulder - Sportinstituut Ermelo (NL)
-65 beginners
1. Wiebe Brouwer - Team Duncan (NL)
2. Erwin Jansen - Budo Academy Physical (NL)
3. Koen Zwart - Gracie Barra / Mike’s Gym (NL)
3. Oruc Celick - Budo Academy Physical (NL)
-65 Gevorderd
1. Lam Ho - Budo Academy Physical (NL)
2. Junior van der Smissen - Jurojin (NL)
-70 Beginners
1. Daniel Muller - Hoyer (NL)
2. Djim van ‘t Hof - Team Schreiber (NL)
3. Scott Gorissen - Gracie Barra NL/La Sala (NL)
3. Michel Lenarts - Hoyer (NL)
-70 Gevorderd
1. Pele Nguyen - Team UCT (NL)
2. Flavio Burger - Budo Academy Physical (NL)
-76 Beginners
1. Leon Jansen - Sportinstituut Ermelo (NL)
2. Mark Bergmeester - Vechtsport Groningen (NL)
3. Bas Meelkop - MMA Centrum Schouteren (NL)
3. Wouter Beumers - Team G-Force (NL)
-76 Gevorderd
1. Aslan Isaev - Renshu Fight (NL)
2. Nazim Aslanoglu – Budo Academy Physical (NL)
3. Christopher Martha – Team G-Force (NL)
3. Roberto Pierotti – R-Grip (NL)
-83 Beginners
1. Roy Feenstra – Gracie Barra NL (NL)
2. Rick Voet – Free Fight Club Verstegen (NL)
3. Erwin Veldman – FPA (NL)
3. Benyan Admiraal – Tabanon Zwolle (NL)
-83 Gevorderd
1. Aram Clemens – R-Grip (NL)
2. Lucian van Ingen – BJJ Purmerend (NL)
3. Ufuk Isguzarer – Kops (NL)
3. Mark Blom – Pancration (NL)
-91 Beginners
1. Frank Heuberger – FPA (NL)
2. Mario van Rey - Super Pro Ring Sport Plaza (NL)
3. Ruben van Schoor – Sportinstituut Ermelo (NL)
3. Daan van Schaijk – ZAC de Halter Zaandam (NL)
-91 Gevorderd
1. Nathan Schouteren – MMA Centrum Schouteren (NL)
2. Brain van Miltenburg – Gracie Barra NL (NL)
3. Jeffery Waltman – Hoyer (NL)
-100 Beginners
1. Alexander van der Mey – BB Selfdefense (NL)
2. Angelo Aarts – Sportplaza Chu’an (NL)
3. Jim Bremen – Shiai Sports Eindhoven (NL)
-100 Gevorderd
1. Nills van Noord – Pancration (NL)
+100 Beginners
1. Kamil Werus – MMA Vlaardingen/FTW (NL)
2. Jorrit Leemans – Renshu Fightes (NL)
3. Patrick Jansen – Team Free Fight Club Verstegen (NL)
+100 Gevorderd
1. Mike de Waal – BJJ Purmerend (NL)
2. Bas van der Wolk – Jiu Jitsu Factory (NL)
Allemaal gefeliciteerd!
Zet 12 mei maar vast in agenda voor de 2e Grappling Wedstrijddag Wijk Bij Duurstede.
In de loop van volgende week gaat de inschrijving weer open. Hou MF en Yoseikan.nl in de gaten