Richelieu
31-07-2012, 13:15
http://www.uploadplaatjes.nl/img/n/645680.jpg
PROGRAMMA– THAI-BOXING GALA 20 OKTOBER 2012 “HAMPSHIRE HOTEL” – EMMEN
RODE HOEK BLAUWE HOEK
01. Emre Kilic 3 x 2 min.(C) Clarence Huitema
Kurosaki - Sliedrecht 70 kg Muay Thai Factory – Assen
02. Zevan 3 x 2 min.(C) Dennis Oosting
FFC Carbin - Amsterdam 68 kg Team Knaap – Ter Apel
03. Demi Hobers 3 x 1 min.(J) _________________
Garuda Gym - Emmen dames – 38 kg ____________________
04. Gwen Spoelstra (16-1eC) 3 x 2 min.(C) ____________________
Choy Bo - Groningen dames - 60 kg ____________________
05. Ramon Niamat 3 x 2 min.(C) Sherkhan Momand
FFC Carbin - Amsterdam 72,5 kg K.B. Steenwijk
06. Richard Kaauw 3 x 2 min.(C) Sandro Martis
Golden Glory - Zuidlaren 81 kg Aihato - Groningen
07. Laurie v.d. Meer 3 x 2 min.(C) Evita
Team Bruinsma - Stadskanaal dames - 75 kg FFC Carbin - Amsterdam
08. Dennis Bruss 3 x 2 min.(C) Mervin Bosman
Garuda Gym - Emmen 85 kg Moksha Gym – Assen
09. Robert van Bijsterveldt 3 x 2 min.(C) Dré van Roesel
Mong Kon MT – Barger Compascuum 95+ kg Team Bruinsma – Stadskanaal
10. Evert-Jan Sluijs 5 x 2 min.(B) Samet Kaymak
K.B. Arnhem 71 kg Kyo Thai - Heerhugowaard
11. _________________ 5 x 2 min.(B) Steve Reezicht (110 kg)
_____________________ 95+ kg FFC Carbin - Amsterdam
12. Pascal Brinkman 3 x 3 min.(A) Borger Tam
Fightschool Drenthe - Hoogeveen 68 kg Vos Gym - Amsterdam
13. Mesut Derin 5 x 3 min.(A) Ardalan Sheikholeslamie
K.B. Arnhem 72 kg Golden Glory– Hamburg
PAUZE 30 min. PAUZE 30 min. PAUZE
14. Randy van As 3 x 2 min.(C) Simon Berendsen
K.B. Groningen 74 kg Team Knaap – Ter Apel
15. Britt Zwikker 5 x 2 min.(B) Michelle Weeda
Garuda Gym – Emmen dames - 62 kg Fight School Drenthe - Hoogeveen
16. Romar Quandt 5 x 2 min.(B) Robert Verheijken
K.B. Groningen 72,5 kg Choy Bo – Groningen
17. Barrie Schrik 5 x 2 min.(B) Bernardus van Maaren
Garuda Gym – Emmen 80 kg Aihato – Groningen
18. Marius Munteanu 5 x 2 min.(B) Ray Nijmeijer
Kurosaki – Roemenië 85 kg Team Bruinsma – Stadskanaal
19. Rob Kottrik 5 x 2 min.(B) Soufiane Assa
Garuda Gym - Emmen 81 kg Fightschool Drenthe - Hoogeveen
20. Koos Wessels - Boer 3 x 3 min.(A) Jairzinhou Rozenstruik
K.B. Steenwijk 100+ kg – K-1 rules Vos Gym - Amsterdam
WEGING: 17.00 – 18.00 UUR AANVANG: 19.00 UUR
PROGRAMMA– THAI-BOXING GALA 20 OKTOBER 2012 “HAMPSHIRE HOTEL” – EMMEN
RODE HOEK BLAUWE HOEK
01. Emre Kilic 3 x 2 min.(C) Clarence Huitema
Kurosaki - Sliedrecht 70 kg Muay Thai Factory – Assen
02. Zevan 3 x 2 min.(C) Dennis Oosting
FFC Carbin - Amsterdam 68 kg Team Knaap – Ter Apel
03. Demi Hobers 3 x 1 min.(J) _________________
Garuda Gym - Emmen dames – 38 kg ____________________
04. Gwen Spoelstra (16-1eC) 3 x 2 min.(C) ____________________
Choy Bo - Groningen dames - 60 kg ____________________
05. Ramon Niamat 3 x 2 min.(C) Sherkhan Momand
FFC Carbin - Amsterdam 72,5 kg K.B. Steenwijk
06. Richard Kaauw 3 x 2 min.(C) Sandro Martis
Golden Glory - Zuidlaren 81 kg Aihato - Groningen
07. Laurie v.d. Meer 3 x 2 min.(C) Evita
Team Bruinsma - Stadskanaal dames - 75 kg FFC Carbin - Amsterdam
08. Dennis Bruss 3 x 2 min.(C) Mervin Bosman
Garuda Gym - Emmen 85 kg Moksha Gym – Assen
09. Robert van Bijsterveldt 3 x 2 min.(C) Dré van Roesel
Mong Kon MT – Barger Compascuum 95+ kg Team Bruinsma – Stadskanaal
10. Evert-Jan Sluijs 5 x 2 min.(B) Samet Kaymak
K.B. Arnhem 71 kg Kyo Thai - Heerhugowaard
11. _________________ 5 x 2 min.(B) Steve Reezicht (110 kg)
_____________________ 95+ kg FFC Carbin - Amsterdam
12. Pascal Brinkman 3 x 3 min.(A) Borger Tam
Fightschool Drenthe - Hoogeveen 68 kg Vos Gym - Amsterdam
13. Mesut Derin 5 x 3 min.(A) Ardalan Sheikholeslamie
K.B. Arnhem 72 kg Golden Glory– Hamburg
PAUZE 30 min. PAUZE 30 min. PAUZE
14. Randy van As 3 x 2 min.(C) Simon Berendsen
K.B. Groningen 74 kg Team Knaap – Ter Apel
15. Britt Zwikker 5 x 2 min.(B) Michelle Weeda
Garuda Gym – Emmen dames - 62 kg Fight School Drenthe - Hoogeveen
16. Romar Quandt 5 x 2 min.(B) Robert Verheijken
K.B. Groningen 72,5 kg Choy Bo – Groningen
17. Barrie Schrik 5 x 2 min.(B) Bernardus van Maaren
Garuda Gym – Emmen 80 kg Aihato – Groningen
18. Marius Munteanu 5 x 2 min.(B) Ray Nijmeijer
Kurosaki – Roemenië 85 kg Team Bruinsma – Stadskanaal
19. Rob Kottrik 5 x 2 min.(B) Soufiane Assa
Garuda Gym - Emmen 81 kg Fightschool Drenthe - Hoogeveen
20. Koos Wessels - Boer 3 x 3 min.(A) Jairzinhou Rozenstruik
K.B. Steenwijk 100+ kg – K-1 rules Vos Gym - Amsterdam
WEGING: 17.00 – 18.00 UUR AANVANG: 19.00 UUR