Iron Ring
30-08-2012, 22:19
Zaterdag 15 september 2012
Sportcentrum "de Meent"
Terborchlaan 301
1816 MH Alkmaar
MMA pro Metin “Pislik” Yakut M-Sport vs Deji Kalejaiye Angelo gym
A klasse Fahid Moroch MFF vs Mourad Tennoutie Gym Haarlem
A klasse Sahak Parparyan Mike's gym vs Jason Wilnis Colosseum gym
A klasse Robert v.Nimwegen Loeks gym vs Danny Moi Thuk Shung Fc Purmerend
A klasse Hannes Schneider Loeks gym vs Nader Farhou Pancration
A Dames Alaida Lawant Loeks gym vs Ilona Wijmans Mike's gym
B klasse Lesly Risa Loeks gym vs Boubker El Jarroudi Petres gym
B klasse Steve Poort Colosseum gym vs Regian Eersel Sityodtong
B klasse Cedric Manhoef MFF/Mike's Gym vs Ismael Benali Fightclub 070
C Klasse Mirwayz Rozebaghi Fighting spirit vs Guilliano Olieberg Days gym
C klasse Salah-eddine Yahiaoui Petres gym vs Omar Aumaj Gym Haarlem
C Klasse Robbie Palm Loeks gym vs Jorden"Shaggy"Pikeur Sityodtong
C klasse Tyjani Pancration vs Waldyson Diaz Shabba gym
N Klasse Rida Marnik Benali gym vs Aslan Tetronila Dragon gym
N klasse Osama Bin Laden Dragon Gym vs Serginio Kanters Pancration
N klasse Abdelkarim Benali gym vs Berry Sorber Pancration
MMA Walid Topteam Beverwijk vs Ronnie Gouloose MFF
N Klasse Boy Uitermark Mas gym vs Ayoub El Geunnouni Fighting Spirit gym
C Dames Shannon Hoogendijk Benali gym vs Shafika Hoeseini Days gym
C klasse Walid Tijarti gym vs Zakaria Abdelaoui Dragon Gym
C klasse Justin Blijendaal Cairo gym vs Yasin Suleiman Petres gym
MMA Jan Jonk Loeks gym vs Jeffrey Jackson Shaolin-Ryu
N Klasse Leon van Wely Loeks gym vs Kemal Sukas Colosseum gym
N Klasse Nick Hopster Petres gym vs Fouzi El Kandousi Gym Haarlem
N Klasse Yannick Vliet Loeks gym vs Zahir MFF
N klasse TBA vs Rudsel Zinhagel Simson Gym
N klasse Radiq Nasiri Body Action Alkmaar vs Under Topteam Beverwijk
J klasse Diyar "Pislik jr" Yakut M-sport vs Ramon Graaf Cairo Gym
J klasse Angelo Hoedt M-sport vs Abdullah Yildiz Dragon Gym
J klasse Giel M-sport vs Mohamed Demir Dragon Gym
J klasse Million Manhoef Pancration vs TBA
Zaal open:17.00 uur Aanvang 18.00 uur
Voorverkoop:
Loeks Gym Madame Curiestraat Alkmaar
M-Sport Bestevaerstraat Alkmaar
info VIP: 0617090944
http://www.fighttalk.nl/wp-content/uploads/2012/08/i0y53-ironring.jpg
Sportcentrum "de Meent"
Terborchlaan 301
1816 MH Alkmaar
MMA pro Metin “Pislik” Yakut M-Sport vs Deji Kalejaiye Angelo gym
A klasse Fahid Moroch MFF vs Mourad Tennoutie Gym Haarlem
A klasse Sahak Parparyan Mike's gym vs Jason Wilnis Colosseum gym
A klasse Robert v.Nimwegen Loeks gym vs Danny Moi Thuk Shung Fc Purmerend
A klasse Hannes Schneider Loeks gym vs Nader Farhou Pancration
A Dames Alaida Lawant Loeks gym vs Ilona Wijmans Mike's gym
B klasse Lesly Risa Loeks gym vs Boubker El Jarroudi Petres gym
B klasse Steve Poort Colosseum gym vs Regian Eersel Sityodtong
B klasse Cedric Manhoef MFF/Mike's Gym vs Ismael Benali Fightclub 070
C Klasse Mirwayz Rozebaghi Fighting spirit vs Guilliano Olieberg Days gym
C klasse Salah-eddine Yahiaoui Petres gym vs Omar Aumaj Gym Haarlem
C Klasse Robbie Palm Loeks gym vs Jorden"Shaggy"Pikeur Sityodtong
C klasse Tyjani Pancration vs Waldyson Diaz Shabba gym
N Klasse Rida Marnik Benali gym vs Aslan Tetronila Dragon gym
N klasse Osama Bin Laden Dragon Gym vs Serginio Kanters Pancration
N klasse Abdelkarim Benali gym vs Berry Sorber Pancration
MMA Walid Topteam Beverwijk vs Ronnie Gouloose MFF
N Klasse Boy Uitermark Mas gym vs Ayoub El Geunnouni Fighting Spirit gym
C Dames Shannon Hoogendijk Benali gym vs Shafika Hoeseini Days gym
C klasse Walid Tijarti gym vs Zakaria Abdelaoui Dragon Gym
C klasse Justin Blijendaal Cairo gym vs Yasin Suleiman Petres gym
MMA Jan Jonk Loeks gym vs Jeffrey Jackson Shaolin-Ryu
N Klasse Leon van Wely Loeks gym vs Kemal Sukas Colosseum gym
N Klasse Nick Hopster Petres gym vs Fouzi El Kandousi Gym Haarlem
N Klasse Yannick Vliet Loeks gym vs Zahir MFF
N klasse TBA vs Rudsel Zinhagel Simson Gym
N klasse Radiq Nasiri Body Action Alkmaar vs Under Topteam Beverwijk
J klasse Diyar "Pislik jr" Yakut M-sport vs Ramon Graaf Cairo Gym
J klasse Angelo Hoedt M-sport vs Abdullah Yildiz Dragon Gym
J klasse Giel M-sport vs Mohamed Demir Dragon Gym
J klasse Million Manhoef Pancration vs TBA
Zaal open:17.00 uur Aanvang 18.00 uur
Voorverkoop:
Loeks Gym Madame Curiestraat Alkmaar
M-Sport Bestevaerstraat Alkmaar
info VIP: 0617090944
http://www.fighttalk.nl/wp-content/uploads/2012/08/i0y53-ironring.jpg