FightSense
12-09-2012, 20:33
VECHTERS GEZOCHT
We zoeken voor dit gala alléén nog tegenstanders voor de onderstaande vechters. Meer kan er niet opgegeven worden. We hebben een erg vol programma, dus we rekenen op uw medewerking om alles zo vlot mogelijk te laten verlopen.
Romeo Sint Jago Tatsujin Nijmegen 25 jr MMA amateur 90 kg…….0-0-0
Jules de Wit Tatsujin Nijmegen 18 jr MMA amateur 83 kg….0-0-0
Djara Friendijk The Colosseum 23 jr C-klasse 76.20 kg…..begin c dame
Mohamed Azouagha FC 070 18 jr C-klasse 57.15 kg……1e c!!
Samira Hamham FC 070 17 jr C-klasse 52.16 kg…..1e c dame!!
Nikita Oostveen SS Jellema 26 jr N-klasse 53.50 kg…..1-0-0……dame
MATCHMAKING TOT OP HEDEN
Onderstaande wedstrijden staan al gematcht. Mocht er iets niet kloppen mail dit dan zsm aan ons door.
Mohammed el Bouhajati TB Den Haag 25 jB-klasse 86.18 kg John Granville Fuyijama Gym 22 jr
Regilio Hospers The Colosseum 20 jr B-klasse 82.55 kg Gilberto van Es Pancration 25 jr
Redouan Lakoubi TB Den Haag 21 jr B-klasse 72.57 kg Reggy Engelberts SS Jellema 22 jr
Ismael Benali FC 070 20 jr B-klasse 69.85 kg Noah Apituley FFC 26 jr
Ismael el Otmani MT Delft 18 jr B-klasse 61.23 kg Reda Narain FFC 20 jr
Ibrahim el Boustati FC 070 17 jr C-klasse 86.18 kg Jeroen van Noortwijk Cool Gym 22 jr B
as vd Kroon Bari Gym 29 jr C-klasse 82.55 kg Ahmet Aygis Team Suboxer 23 jr
Samuel Bernardino MT Delft 23 jr C-klasse 82.55 kg Jafar Hafah Pancration 21 jr
Youb van Krevelen MT Delft 20 jr C-klasse 76.20 kg Seif el Kassem Pancration 18 jr
Abel Mandera FC van Dams 20 jr C-klasse 66.68 kg Zakaria Talebi Team Amrani 19 jr
Kawoun Paryan The Colosseum 19 jr C-klasse 65.00 kg Walid Hamid Tijarti Gym 17 jr
Mohamed Dadda MT Delft 19 jr C-klasse 61.23 kg Marwan Bhiri Team Amrani 24 jr
Eldar Oliveira Team Soares 23 jr N-klasse 95+ kg Dennis Heere SS Jellema 26 jr
Ismael Ait el Hadj FC 070 27 jr N-klasse -95 kg Bas vd Werd Gym de Vogel 22 jr
Dennis Soekram FC 070 16 jr N-klasse 84.00 kg Ferry Vervuurt Pancration 17 jr
Patrick Zaandam FC Ara 29 jr N-klasse 82.55 kg Ismael Astito FC 070 24 jr
Younes Brahimi FC 070 18 jr N-klasse 79.38 kg Lokman Acikgoz De Voltreffer 17 jr
Eldar Djafarov FC van Dams 19 jr N-klasse 76.20 kg Ricky de Bruijn Team Suboxer 18 jr
Brénousky Breeveld MT Delft 25 jr N-klasse 72.57 kg Quincy Convalius Team Soares 24 jr
Mohamed Egypt Pancration 33 jr N-klasse 69.85 kg Jandir Dos Santos Team Soares 25 jr
Adilson Holleman Team Soares 31 jr N-klasse 69.85 kg Nordin el Aamrani FC Ara 19 jr
Abubakr Elhadouai FC 070 16 jr N-klasse 66.68 kg Muhammed Demirel Dragon Gym 16 jr
Ryan Mussendijk Pancration 16 jr N-klasse 61.23 kg Abdelkarim Azougha FC 070 16 jr
Abdelrahim Achahdoune FC 070 16 jr N-klasse 61.23 kg Vira Acinger Team Suboxer 16 jr
Jeroen Mullers Tatsujin Nijmegen 17 jr MMA amateur 83 kg Rick Voet FC Verstegen 18 jr
Gregory GoortsTatsujin Nijmegen 20 jr MMA amateur 76 kg Koen Fraterman Team de Jager 25 jr
Boy Reuvers Tatsujin Nijmegen 21 jr MMA amateur 67 kg Quincy Makatita Koi MMA 24 jr
Freek van Eersel Tatsujin Nijmegen 16 jr MMA amateur 65 kg Jimi Coenen Team de Jager 16 jr
Dina Haddadi FC 070 14 jr JEUGD 73 kg Samantha vd Sloot Team Suboxer 14 jr
Hassan Haryouli FC 070 15 jr JEUDGTITEL 66 kg Mounir Tout Team Suboxer 15 jr
Tugay Mertz Karadeniz Team Soares 14jr JEUGD 60 kg Jaouad Taizi FC Ara 15 jr
Nabil Haryouli Gym Haryouli 13 jr JEUGD 59 kg Muhamed Gurbuz Dragon Gym 13 jr
Guillaume Jacobs FC 070 11 jr JEUGD 50 kg Roby van Oort Team Suboxer 12 jr
Bilal Bounty Team Ben Nasser 14 jr JEUGDTITEL 50 kg Tony Jas TB Den Haag 13 jr
Faisal Haryouli FC 070 13 jr JEUGD TITEL 49 kg Nasserdine Champs Pancration 15 jr
Jawad Agarbi Pancration 11 jr JEUGD 42 kg Zurreyll Simson FC van Dams 10 jr
Nouri de Jager Team de Jager 8 jr JEUGD 29 kg Tarik Bouzidi FC 070 9 jr
We zoeken voor dit gala alléén nog tegenstanders voor de onderstaande vechters. Meer kan er niet opgegeven worden. We hebben een erg vol programma, dus we rekenen op uw medewerking om alles zo vlot mogelijk te laten verlopen.
Romeo Sint Jago Tatsujin Nijmegen 25 jr MMA amateur 90 kg…….0-0-0
Jules de Wit Tatsujin Nijmegen 18 jr MMA amateur 83 kg….0-0-0
Djara Friendijk The Colosseum 23 jr C-klasse 76.20 kg…..begin c dame
Mohamed Azouagha FC 070 18 jr C-klasse 57.15 kg……1e c!!
Samira Hamham FC 070 17 jr C-klasse 52.16 kg…..1e c dame!!
Nikita Oostveen SS Jellema 26 jr N-klasse 53.50 kg…..1-0-0……dame
MATCHMAKING TOT OP HEDEN
Onderstaande wedstrijden staan al gematcht. Mocht er iets niet kloppen mail dit dan zsm aan ons door.
Mohammed el Bouhajati TB Den Haag 25 jB-klasse 86.18 kg John Granville Fuyijama Gym 22 jr
Regilio Hospers The Colosseum 20 jr B-klasse 82.55 kg Gilberto van Es Pancration 25 jr
Redouan Lakoubi TB Den Haag 21 jr B-klasse 72.57 kg Reggy Engelberts SS Jellema 22 jr
Ismael Benali FC 070 20 jr B-klasse 69.85 kg Noah Apituley FFC 26 jr
Ismael el Otmani MT Delft 18 jr B-klasse 61.23 kg Reda Narain FFC 20 jr
Ibrahim el Boustati FC 070 17 jr C-klasse 86.18 kg Jeroen van Noortwijk Cool Gym 22 jr B
as vd Kroon Bari Gym 29 jr C-klasse 82.55 kg Ahmet Aygis Team Suboxer 23 jr
Samuel Bernardino MT Delft 23 jr C-klasse 82.55 kg Jafar Hafah Pancration 21 jr
Youb van Krevelen MT Delft 20 jr C-klasse 76.20 kg Seif el Kassem Pancration 18 jr
Abel Mandera FC van Dams 20 jr C-klasse 66.68 kg Zakaria Talebi Team Amrani 19 jr
Kawoun Paryan The Colosseum 19 jr C-klasse 65.00 kg Walid Hamid Tijarti Gym 17 jr
Mohamed Dadda MT Delft 19 jr C-klasse 61.23 kg Marwan Bhiri Team Amrani 24 jr
Eldar Oliveira Team Soares 23 jr N-klasse 95+ kg Dennis Heere SS Jellema 26 jr
Ismael Ait el Hadj FC 070 27 jr N-klasse -95 kg Bas vd Werd Gym de Vogel 22 jr
Dennis Soekram FC 070 16 jr N-klasse 84.00 kg Ferry Vervuurt Pancration 17 jr
Patrick Zaandam FC Ara 29 jr N-klasse 82.55 kg Ismael Astito FC 070 24 jr
Younes Brahimi FC 070 18 jr N-klasse 79.38 kg Lokman Acikgoz De Voltreffer 17 jr
Eldar Djafarov FC van Dams 19 jr N-klasse 76.20 kg Ricky de Bruijn Team Suboxer 18 jr
Brénousky Breeveld MT Delft 25 jr N-klasse 72.57 kg Quincy Convalius Team Soares 24 jr
Mohamed Egypt Pancration 33 jr N-klasse 69.85 kg Jandir Dos Santos Team Soares 25 jr
Adilson Holleman Team Soares 31 jr N-klasse 69.85 kg Nordin el Aamrani FC Ara 19 jr
Abubakr Elhadouai FC 070 16 jr N-klasse 66.68 kg Muhammed Demirel Dragon Gym 16 jr
Ryan Mussendijk Pancration 16 jr N-klasse 61.23 kg Abdelkarim Azougha FC 070 16 jr
Abdelrahim Achahdoune FC 070 16 jr N-klasse 61.23 kg Vira Acinger Team Suboxer 16 jr
Jeroen Mullers Tatsujin Nijmegen 17 jr MMA amateur 83 kg Rick Voet FC Verstegen 18 jr
Gregory GoortsTatsujin Nijmegen 20 jr MMA amateur 76 kg Koen Fraterman Team de Jager 25 jr
Boy Reuvers Tatsujin Nijmegen 21 jr MMA amateur 67 kg Quincy Makatita Koi MMA 24 jr
Freek van Eersel Tatsujin Nijmegen 16 jr MMA amateur 65 kg Jimi Coenen Team de Jager 16 jr
Dina Haddadi FC 070 14 jr JEUGD 73 kg Samantha vd Sloot Team Suboxer 14 jr
Hassan Haryouli FC 070 15 jr JEUDGTITEL 66 kg Mounir Tout Team Suboxer 15 jr
Tugay Mertz Karadeniz Team Soares 14jr JEUGD 60 kg Jaouad Taizi FC Ara 15 jr
Nabil Haryouli Gym Haryouli 13 jr JEUGD 59 kg Muhamed Gurbuz Dragon Gym 13 jr
Guillaume Jacobs FC 070 11 jr JEUGD 50 kg Roby van Oort Team Suboxer 12 jr
Bilal Bounty Team Ben Nasser 14 jr JEUGDTITEL 50 kg Tony Jas TB Den Haag 13 jr
Faisal Haryouli FC 070 13 jr JEUGD TITEL 49 kg Nasserdine Champs Pancration 15 jr
Jawad Agarbi Pancration 11 jr JEUGD 42 kg Zurreyll Simson FC van Dams 10 jr
Nouri de Jager Team de Jager 8 jr JEUGD 29 kg Tarik Bouzidi FC 070 9 jr