Sportvision
02-10-2012, 10:08
Hierbij de resultaten van VFC 2. Fotos en videos vd partijen volgen nog. Bedankt aan alle aanwezigen voor de goede sfeer en tot de volgende keer!
Eindhoven 30 sept. 2012
1 Mahir Kina Fidangym WOP Thaiboks 3x1 Cuneyt Ilgin Knock-out gym
2 Jordi van Seeberges Fidangym WOP Thaiboks 3x1 Ousamma Boudris Maach
3 Sam Buunck Mike'sgym WOP MMA 2x3 Dergah Sucu Fidan Gym
4 Dennis Troost FT wondel WOP MMA Z GP 2x3 Duy Huynh Gracie Barra
5 Cherello With van Dijk mma MMA 2x3 Willem Sparreboom Furious WOP
6 George Pol Gym Haarlem WOP MMA 2x3 Nicolas Robo Team Camp 10
7 Dennis van den dolder Staring/bully's gym MMA 2x3 Rodney Martes Gracie Barra WKO
8 Adam Fryze Gracie barra MMA 2x3 Westley van velthoven Staring/Bully'sgym WOPG
9 Nemet Akbar Fidangym Thaiboks N 3x1.5 Mitchel Brekman Team Bonte WOP
10 Labi Ademi Team Kosovo MMA Z GP 2x3 Kevin Sas FT wondel WOPG
11 Timo smits Sihai MMA 2x3 Tom Sijtsma Tatsujin dojo A'dam WOPG
12 Shaka Watson Furious ONBL MMA 2x3 Marcin Kostrubiec Manhoef F&F
13 Bayram Aksu Fidangym WOP Thaiboks N 3x1,5 Westley Heimans Team Bonte
14 Ronnie Gouloose Manhoef F&F WOP MMA 2x3 Abdelghani Khachabi Atlas
15 Melvin Toirkens Fidangym WOP Thaiboks N 3x1,5 Ryan Hiwat Manhoef F&F
16 Rilly Kershout Fidangym WOP Thaiboks C 3x2 Enez ilgin Knock-out gym
17 Didier Zaalman Mike'sgym MMA B 2x4 Charles Creulliot Team CAMP 10 WMI
18 Samir Noory R-Grip WOP MMA B 2x4 Karim Bouraarassi Jiu Jitsu Factory
Eindhoven 30 sept. 2012
1 Mahir Kina Fidangym WOP Thaiboks 3x1 Cuneyt Ilgin Knock-out gym
2 Jordi van Seeberges Fidangym WOP Thaiboks 3x1 Ousamma Boudris Maach
3 Sam Buunck Mike'sgym WOP MMA 2x3 Dergah Sucu Fidan Gym
4 Dennis Troost FT wondel WOP MMA Z GP 2x3 Duy Huynh Gracie Barra
5 Cherello With van Dijk mma MMA 2x3 Willem Sparreboom Furious WOP
6 George Pol Gym Haarlem WOP MMA 2x3 Nicolas Robo Team Camp 10
7 Dennis van den dolder Staring/bully's gym MMA 2x3 Rodney Martes Gracie Barra WKO
8 Adam Fryze Gracie barra MMA 2x3 Westley van velthoven Staring/Bully'sgym WOPG
9 Nemet Akbar Fidangym Thaiboks N 3x1.5 Mitchel Brekman Team Bonte WOP
10 Labi Ademi Team Kosovo MMA Z GP 2x3 Kevin Sas FT wondel WOPG
11 Timo smits Sihai MMA 2x3 Tom Sijtsma Tatsujin dojo A'dam WOPG
12 Shaka Watson Furious ONBL MMA 2x3 Marcin Kostrubiec Manhoef F&F
13 Bayram Aksu Fidangym WOP Thaiboks N 3x1,5 Westley Heimans Team Bonte
14 Ronnie Gouloose Manhoef F&F WOP MMA 2x3 Abdelghani Khachabi Atlas
15 Melvin Toirkens Fidangym WOP Thaiboks N 3x1,5 Ryan Hiwat Manhoef F&F
16 Rilly Kershout Fidangym WOP Thaiboks C 3x2 Enez ilgin Knock-out gym
17 Didier Zaalman Mike'sgym MMA B 2x4 Charles Creulliot Team CAMP 10 WMI
18 Samir Noory R-Grip WOP MMA B 2x4 Karim Bouraarassi Jiu Jitsu Factory